Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért ilyen nagy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagy probléma hogy én már szeretném ha eljegyezne?

Figyelt kérdés
Nos, a párommal már annyi mindenen keresztül mentünk, átvészeltünk mindent..már az elején tudta a kapcsolatunknak hogy minden álmom hogy megkérjen a szerelmem és hogy azzal ne éveket várjon.. Ebben tudatában mondta is hogy fél év és ő eljegyez,boldoggá akar tenni és hogy mennyire örülne ha én lennék a menyasszonya stb.. 2 éve vagyunk együtt de meg sem említette az eljegyzést.. Tegnap felhoztam neki (nem lakunk együtt) és jött azzal hogy hát ehhez nem csak ez a "pár honap" kell neki.. Meg h együtt sem élünk minek várom el tőle hogy ő bármit is tegyen.. De hát szeretjuk egymást.. Ki tartunk egymás mellett bármiben, ennyire nagy gond hogy szeretném ha a jegyese lennék? 🥺 Mondtam neki hogy ha a szavát nem tartotta akkor nekem valószínű soha nem jön el álmaim pillanata.. Erre azt mondta hogy hát neki tuti nem.. Szóval el is szolta magát, nőknek szerintem ez a legszörnyűbb érzés a világon.. 🥺Mindig próbálok változni az ő érdekében, hogy jobb legyek neki, de erről is mondjak le? 😞 25/L
2020. ápr. 26. 07:54
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
76%

Én értem a Te problémádat. 26 éves voltam, amikor a gyerekem apjával összejöttem, aki akkor 40 volt. Mi is sok dolgon mentünk keresztül, ámde 5 év alatt még a kérdés sem hangzott el. Amikor már 1 éve együtt éltünk, rákérdeztem a házasságra és azt mondta, 1 áv után ne kérjek tőle állásfoglalást.. Nem ezt kértem, hanem csak megkérdeztem, hogy áll ehhez a kérdéshez. Hebegett, habogott. Aztán érezte, hogy rezeg a léc alatta, mert ő már 42 éves volt, gyereke sem volt még, én meg itt voltam 27- 28 évesen . Akkor még egyszer leültettem és megkérdeztem tőle, hogy áll ezekhez a dolgokhoz. Akkor azt mondta, ha lesz gyerek, el is vesz. Hát tudod kérdező, lett gyerek és amikor szülés előtt 1 héttel apasági nyilatkozatot intéztünk házasság helyett, ott akkor megfogadtam, hogy senkinek soha többet nem szülök házasságon kívül. Én elhagytam őt 2,5 éves gyerekkel, többek közt ezért is, mert nem vagyok hajlandó így élni. A mostani párommal diplomatikuan, de közöltem vele , hogy én hosszabb távon egy kapcsolatot IDŐVEL csak házasságban tudok elképzelni. Hála égnek ő is. Ez nem azt jelenti, hogy holnap megyünk az anyakönyvi hivatalba, hanem hogy IDŐVEL.

Azt akartam ebből kihozni, hogy engedd el ezt a srácot. Ezek kardinális kérdések és mindig ott lesz benned a tüske. Tudom magamról. Nem tudom hány esküvőn voltam a gyerekem apjával, nagyon rosszul esett, amikor kérdezték, nah és nektek mikor lesz? Hát semmikor sem... Ha újragondolnám , akkor ott lezártam volna, mikor azt vágta a fejemhez, hogy ne kérjek tőle állásfoglalást. Akkor sem azt kértem, de azért engedtessék már meg, hogy ő ne rabolja az időmet.

2020. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!