Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 30 körül tényleg "elkésett"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körül tényleg "elkésett" dolog lesz házasodni? Ha nem most szülök sorra gyerekeket én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Közös megegyezés alapján majd 30 év körül házasodunk. Most meg az összes huszonéves (velünk egyidősek) meg vannak veszve és irdatlan mennyiségben házasodnak várják a 3.babát.. Csak pislogok, hogy most el fogok késni vagy mi? 33 éves korom fele szeretnék 1 max 2 gyereket. De nem most azonnal. Lassan 8 éve vagyunk egy pár. Ezt beszéltük meg. Kívülről nézve én vagyok a rossz hogy nem vagyok feleség és 2 gyerekes anya 25 körül?

Van bennem egy furcsa kellemetlen érzés, hogy azért mert az élettársam csak 5-6 év múlva vesz el mert ezt jó előre beszéltük meg, hogy mindkettőnknek így jó: kívülről úgy tűnik hogy nem tartozom hozzá? Mert huszonévesen nem lesz esküvő 2 gyerek..? Hanem mindezt 30 után. Tényleg rettegek hogy mindenki házas lesz körülöttem és mi lesz velem.

A testvéréék 15 éve járnak,idősebbek egy tizessel mint én, még nem házasok. Gyereket 7 éve tervezik de nem jött. (Ez más téma de mi lehet az oka hogy 7 év alatt nem lett gyerekük?)



2020. ápr. 12. 15:51
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem az ilyen kérdéseket,alig van ismerősöm a korosztályomban aki húszonévesen szűlt volna,pedig én már 40 vagyok.Gondolom falusi vagy,itt Budapesten vagy 20 éve nem szokás gyerekfejjel szaporodni.
2020. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagy rossz, a te életed. De nagyon sok pár volt úgy a környezetemben, hogy 6-7 évig együtt voltak, mert ráér még az esküvő, meg a gyerek, aztán hipp-hopp elkerülték a 30-at, és az egyik fél kilépett a kapcsolatból. Több párnál is láttam, hogy sok év után elkezdtek próbálkozni a gyerekkel, eltel egy év, nem jött a gyerek, 3 év, nem jött a gyerek, a nő egyre jobban rágörcsölt, ez lett a fő téma, a pasi meg megunta, lelépett egy fiatalabb nővel, elvette egy év után és már gyerekük van.


Tehát lehet, hogy jól sül el a dolog, de az is, hogy mire eljuttok oda, már leül, ellaposodik a kapcsolat, ráuntok egymásra.

2020. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
37%
#12 Tehát mindannyian jól tették, hogy nem azzal vállaltak gyereket, akivel huszonévesen összejöttek. ;)
2020. ápr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az is lehet, de lehet, hogy az egyik fél megunta, hogy a másik fél nem akar elköteleződni.
2020. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
Hát mindenesetre nem egyszerű dolog ez. Azt hogy együtt szeretnénk lenni tudjuk. Ez jó is. És én is 30 körül akarom. De itt mindenki házas akit kb.. És egy nagyobb városban élek.. Ez is házasodik..az is.. és 25 évesek. Ezért paráztam be! Ezek mind együtt öregszenek meg. (!?)
2020. ápr. 12. 18:49
 16/58 anonim ***** válasza:
45%

"Szóval.. meddő az egyikőjük? Rossz állapotú bőr,elhízás hajhullás van a csajon sajnálom miatta."

Ez így látatlanban PCOS-gyanús (a hátterében inzulinrezisztencia), és lehet valami gebäsz a pajzsmirigyével is akár. Mindkettő bőven tud meddőséget okozni. Endokrinológus szakorvos felkeresése javasolt - ha vidékiek, akkor lehet, hogy a helyi teljesen h.lye lesz hozzá, inkább Bp-n érdemes nézelődni.

2020. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy együtt öregszenek meg, mint ahogy ti sem. Most mi a különbség köztük és közted? Mert ők 20-on évesen házasodtak, majd biztos elválnak pár év múlva? Ugyanúgy együtt vannak x éve, mint ti, és ugyanakkora az esély, hogy 10 év múlva nem lesznek együtt, mint nektek. Ismerek párokat, akik 30 fölött házasodtak, sok év együttjárás után, aztán 2-3 éven belül elváltak. De úgy tűnik, téged zavar a helyzeted, tehát nálatok ez gond. Nem a kívülállók véleménye miatt, hanem magad miatt.
2020. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

Annyi infóm van még hogy van pajzsmirigy problémája a tesójának. És ennyi az össz infóm a témáról. De érdekel mi az oka hogy nem lett gyerek eddig.

Igen zavar a helyzet mert nem tudom mi lesz. Ha mindent fixre tudnék 6 évre előre..nyugodt lennék. Attól is félek ha mégse...akkor elúszak a 20as éveim...és vége mindennek.

2020. ápr. 12. 20:36
 19/58 amaboy01 ***** válasza:
97%
Szerintem furcsa érzés az legyen, hogy megélted a felnőtt kort így, hogy még mindig mással foglalkozol.
2020. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért más magán egészségügyi gondja érdekel, mégha a család tagja is. Ez az ő privát ügyük, ha meg akarják osztani, majd meg fogják. De gondolhatod, nagyon nyomaszthatja őket, ha akarnak gyereket.

Amúgy nem vagy elkésve, ne pánikolj. Én 31 vagyok, megint egyedül, amint látod van élet és lesz ezután is. Kár stresszelni olyan dolgon, amit nem tudsz. A jövőd maradjon a jövőd, éldd meg inkább a jelent.

2020. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!