Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A család nálatok is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A család nálatok is azt hitte, hogy azért jegyeztek el mert terhes vagy?

Figyelt kérdés
A barátom eljegyzet, aminek nagyon örültem és eléggé váratlanul ért. Elég komolyan gondoljuk a dolgot és szeretnénk összeházasodni. De valahogy beárnyékolta a boldogságomat ez a dolog. Nem az én családom, hanem a barátom családjánál van ez. Kicsit furcsáltam is, hogy egy közös ebédnél hányszor tettek utalást terhességre meg gyerekekre, de csak később eset le a tantusz igazán, főleg mikor a barátom is megerősítette ezt. Eléggé rosszul esett...olyan negatívnak érzem. Mintha két ember más indokból nem is akarhatna házasságot, csak jajj mert jön a gyerek. De tény,hogy nem vagyok terhes és jó ideig nem is szándékozok az lenni. Esetleg veled történt hasonló? És ha igen hogy reagáltad le?
2020. ápr. 27. 14:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az kicsit sem furcsa ugye, hogy aki ezzel vádolt 8 hónapos terhesen állt az oltárhoz?
2020. ápr. 27. 18:02
 12/19 A kérdező kommentje:
Az ember azért fusztrált mert mindenkiből csak az irigység árad. Nem csak párkapcsolati siker miatt, azért is irigyelnek ha veszel egy autót vagy diplomát szerzel. És egy idő után belefáradsz ebbe. De ja értem, butaság volt maga a kérdés is, hiszen mire is számítottam főleg ezen az oldalon. Köszönöm azoknak a válaszait akik értik miért is kellemetlen ez!
2020. ápr. 27. 18:19
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

#12 Nem volt butaság. A legtöbben normálisan válaszoltak neked.


Ma már nagyon kevés pár van, akik anélkül megteszik ezt a lépést egymás felé, hogy nincs útban egy becsúszott embrió. Nem egy ismerősöm nekem is 8 hónaposan áll az oltárhoz, meg ilyenek. Büszkén posztolgatják a képeket róla. Szerintem sokan ebből indulnak ki.

2020. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk nem volt ilyen. 5 éve voltunk már együtt, amikor megtörtént az eljegyzés, már várható volt, a család csak annyit jegyzett meg, "már ideje volt".
2020. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%

Azt írtad, téged is váratlanul ért. Lehet, hogy őket is, és "kézzel fogható" indokot kerestek mögötte, mintha az kéne hozzá. 🙂

Az még egy dolog, hogy eszükbe jutott, hogy terhes lehetsz, de nagyon nem volt szép ezt kimutatni is, meg célozgatni rá. Olyan, mintha másért nem akarhatna a barátod elvenni. Meg tudlak érteni, hogy rosszulesett. A barátod szólhatna nekik, hogy ne képzelegjenek, nem vagy terhes, ha meg valamire kiváncsiak, akkor kérdezzék meg diszkréten mondjuk őt, mert a célozgatással előadott feltételezések igen sértőek tudnak lenni.

Nálunk a keresztanyám gondolta azt, hogy terhes vagyok, de nem az eljegyzés miatt, hanem azért, mert utána nagyon gyorsan szerveztük le az esküvőt. Mikor az anyakönyvvezetőnél jártunk, mindössze 2 és fél hónappal későbbre tűztük ki az időpontot. Azért csináltuk így, mert nem terveztünk semmi felhajtást, amit hónapokig kéne szervezni, úgyhogy felőlünk jöhetett is az esküvő, mire vártunk volna? A keresztanyám az összes családtagomtól kérdezgette, hogy miért sietünk így, csak neeeem? Hát neeeem. 😃 Engem mondjuk szórakoztatott, ő alapból ilyen minden lében kanál asszony, összekombinál magának mindenfélét, aztán izgul rajta. De nincs mögötte semmi rosszindulat, végülis kedvelem őt, olyan mókásan hóbortos ezzel. Ráhagytam, hogy majd 9 hónap múlva megnyugszik. 🙂

2020. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy mennyi idősek vagytok és mióta vagytok együtt. Emiatt is lehet, ha kevésnek gondolják az iőt és fiatalnak tartanak titeket ehhez.
2020. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Én meg rugdalozot is kaptam anya baratnojetol 😂
2020. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
65%
#10 Nem tudom te melyik világban élsz, hogy azt hiszed eljegyzési gyűrűvel akarják megoldani a problémát. Manapság pont az a trend hogy van egy kis nézet eltérés és húzzák is lefele a kapcsolatot a lefolyon, mintha nem is létezett volna. Ja és miért, mert azt hiszik más valakivel majd nem lesz konfliktus, pedig nem létezik probléma mentes párkapcsolat. Amiről te beszélsz mint "megmentő eszköz" pont hogy a terhesség, azt hiszik egy jövevény megoldja a gondokat, pedig nem így van. Ebben az a legszomorúbb hogy egy 3. fél is kárt szenved.
2020. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem hitték azt, tudtàk màr akkor is, hogy soha nem akarunk gyereket. ( nem mintha nem lenne magànügy) de folyton b****sztattak minket, kérdezősködtek mikor lesz màr gyerek, így elmondtuk hogy nem szeretnék egyàltalàn. Persze vannak akinek nem tetszik a dolog, az meg legyen a sajàt kínjuk... Csinàljon , nevelgessen utódot aki akar, ne màsokra tukmàlja.

Amúgy sok ismerősömnél azt hitték gyerek miatt hàzasodnak, egyiknél se így volt. Akik akartak gyereket, azoknàl is 3-6 évvel késöbb lett csak Talàn ez a divat unatkozó embereknél. Kombinàlni.

2020. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!