Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 30 körül tényleg "elkésett"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körül tényleg "elkésett" dolog lesz házasodni? Ha nem most szülök sorra gyerekeket én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Közös megegyezés alapján majd 30 év körül házasodunk. Most meg az összes huszonéves (velünk egyidősek) meg vannak veszve és irdatlan mennyiségben házasodnak várják a 3.babát.. Csak pislogok, hogy most el fogok késni vagy mi? 33 éves korom fele szeretnék 1 max 2 gyereket. De nem most azonnal. Lassan 8 éve vagyunk egy pár. Ezt beszéltük meg. Kívülről nézve én vagyok a rossz hogy nem vagyok feleség és 2 gyerekes anya 25 körül?

Van bennem egy furcsa kellemetlen érzés, hogy azért mert az élettársam csak 5-6 év múlva vesz el mert ezt jó előre beszéltük meg, hogy mindkettőnknek így jó: kívülről úgy tűnik hogy nem tartozom hozzá? Mert huszonévesen nem lesz esküvő 2 gyerek..? Hanem mindezt 30 után. Tényleg rettegek hogy mindenki házas lesz körülöttem és mi lesz velem.

A testvéréék 15 éve járnak,idősebbek egy tizessel mint én, még nem házasok. Gyereket 7 éve tervezik de nem jött. (Ez más téma de mi lehet az oka hogy 7 év alatt nem lett gyerekük?)



2020. ápr. 12. 15:51
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
A családalapításban az a jó, hogy nem kell mindenkinek ugyanakkor csinálni. Van rá vagy 25 év, amíg kb reális, és akkor ezen belül akinek kedve van/úgy alakul, kb 20 évesen alapít családot, van aki pedig sokkal később. Az nem lenne jó ha mindenkinek ugyanolyan sorsa/feladatai/eü állapota/egzisztenciális és párkapcsolati helyzete lenne és kötelező lenne egy megszabott 5 év alatt letudni az egészet. Szerencsére lehet nagyon korán, átlagosan, és nagyon későn is családot alapítani, emberfüggő és ezt te érzed hogy hogyan lesz nálatok.
2020. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
82%
En is pajzsmirigyes es IRes vagyok, de nem titkolom, mondjuk téged meg mit érdekel!?!
2020. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
68%
Süt az irigyseg a kommentjeidbol. Irigy vagy arra akit elvettek és van már gyerek. Szánalom
2020. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy arra aki a fiatalkorat odaadja koran es az eletebol 1 evet csak hizik mert szul,utana pelenkazik szoptat es fogyokurazik. Ezt 30 evesen szeretnem. Nem holnap. :D Nem irigylem azt a masik 4 lanyt sem akit otthagyott a gyerek apja es 23 evesen 2 gyerekkel a gyartosornal rohad 3szakban a csaj. Es egyedul van es meg nehezebb part talalnia 2 pici gyerekkel.

Akkor kosz inkabb megalapozom. Es majd 5 ev mulva. :)

2020. máj. 26. 08:13
 55/58 A kérdező kommentje:
Se nem nevetek rajta se nem sirok. De 19 evesen szult a volt osztalytarsam..utana szult 22 evesen egy masik pasinak. Mindketto lelepett. Es ott lakik a szuleinel a gyerekekkel. Na ennel akkor felelossegteljesebben is lehet.
2020. máj. 26. 08:15
 56/58 anonim ***** válasza:
55%
Ja 30 evesen nem hagyhat el a párod. Amugy teged a remek termeszeted miatt hagynak majd ott.
2020. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:

Menj. Nyugodj meg bekeben. Es ha a konkret kerdesre van vmi erdemi valasz inkabb azt. Barkit barmikor barki otthagyhat. Akarkit akarki otthagyhat! Ez igaz. De attol meg nem fogom irigyelni az ismerosom 2 kicsi gyerekkel a szuloknel. Ketto apukabol egy sincs,mind felszivodott eltunt. Meselte h nem fizetik meg azt a keves semmire se eleg gyerektartast sem..O meg a gyartosor mellett. Van ilyen. Nem irigylem. De a kirakat csaladot se irigylem ahol a 30 eves menyasszonyt meg nem feleseg, 2 gyerekkel orrba szajba csalja a volegeny..De az intan ok a nagy boldog family. Ilyen is van. Ez igaz.


Meg valaki esetleg irna valami kozhelyes sz@rt. Vagy valaszt inkabb. :D

2020. máj. 26. 10:52
 58/58 A kérdező kommentje:

*az instan ok a nagy boldog family. Es veri a not! Es igy vannak egyutt. Ezt se irigylem.


Talan akiknek 100% ban tokeletes a kapcsolata! Azokat egy picit en is irigylem. Mert itt a kommentelok 90%anak teljesen tokeletes kapcsolata van. Titeket irigyellek. Nektek minden tokeletesen alakult az eddigi eletetek soran. Nektek a jo! Titeket kell irigyelni. :)

2020. máj. 26. 10:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!