Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 30 körül tényleg "elkésett"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körül tényleg "elkésett" dolog lesz házasodni? Ha nem most szülök sorra gyerekeket én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Közös megegyezés alapján majd 30 év körül házasodunk. Most meg az összes huszonéves (velünk egyidősek) meg vannak veszve és irdatlan mennyiségben házasodnak várják a 3.babát.. Csak pislogok, hogy most el fogok késni vagy mi? 33 éves korom fele szeretnék 1 max 2 gyereket. De nem most azonnal. Lassan 8 éve vagyunk egy pár. Ezt beszéltük meg. Kívülről nézve én vagyok a rossz hogy nem vagyok feleség és 2 gyerekes anya 25 körül?

Van bennem egy furcsa kellemetlen érzés, hogy azért mert az élettársam csak 5-6 év múlva vesz el mert ezt jó előre beszéltük meg, hogy mindkettőnknek így jó: kívülről úgy tűnik hogy nem tartozom hozzá? Mert huszonévesen nem lesz esküvő 2 gyerek..? Hanem mindezt 30 után. Tényleg rettegek hogy mindenki házas lesz körülöttem és mi lesz velem.

A testvéréék 15 éve járnak,idősebbek egy tizessel mint én, még nem házasok. Gyereket 7 éve tervezik de nem jött. (Ez más téma de mi lehet az oka hogy 7 év alatt nem lett gyerekük?)



2020. ápr. 12. 15:51
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:

Medddőség,hajhullás, bőr problémák, elhízás ez lehet a PCO syndr. miatt. Elkellene menni egy jó nőgyógyászhoz uh-ra,laborba,majd tovább endokrinológushoz. Ki kell vizsgálni mi van a háttérben.


Amúgy ne érezd cikinek, ha szeretitek egymást akkor a párodra koncentrálj és ne másokra. Mit számít ,hogy más már házas, jól írták ez csak a CSOK miatt van. Most a 40+ nők is szülik a 3.-4. babát.

Pár év múlva meg válnak, meg szeretőt tartanak. Sokaknak a gyűrű nem jelent semmit sem. Hűséget meg főleg nem.

2020. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
42%
A gyerekkel fogsz elkésni, nem a házassággal.
2020. máj. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
29 éves leszek mikor "elkezdjük" ezt a dolgot és akkor szeretnék én is gyereket. Nem 40 évesen :D Házasságot meg közvetlen előtte, mi ezt beszéltük.
2020. máj. 15. 09:05
 34/58 anonim ***** válasza:
91%

"Kívülről nézve én vagyok a rossz hogy nem vagyok feleség és 2 gyerekes anya 25 körül?"


Nem tudom, de az én köreimben (tanult, diplomás emberek) ez nem divat. Nyilván te más társaságban mozogsz, ha ez nem így van.

2020. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

Mas tarsasagban mozgok es nem vagyok intelligens mert gondolkozok 25 korul a gyerek teman..hogy 30 evesen anya akarok lenni? Es azok az intelligensek csak akik diplomasak es gyerektelenek? Gratulalok. Hat te sem vagy eszleny ha az intelligencia nalad a diplomak szaman mulik. Erettsegi utan 3 iskolat csinaltam vegig. Tanultam egy csomot. En is.. De nem ettol lettem intelligens.. nem a papiroktol. Jezusom. Micsoda alja tarsasag az osszes ember akinek 2-3 technikuma van es akar 1 gyereket szulni Jezus isten.. Ember te valami all sznob vagy. Van egy diplomad es azt hiszed tobbet ersz az osszes okos ertelmes embernel akinek nincs papirja de esze van. Nekem eszem nem attol lett hogy kiosztottak a papirjaim a vizsgak utan..


A kerdes nem is errol szol. Hanem hogy meeeg nem vagyok feleseg es anya. 25 leszek. Es van egy komoly kapcsolatom. Kozos celjaink vannak.

2020. máj. 16. 22:32
 36/58 anonim ***** válasza:
67%

#35 Kérdező, te frusztrált vagy.


Durván nekitámadtál a válaszolónak. Akárhogy is nézem, 4 oldal tele van a válaszokkal, velem még privátban is beszéltél anno, mégis kiemelted.


Itt neked nem az elvárásokkal van bajod, hanem saját magaddal.

Mondanám, hogy ha ezt akarod, akkor menj férjhez, és legyen egy gyereked, de az az igazság, hogy az alapján, amit itt produkálsz, még nem vagy érett hozzá.

25 éves vagy, de kb. egy 17-18 éves szintjének felel meg, amit itt letoltál. Így még várj is pár évet ezzel, és komolyodj kérlek.

2020. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Remek kepessegeid lehetnek ha ennyibol megmondtad milyen ember vagyok es sz@r anya stb stb lennek. Par valasz es mar meg is mondtad milyen ember vagyok. Ez igen! Nem semmi. Ezt kevesen tudjak! Nem azert varok meg 5 evet..hanem mert tenylef igy akarjuk + igy alakult a maganeletunk. Kulfoldon kezdunk majd uj eletet ez se egyszeru. Es utana lehet szo gyerekrol. Igy is lesz. Csak addigra 30 leszek ez a baj.. A tobbi teljesen oke.
2020. máj. 16. 23:51
 38/58 A kérdező kommentje:
Jaahh amugy meg ram is ramtamadt az a valaszado :DD hogy en mekkora szr proli lehetek milyen alja korokben mozgok mert nem a negyedik iskolam a legnagyobb gondom es belegondoltam az anyasagba.. Aki ram mutogat az szent, en vagyok a rossz. ☹️☹️
2020. máj. 16. 23:53
 39/58 A kérdező kommentje:
Es fontos megemliteni h SOKKAL erettebb es felelossegteljesebb vagyok normalis anyagi hatterrel, mint azok akik CSOK ra orrba szajba a nyomorba szulik sorra a gyerekeket..aztan a gyamhivatal viszi el es arvan nonek fel nulla anyagi hatterrel es a semmibol indulnak. En es parom nem csak anyagilag de szellemileg is sokkal inkabb tudjuk majd tamogatni a gyereket,mint azok akik csak szulik orrba szajba a nyomorba 40m²-re a 6.gyereket.. NA a gond meg az eretlenseg nem az en fejemben van..hanem ott ahol rohad le a fal,tele szemettel a haz,az udvar es a szulok alkoholista drogosok de varjak a 6.babat.. Ugyhogy az eretlen az nem en vagyok.
2020. máj. 16. 23:59
 40/58 A kérdező kommentje:

*aki normalis de van 3 gyereke es nem a nyomorba szult..es igenyli a CSOK ot az legyen kedves es ezt ne vegye magara mert nem neki szol es ne valjon nevetseg targyava mert nem tudja ertelmezni hogy nem a CSOK a baj..lehet igenyelni. De akinek az az utolso eselye a penzhezjutashoz h CSOK az a gaz. Nem az ha a jo helyzetu 3 gyerekes szulok igenylik.


En sokkal jobb es felelossegteljesebb anya leszek mint az az ismerosom aki 21evesen szult, majd elvaltak mert csaltak egymast es mar 25 eves es a kislanyanak a szazadik potapukat mutatja be. Mert szenne krta a varos mar a csajt.. o aztan biztos erettebb mint en ugye. Ja..nem az. :)

2020. máj. 17. 00:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!