Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 30 körül tényleg "elkésett"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körül tényleg "elkésett" dolog lesz házasodni? Ha nem most szülök sorra gyerekeket én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Közös megegyezés alapján majd 30 év körül házasodunk. Most meg az összes huszonéves (velünk egyidősek) meg vannak veszve és irdatlan mennyiségben házasodnak várják a 3.babát.. Csak pislogok, hogy most el fogok késni vagy mi? 33 éves korom fele szeretnék 1 max 2 gyereket. De nem most azonnal. Lassan 8 éve vagyunk egy pár. Ezt beszéltük meg. Kívülről nézve én vagyok a rossz hogy nem vagyok feleség és 2 gyerekes anya 25 körül?

Van bennem egy furcsa kellemetlen érzés, hogy azért mert az élettársam csak 5-6 év múlva vesz el mert ezt jó előre beszéltük meg, hogy mindkettőnknek így jó: kívülről úgy tűnik hogy nem tartozom hozzá? Mert huszonévesen nem lesz esküvő 2 gyerek..? Hanem mindezt 30 után. Tényleg rettegek hogy mindenki házas lesz körülöttem és mi lesz velem.

A testvéréék 15 éve járnak,idősebbek egy tizessel mint én, még nem házasok. Gyereket 7 éve tervezik de nem jött. (Ez más téma de mi lehet az oka hogy 7 év alatt nem lett gyerekük?)



2020. ápr. 12. 15:51
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
82%
Van baj...
2020. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
82%

Fu, de idegesito liba vagy.


Elj ugy, ahogy neked tetszik.

2020. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Fu de hasznalhatatlan sz@r valaszok ezek de toletek max ennyi telik. Megertem. A kerdesre konkret valaszt keptelenek voltatok irni csak a monitor mogul jar a nagy szatok. Rohadtul igazam van mert aki nem a nyomorba szul nem a 6.babat varjak a segelyek miatt azok sokkal erettebb szulok. Es en vagyok a gonosz h kimondom es kiallok magamert. :D Onnan a kanaperol qrva okosak vagytok. Lehet h 6 evnel hosszabb kapcsolatotok sosem volt..es szinglikent osztjatok az eszt... Gratulalok. :)
2020. máj. 17. 11:56
 44/58 A kérdező kommentje:
Aki felpontozza h "van baj" az szerint a NYOMORBA KELL SZULNI ??? aki ezt felpontozta h baj van.. azok szerint az a felelossegteljes anya aki orrba szajba szul 8-10 gyereket? Ez a baj h nem ezt gondolom evidensnek. Hat ti valahol borsodban egy pusztaban eltek es elletek a pajtaba vagy mi a f..
2020. máj. 17. 11:59
 45/58 anonim ***** válasza:

Te szeretnél hamarabb vagy csak a tarsadalmi elvaras miatt?

En pl meg fiatalabb vagyok de elore latom hogy nem szeretnék koran gyermeket vállalni vagy hazasodni

2020. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:

Szia! Koszi a hasznos valaszt! Legalabb a temarol irtal. Esetleg fejtsd ki kerlek: no vagy? Karrier,suli vagy mas miatt szeretnel kesobb csaladot? Ez alatt azt erted 30+ evesen?

Nalam nagyon ugy alakult az elet parommal. Hogy 29-31-32 korul leszek mikor lesz gyerekunk ha minden osszejon. :D marmint a gyerek. De nem 3at. Maximum 2, de szerintem 1gyerekkel is jol ellennenk. En igazabol 1re vagyom. A 3 nagyon sok lenne. Az egesz hazassagosdi meg szules minden 29 eves korom utan jon. Ha jol megmaradunk egymassal persze. Es csak pillazok korulottem a 19-23 eves csajok szulnek sorra. Mondjuk vannak akik elvaltak,szakitottak sajnos. Es normalis tanult dolgozo emberek.

2020. máj. 24. 22:38
 47/58 A kérdező kommentje:
Ja nem szeretnek elobb szulni es nem varta el senki! Nekem van hianyerzetem..pedig tudom h parom is akarja es o is 30 evesen meg en is. Nem az van h en most akarom o meg kesobb. Errol beszeltem vele es en sem tudnek jovore anya lenni..de 5-6 ev mulva igen.
2020. máj. 24. 22:40
 48/58 anonim ***** válasza:

Ne irigyeld őket és ne érezd magad kényelmetlenül.

Nekik borzasztó lesz egy megromlott házasságban vergődni életük hátralevő felében és nem válhatnak majd el a CSOK miatt, stb.

A gyerekvállalást azért valóban nem jó sokáig halogatni, de azt gondolom, 30 körül még simán időben vagy. Én 29 éves koromban ismertem meg a párom és 35 voltam, amikor szültem, ez már valóban utolsó pillanat volt és sajnálom is, hogy nem lett előbb gyerekem. A legjobb lett volna 30 körül szülni.

2020. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
Ezt jo olvasni! :) Koszonom!
2020. máj. 25. 12:12
 50/58 anonim ***** válasza:
megbolondult a világ
2020. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!