Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A család nálatok is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A család nálatok is azt hitte, hogy azért jegyeztek el mert terhes vagy?

Figyelt kérdés
A barátom eljegyzet, aminek nagyon örültem és eléggé váratlanul ért. Elég komolyan gondoljuk a dolgot és szeretnénk összeházasodni. De valahogy beárnyékolta a boldogságomat ez a dolog. Nem az én családom, hanem a barátom családjánál van ez. Kicsit furcsáltam is, hogy egy közös ebédnél hányszor tettek utalást terhességre meg gyerekekre, de csak később eset le a tantusz igazán, főleg mikor a barátom is megerősítette ezt. Eléggé rosszul esett...olyan negatívnak érzem. Mintha két ember más indokból nem is akarhatna házasságot, csak jajj mert jön a gyerek. De tény,hogy nem vagyok terhes és jó ideig nem is szándékozok az lenni. Esetleg veled történt hasonló? És ha igen hogy reagáltad le?
2020. ápr. 27. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerencsére velem nem történt ilyen.


Ez mondjuk elég nagy szemétség, még akkor is, ha mostanában terhesen házasodni a divat. Tehát ebből gondolhatják szerintem... Nem baj, ha jó ideig nem vállaltok babát (ahogy írtad), akkor az élet téged fog igazolni.

2020. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is azt hitték, de engem nem zavar, jobban mondva nem érdekel.

Húgom rosszabbul járt, mert mióta együtt vannak, azóta hízik. Rendszeresen azt hiszik, hogy terhes, azért kerekedett ki.

2020. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a távolabbi baráti körben volt olyan, aki úgy reagálta le a hírt, hogy "Gratulálok! Terhes vagy?", bár nála egyértelmű volt, hogy csak irigy, végül az esküvőre se jött el valami gagyi kifogás miatt. Ez nyilván nem érintett különösebben mélyen, nem is volt olyan rettentő közeli barát, és azóta nem is beszéltünk.

A saját szüleim csak simán lexarták. Amikor apámnak mondtam, akkor annyi volt a reakciója, hogy mély sóhaj és "jó". Kábé tudomásul vette, aztán ennyi. Anyám meg nem is gratulált, se semmi, csak megkérdezte, hogy biztos most kell-e ezt, és tuti nem sietjük el? Oké, vizsgaidőszakom volt az egyetemen, de végzős voltam, tudtam, hogy be fogom fejezni a tanulmányaimat, nem is értettem. 2 éve együtt éltünk akkor már a párommal, szóval nem is volt szerintem túl hamari a dolog. Magán az esküvőn is enyhén ittasan mondogatta az asztalszomszédjainak, hogy nem kell ezt feltétlenül olyan komolyan venni, még fiatalok, csak szórakoznak... Szerintem amúgy azóta sem igazán hiszi el, hogy mi tényleg együtt maradunk, amit őszintén nem tudom, mire alapoz. 6 éve vagyunk együtt, teljes boldogságban és összhangban, kívülről sem hiszem, hogy mást láthatna, max nem hiszi el, hogy ez a valóság, mert neki meg pocsék házassága volt apámmal, aztán nem tudja, hogy ez másmilyen is lehet.

Nem mondhatnám, hogy jól esik, de igazából letudom annyival, hogy jól van, ő így áll hozzá, az idő majd minket igazol. Most lesz 2 hét múlva a 3. házassági évfordulónk, és nyárra várjuk az első babánkat, tehát nálunk eddig minden ilyen jellegű feltételezés megbukott.

2020. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Őszintén? Csak akkor támad ilyen gondolata az embereknek ha a vak is látja, hogy nem egymáshoz valók vagytok és semmi értelme nem lenne házasodni egyébként. Szerintem gondolkozz el, hogy ez a kapcsolat valóban működőképes-e vagy csak nem látsz a rózsaszín ködtől...
2020. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Fuhh a privátodból már egyértelmű, hogy miért gondolták a szülei, hogy értelmes ember a fiuk és nem fog egy ilyet elvenni.... Mindegy majd rájön elmentaőbb-utóbb, esküvőt már ne tervezz ilyen mentalitással.
2020. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
#4 Esetleg lehetnek irigyek, vagy tényleg azt látják Facebookon, hogy minden menyasszonynak akkora a hasa, mint egy hordó.
2020. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

#6

Amikor valaki a legkisebb negatív vélemény után is olyan privátot dob neked, hogy többször szerepel benne a "f.sz" szó mint ahányszor te az elmúlt 5 évben használtad ott szó sincsen irigységről...

2020. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
36%

4.válaszoló

Tudod én megértem a csajt valószínű nekem is elegem lenne az olyan rossz indulatú emberekből mint te. Lehet ezért kaptál olyan privi üzit mint amit. Amugy is ha nem működik egy párkapcsolat akkor tuti nem kérik meg valaki kezét.



Kérdezőnek:

Szerintem ne törődj velük, biztos lehetsz abban ha a barátod nem szeretne, akkor nem akarna veled szintet lépni. Talán picit nagyon magadra veszed ezt a mit gondol a család dolgot lazulj el és ne törődj azzal kinek mi a véleménye.

2020. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen tényleg írtam egy elég durva privát üzenetet... Bocs! De iagaza van az utolsónak tényleg elegem van. Nem értem mégis miért kell ezt csinálni. Amugy 164cm és 49 kg vagyok, Szóval kicsit sem nézek ki terhesnek. De belefáradtam abba hogy az emberek minden pozitív eseménybe bele bírnak tuszkolni valami negatívat. És igen te akinek irtam azt a privátot, belőletek van elegem, lehet neked savanyú a szőlő, de ne rajtam töltsd ki mint ezek a drágák akik terhességgel indokolják hogy házasságot akarunk
2020. ápr. 27. 17:53
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

Én se asszociálnék terhességre egy jó kapcsolatban.

Ha van más normális ok amiért elvenné (például tényleg egymáshoz valók és szeretik egymást) akkor eszembe se jut, hogy terhesség lehet mögötte.

A négyesnek tök igaza van. Valószínűleg nem tartják jó ötletnek a házasságot mert nem sok jövőt jósolnak neki.

Aki szerint meg egy nem jól működő kapcsolatban nincs eljegyzés az nézzen kicsit körbe a világban.

A kapcsolatok nagy része nem működik jól mégis jön a gyűrű mert azzal akarják megmenteni.

Vagy csak örül, hogy végre talált valakit és a nagy szerelem közepette észre se veszi, hogy nem is hozzá való.

Aki meg irigységről beszél mégis mire lennének a pasi szülei irigyek? Nulla okuk van rá.

A kérdező frusztráltságából is lejön, hogy ő is tudja, hogy ez a kapcsolat nem az igazi.

2020. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!