Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem kínos, hogy sokaknál csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kínos, hogy sokaknál csak akkor van eljegyzés ha kiderül, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés

Nem egy ismerősömnél volt az, hogy kiderült a terhesség, majd pár hétre rá volt az eljegyzés, és azóta sincs esküvő.

Nekem elég erőltetettnek tűnik, hogy a férfi csak a baba miatt menne bele a házasságba.



2020. máj. 20. 10:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
Babaváró hitel. Pedig azt lenne értelme felvenni. Ha csak 1 gyerek lesz és az egészet felveszik, nem költik el hanem állampapírba teszik, azon is milliókat lehet nyerni nulla munkával.
2020. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyszerűen sokan azt szeretnék, ha házasságba születne a baba.
2020. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
De. És szánalmasnak tartom, hogy ennyire gyakori, hogy két felnőtt ember nem tud védekezni. Van olyan, hogy becsúszik a gyerek, de az 1-2%, nem pedig 20-30, mint ahogy azt látni. Biztos rohadt jó szülők lesznek, ha már erre sem képesek tisztességesen felkészülni.
2020. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
6%
Hát, ha megesik a barátnő, sok esetben nincs mit tenni, majd nyilatkozz akkor, ha veled történik ilyesmi. Addig ne törj más felett pálcát.
2020. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%

Kinek lenne kinos??? Neked?

Két ivarérett felnött igy döntött. Miért lenne kinos nekik?

2020. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem, több ismerősöm is házasodott most így. X éves tök jó kapcsolatok, tervben volt amúgy is a házasság, de azt mindenki szerette volna, ha a baba házasságba érkezik, és a szülők férj és feleség, így mikor kiderült a terhesség akkor sürgősebb lett valami, ami amúgy is fontos lett volna. Szerintem ebben semmi rossz nincs.
2020. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Szerintem nincs ezzel baj.

Nekem több ismerősöm is van, akik azért nem voltak házasok/jegyesek, mert nem tartották lényegesnek, megvoltak enélkül is, ám az fontos volt nekik, hogy a gyerek házasságba szülessen, és terhesség közben házasodtak/jegyeződtek el. Ez a gyerek és a szülők jogi viszonya miatt is fontos.

2020. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%

5 éve voltunk együtt, mikor eldöntöttük, hogy gyereket szeretnénk. Nekem már volt egy házasságom, és rohadtul nem vágytam még egyre, de leültünk megbeszélni, és arra jutottunk, hogy úgyis együtt szeretnénk maradni életünk végéig, és minden egyszerűbb, a gyereknek is "jobb", hogyha hivatalosan is egy családba tartoznak a szülei is (ugyanis az alaptörvény alapján a gyerek szülei egymás családtagjának csak akkor számítanak, ha házasok), ezért ha sikerül a gyerek, összeházasodunk. Pár hónap múlva meg is fogant, így szervezünk egy kis tízfős polgári szertartást egy ebéddel.

Ha nem lenne a gyerek, nem érdekelne a házasság témája.

2020. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Értem az érveket, de nekem nem esne jól, ha csak azért jegyezne el a párom, mert megtudja, hogy terhes vagyok, ha előtte meg esze ágában nem volt engem feleségül venni.

Elég erőltetett ez így számomra.

2020. máj. 20. 11:55
 10/30 A kérdező kommentje:
#4: Vannak megfelelő módszerek a védekezésre. Igen tudom ezen az oldalon mindenki védekezik, csak véletlenül becsúszik a baba.
2020. máj. 20. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!