Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi időnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi időnek kell eltelnie, mire a Férfi megkéri egy Nő kezét?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a párommal és nagyon szeretem Őt. Vele tervezem a családot, gyerekeket, mindent! :-)

Nagyon szeretném, ha megkérné a kezem, de nem akarom nyomasztani, Ő nem is tudja a gondolataim, és hogy mik a terveim hosszútávon, nem akarom elijeszteni!

Hagyni akarom hogy magától lépje meg...

Csak kíváncsi vagyok, Nektek mennyi idő után kérték meg kezeteket? :-)


35L


2020. máj. 25. 21:46
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Már 2 hónap után meg kérdezte, hogy nem költözöm e hozzá, de nem adtam konkrét választ, mert ezt túl gyorsnak találtam, úgyhogy ez a felállás maradt, hogy félig ott, félig itthon.....

Többek között ezért is lettem volna kíváncsi a véleményetekre! :-)

2020. máj. 26. 00:33
 22/35 anonim ***** válasza:
85%
Az összeköltözés más. Azt szerintem jobb mihamarabb megejteni. Jóval a leánykérés előtt
2020. máj. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
42%
#21. Ennek tükrében fingom nincs hogy jut eszedbe a házasság. Alap, hogy 1-2 éve együttélés kellene. Hogy 35 vagy, nem hajtja a malmodra a vizet, ahogy az sem, hogy a hapid elvált, az meg pláne nem, hogy nem tisztáztátok a hosszú távú dolgaitokat. Ha családot is szeretnél alapítani, akkor kB húzhatod le magad a klotyón... Persze vannak extrém esetek, ilyen esetekben szokták a lottó ötöst is hazavinni. A te eseted is ilyen?
2020. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
72%
Mi 3,5 vagyunk együtt és még mindig nem kért meg... 24N
2020. máj. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél változó. Nekem a párom addig nem kérte meg amíg egyetemre jártunk. Pénze se lett volna gyűrűre abban az időszakban.
2020. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a válaszokat! :-)


Mi már befejeztük az egyetemet és mindketten dolgozunk! mostanában másokkal ellentétebe, keveset találkozunk, de ez most így megfelel.

2020. máj. 27. 18:08
 27/35 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy kell. Van pasi aki a büdös életben nem akar hàzasodni, így meg se kéri a baràtnőjét.

Egyébként amikor úgy érzi... De érdemes az elején tisztàzni az igényeket, csak hogy ne vàrj feleslegesen a nagy semmire évekig.

Engem 2,5 hónap utàn kért meg a férjem, 1,5 év kapcsolat utàn hàzasodtunk. 10 éve vagyunk együtt:)

2020. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Wooow! Látod ezt is írtam fentebb, hogy vannak szélsőséges esetek, nem kell egyből lehurrogni a másikat, hogy mégis mit képzelek! :-) Gratulálok! Sok boldogságot még jó sokáig!:-))
2020. máj. 27. 22:43
 29/35 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy köszi:) Nektek is sok boldogsàgot❤️
2020. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Mi 3èv 8 hònapja vagyunk együtt, de azt mondta kevèsnek tartja.Meg hàt màr ő, 38 èves! Nem is vàrok tőle tőbbet..! Nem is akar ennyi.. nem zavar
2020. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!