Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan akadjak le az eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan akadjak le az eljegyzés témáról?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben ha poén szintjén is, de sokat beszéltem erről a páromnak (milyen szép gyűrű, mikor kérsz meg stb). 2 éve leszünk együtt. Már rám szólt, hogy miért erőltetem, így nem lesz meglepetés, és igaza van. Minden oké köztünk, együtt élünk. Nem sok a 2 év még és nem akarom elijeszteni segítsetek mert teljesen hülye vagyok:D

2020. máj. 31. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

"így nem lesz meglepetés"


A hosszútávú közös terveket megbeszélni kell, nem pedig egyedül dönteni az egyik félnek. Nem egy amerikai filmben vagytok szereplők.

A barátod csak terel. Nem beszéltetek még a jövőtökről?

2020. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem. 2 éves tervbe van benne. Azt sem szeretném, hogy napra pontosan tudjam. Csak már annyira vágynék rá, és tényleg sokszor beszéltem róla.
2020. máj. 31. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem poenkodni kell vele hanem leulni es atbeszelni a terveket. Ettol meg maga az esemeny lehet meglepetes.
2020. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Ezt a férfi dönti el hogy mikor és hogyan, mikor fogják már fel a nők??? Ő dönt, hogy el akar-e venni titeket..higy mikor, hogyan, milyen gyűrűvel. Ez az erőltetős, hisztis, követelőző magatartás baromira nem vezet semmi jóra! Sőt..

Mi tudtuk miről mi a véleményünk, mi szerepel terveink között. Érdekes nem kellett csesztetnem, egy év se volt és megkért, mert még aart! Nem mert kihisztiztem!

2020. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
*meg akart
2020. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindig annyit mond, hogy 2 éven belül. Tény, hogy nagyon fiatalok vagyunk (20-as évek eleje), csak mégis azt jelentené, hogy na, tényleg komolyan gondolja.
2020. máj. 31. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen akkor ne erőltesd a topicot. Csak azt fogod elérni, hogy megundorodik az egésztől.
2020. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, jó hülye vagyok leállok. Ez most jött rám pár hete, azelőtt eszembe se volt. De elég volt ennyi:D köszi a válaszokat
2020. máj. 31. 21:56
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Le kell ülni és megbeszélni, nem pedig poénkodni ezzel. De mint mondtad, benne van a 2 éves tervben, szóval biztos eljön az ideje nemsokára. Lehet csak a megfelelő alkalomra vár.
2020. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

@Kriszti0710: "Ezt a férfi dönti el hogy mikor és hogyan, mikor fogják már fel a nők??? "


Nem a férfi dönti el, hanem közösen döntik el. Ha a nőnek fontos, akkor nem fog feleslegesen várni, ha meg nem akarja, akkor nemet mond.

2020. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!