Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért ilyen nagy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagy probléma hogy én már szeretném ha eljegyezne?

Figyelt kérdés
Nos, a párommal már annyi mindenen keresztül mentünk, átvészeltünk mindent..már az elején tudta a kapcsolatunknak hogy minden álmom hogy megkérjen a szerelmem és hogy azzal ne éveket várjon.. Ebben tudatában mondta is hogy fél év és ő eljegyez,boldoggá akar tenni és hogy mennyire örülne ha én lennék a menyasszonya stb.. 2 éve vagyunk együtt de meg sem említette az eljegyzést.. Tegnap felhoztam neki (nem lakunk együtt) és jött azzal hogy hát ehhez nem csak ez a "pár honap" kell neki.. Meg h együtt sem élünk minek várom el tőle hogy ő bármit is tegyen.. De hát szeretjuk egymást.. Ki tartunk egymás mellett bármiben, ennyire nagy gond hogy szeretném ha a jegyese lennék? 🥺 Mondtam neki hogy ha a szavát nem tartotta akkor nekem valószínű soha nem jön el álmaim pillanata.. Erre azt mondta hogy hát neki tuti nem.. Szóval el is szolta magát, nőknek szerintem ez a legszörnyűbb érzés a világon.. 🥺Mindig próbálok változni az ő érdekében, hogy jobb legyek neki, de erről is mondjak le? 😞 25/L
2020. ápr. 26. 07:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
92%

Tervezitek az összeköltözést?

Ha erre is nemet és kifogásokat keres, akkor semmi komolyat nem akar hosszabb távra. Csak az idődet vesztegeted vele.


"Mindig próbálok változni az ő érdekében, hogy jobb legyek neki, de erről is mondjak le?"


Senki seggét nem kell kinyalni. ha nem egyeznek a közös célok vagy csak egyoldalúan neked kell mindig lemondani vagy engedni, akkor jobb, ha szakítasz.

2020. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
54%

"Ő éretlen kapcsolati téren, emiatt pedig a pasas sem tekint rá potenciális jelöltként."


Maradjunk abban, hogy egyébként sem tekintene a beszólásai alapján. Kamuzik, ígérget, bunkón beszólogat.

Tovább egy percet nem pazarolnék rá. Főleg, hogy egyéb dolgokban is mindig kérdező enged.

2020. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg a rózsaszín köd elmúlt neki fél év után.

Maga a szerelem nem elég erős, ha van olyan dolgod/viselkedésed, ami a másiknak nem jön be. Talán amíg a rózsaszín köd ott van lehet, de a végén már idegesít.

3-4 nap a héten az nem együtt élés. Lehet a maradék pár napban egy idegbeteg állat vagy bármi dolog ami kicsapná nálad a biztosítékot. Nem tudhatod, hisz nem 24/7 vagy vele.

Először költözz vele össze és ha azután nem vesz el akkor valószínűleg nem is fog, tisztázd vele, hogy valaha is szeretne téged elvenni és ha nem akkor dönts, hogy a vágyad, hogy mennyasszony légy mennyire fontos, mert lehet más féléven belül megkérne.

2020. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
90%

Jelenleg egyáltalán nem vágyik családra, ezért felesleges számára megjegyezni egy nőt, így is ott van neki, akkor, amire kell.

F.

2020. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
40%
2020. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
94%

Az eljegyzés szerintem is ahogy valaki írta a nesze semmi fogd meg jól :D

az én barátom is már eljegyzett valakit aztán ott is hagyta a csajt.

De mennyi olyan sztori van,hogy évekig eljegyezve aztán sehol semmi.

2020. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Most ha kierőszakolod jobb lesz?
2020. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
91%
Hú, nehéz eset vagy. Lakva ismerszik meg az ember. Hogy várhatnád el ezt a jó esetben életre szóló döntést anélkül, hogy együtt éltetek csak 1 percet is? Dúl a love a távolból, de amikor minden nap egy légtérben kell majd lennetek, látni fogjátok azokat a keserű, szomorú, destruktív pillanatait is a másiknak, amit eddig otthon eldugtatok egymás elől. Akkor kell majd igazán szeretni és tolerálni a másikat. 25 évesen meg eleve nem pajzsolnék azon, hogy úristen, nem kéri meg a kezem. 🙂
2020. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
27%

Régen meg nem csak falunk, mindenhol az volt a divat, hogy eljegyzés, esküvő aztán költözés!

Az előtt volt olyan is, hogy házasság után szexelek!

Szóval ezt sztm hadjuk!


Ha nem akarja megkérni a kezed, pedig tudja, hogy szeretnéd és egy eljegyzés nehezére esik és a költözésre fogja...akkor mond meg neki, hogy oké, költözzetek ősze! Nem tudom 2 év után én már együtt szeretnék lakni, mert, ha nem működik akkor szevasz, ne húzzuk egymás idejét!

N27

2020. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a párom év után kérte meg a kezem de úgy hogy már egy éve együtt éltünk. Most 9 éve vagyunk már együtt de még nem vagyok a felesége, de nem hisztizek hogy mikor veszel már el... mert nálam nem az számít hogy papíron a felesége legyek, hanem ahogy bánik velem, mert az mindent elmond hogy mennyire szeret.
2020. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!