Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem akar eljegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

Félreértés elkerülése végett: nem akarom kikönyörögni, hogy jegyezzen el.

3,5 éve vagyunk együtt, szóba jött néha az eljegyzés, a házasság még a gyerek is. A párom viszont mindenre azt válaszolja, hogy majd egyszer, meg hogy eljön az ideje. De meddig várjak, vagy mit tehetnék hogy legyen kilátásunk a jövőre? Nem akarom, hogy csak úgy éljünk nap nap után.

23/L



2019. okt. 21. 14:37
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
65%
Huszonévesen, röpke 3 év után annyira felesleges még ilyeneken gondolkozni. Azért 3 évig elég könnyű egy kapcsolatot fenntartani amíg tényleg szinte gyerekek vagytok. Nem ezek miatt a dolgok miatt lesz egy kapcsolatnak jövője.
2019. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%

Üljetek le és hozzatok össze egy 5 éves tervet.

Akkor rögtön kiderül, benne van vagy csak ígérget.

Mondd meg neki, hogy ez a "lógunk a levegőben" séma neked nem tetszik, szeretnél tisztán látni, mire számíthatsz.

pénzt kell félretenni az esküvőre, időben el kell kezdeni szervezni, rendezni a munkaviszonyod, mielőtt gyesre mész, hasonló, úgyhogy mondja meg, ő mit hogy képzelt el ezzel kapcsolatban, és ne hagyd terelni. Addig kérdezgesd, míg ki nem nyögi, hogy mit akar és amíg nem vagy elégedett a válasz egyenességével.

2019. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Igen, én 23 vagyok de ő 32.

Második kommentelő, ezt én is gondolom, hogy így kellene, de ő az a típus hogy rámondja hogy igen elveszlek majd ha eljön az ideje, csak már azt sem tudom, hogy eljön-e valaha az az idő

2019. okt. 21. 14:46
 4/46 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sumákol, ha ez a válasza mindig, pláne 32 évesen.. ha haladni akarna, már rég lépett volna.
2019. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom, 5 éves tervbe ha belefér, tudod, meddig várj. Meg hogy addig kérdezgesd, amíg nem mond semmit. Ha viszont nem mond semmit, sanszos, hogy csak mondja.

Ha azt mondja, MAJD elveszlek, az nem jó, ha azt mondja, jövőre megkérlek, akkor tudod, meddig várd. Nyilván ez a minden jól megy esetén érvényes, nem mindig minden körülmények között, de ha azt mondja, jövőre eljegyez, és még mindig jól megvagytok, szeretitek egymást, stb, és jövőre nem kér meg, akkor eldöntheted, hogy hagyod magad tovább hitegetni, vagy mi lesz.

Mi annak idején megbeszéltük, hogy ha összeköltözés után egy évvel is boldogok vagyunk együtt, akkor megkér. végül előbb kért meg, mint az egy év letelt volna,de ha nem így lesz, én megkérdeztem volna, mire számíthatok és hogy ezt beszéltük meg,akkor most mi van...

2019. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Diazepam ***** válasza:
76%
Te döntöd el meddig vársz. Egyelőre nem akar elvenni, lehet hogy soha nem is fogja akarni. Talán neki nem fontos, vagy azt érzi, hogy nem te vagy az igazi. Te ismered, csak van sejtésed. Volt egy pasim akiről tudtam, hogy leélne velem egy életet de annyira hidegen hagyta a házasodás téma, hogy tudtam sosem venne el. Antiszoc volt, nem szeretett a középpontban lenni, neki kínzás lett volna egy ilyen esemény. Olyan pasim is volt akiről pedig tudtam, hogy fontos neki a házasság, és éreztem, hogy velem van inkább baja.
2019. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam, hogy volt egy 8,5éves kapcsolata, ahol 1év után megkérte a lány kezét, és hogy már nem akarja elkapkodni, vagy nem akar mégegyszer végig menni ezen
2019. okt. 21. 15:21
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt mondom, de ő nem fog elvenni, csak húzza az időt. Nem biztos benned.
2019. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
39%
32 évesen már döntenie kellene,hogy mit akar.Állitsd választás elé,ha nem,akkor te tovább lépsz.
2019. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
22%
Joisten gyerele... 3 evet egyuttvan valaki az emberrel aztán egyből házasság meg jegyezzen el... azonnal lelépnék a pali helyében. Hova tart a világ komolyan?
2019. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!