Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi időnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi időnek kell eltelnie, mire a Férfi megkéri egy Nő kezét?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal és nagyon szeretem Őt. Vele tervezem a családot, gyerekeket, mindent! :-)

Nagyon szeretném, ha megkérné a kezem, de nem akarom nyomasztani, Ő nem is tudja a gondolataim, és hogy mik a terveim hosszútávon, nem akarom elijeszteni!

Hagyni akarom hogy magától lépje meg...

Csak kíváncsi vagyok, Nektek mennyi idő után kérték meg kezeteket? :-)


35L


2020. máj. 25. 21:46
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Én sem azt írtam, hogy 4 hónap után szeretnék a menyasszonya lenni! :-)

Nagyjából másfél, két évre gondoltam, ami ideális lehet hogy az ember nagyjából lássa, merre tart az illetővel. Amúgy láthattunk már extrém eseteket is, van akit fél éven belül, de van akit még 8 év után se kérik meg...

Egyébként Neki volt már menyasszonya, csak hűtlen volt hozzá, így a párom szakított Vele, de ennek már sok éve....

Mindegy, csak arra voltam kíváncsi, Nektek mik a tapasztalataitok!


Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 25. 22:14
 12/35 anonim ***** válasza:
93%
Arról most is beszélhetsz vele, hogy hogyan képzeli a jövőjét? Akar-e házasodni és családot és mikor. Neked is tudnod kell, hogy menj vagy maradj.
2020. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Persze, finoman megpróbálok tapogatózni, de Én tényleg nem szeretném Őt nyomasztani... Annál rosszabb nincs is szerintem!

Az elmúlt 1-2évben láttam, hogy a kolléganőim, milyen nyomást tettek otthon a "párjaikra", na Én azt semmiképp nem akarom, ezért nehéz ezt szóbahozni.

De igazat adok, majd puhatolózom nála!

Köszönöm!

2020. máj. 25. 22:55
 14/35 anonim ***** válasza:
60%

Ez tuti kamu

Ha nem, az még elkeserítőbb. Úgy írsz mint egy 15éves fruska.

2020. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
34%
Felnőtt, érett, együtt élő párnál szerintem 3 év rengeteg idő csak arra, hogy barát, barátnő kapcsolat legyen köztetek, sőt egymás idejének a vesztegetés. Mert ha annyira jó együtt, miért nem jegyez el? Ha meg annyira nem jó, évek mennek el. Szerintem kb 1 év, annyi idő alatt kiderul minden, hogy komolyan akarjátok - e, közösek a célok stb.
2020. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk két év együttélés után volt eljegyzés, a kapcsolatunk első percétől együtt élünk. Fél éven belül összeházasodtunk. Én akkor 29 éves voltam, a férjem 37. Ne haragudj, de tényleg röhejes ez az "L" a 35 mellé, mondom ezt úgy, hogy idősebb vagyok nálad. 4 hónap semmi, nem ismered még, csak kivetíted rá a vágyad, hogy vegyen el végre valaki. Hidd el, nem jó stratégia. Az esküvővel nincs kipipálva semmi, az nem a célszalag, akkor kezdődik csak a lényeg.
2020. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
79%
Én 1 év 3 hónap után kértem meg a párom kezét az egyik nyaralásunkon :)
2020. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
88%
Ja, még annyit, hogy szerintem érdemes lehúzni együtt fél-1 évet és addig nem dobálózni a gyűrűvel. Az eljegyzés a házasság előszobája, a házasság pedig nem csak egy érzelmi, hanem egy jogi és gazdasági döntés is, amit meghozni szerintem nem elég az, hogy az érzelmek megvannak. Aok praktikus szempontot is érdemes figyelembe venni, mert 10-20 év múlva ez dönti el, hogy mennyire fogsz szenvedni a másik mellett, mint ember és mint környezet mellett.
2020. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. máj. 25. 23:50
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt nem feltétlen lehet így meghatározni, mert sokat számít az is, hogy mikor költöztök össze, ilyenek. Én pl. összeköltözés után kb. egy évet már reálisnak tartanék ilyen korban... és a költözést nem sietném el, szóval min. 6-7 hónap.
2020. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!