Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Neharagudjatok de lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neharagudjatok de lenne egy kèrdèsem. Amit nem èrtek ezzel az eljegyzèsi dologgal Ti hogy vagytok vele? Titeket mikor jegyeztek el? Gondolom nem 2-3 èv utàn?! 24/L

Figyelt kérdés
1 hete csak azt olvasom hogy,ez 24 az 26 èves meg mèg nem kèrtèk meg a kezüket meg hogy majd a pasi tudja! Magyaràzzàtok màr, el nekem hogy mennyi a tènyleges "reàlis" idő, hogy eldöntse a pali hogy mikor kèri meg a hölgyik-e kezèt?? Èn is 24 vagyok 3,8 ève èlünk együtt a kezdetektől, de engem nem èrdekel ez a dolog! Nekem elèg lenne egy civil partnersègi pappìr, màsnak meg gyűrű kell meg esküvő.?! (Èn nem èrtem ezt!)
2020. júl. 4. 09:41
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
58%
Miért szavazzák le itt azokat a nőket akiknek nem életcéljuk az esküvő?
2020. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy téged ez miért érdekel hogy másokat érdekeli hogy mikor akar eljegyzést.

Neked elég egy "pappír", akkor beszéld meg a pároddal hogy mit szeretnél.

2020. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

"hogy eldöntse a pali hogy mikor kèri meg a hölgyik-e kezèt?? "


A házasság közös döntés és közösen kell megterveznetek. Olyan nincs, hogy te tudatlanul évekig vársz a ki tudja mire, mert a másik baxik eldönteni, hogy mit is szeretne hosszabb távon.

Ha 4 éve együtt éltek, akkor már éppen ideje lenne, bár még mindig csak 25 körül vagytok. Ti nem szoktatok beszélgetni a jövőről?


" De nálunk ez nem ilyen zsákbamacska vagy "kegy" volt, így beszéltük meg."

Na ez a normális dolog.

Ha jön azzal, hogy majd ő tudja, az ő dolga, az sima terelés és gyakorlatilag semmit nem tervez veled. Esetleg netán ha nem akad jobb a következő években.

2020. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
81%

"Számomra annyit jelent a házasság, hogy utána minden vagyonnak a felét az asszony viszi amit nagy nehezen összekaparok."


Vagy te viszed a felét, amit a szerencsétlen nejed összekapart.

Csak téged minősít, ha nem dolgozó nőt akarsz eltartani vagy eleve félsz a sikeres nőktől, mert kicsi a pötsöd hozzájuk.

2020. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
6%
#14 Mennyire igazad van. Olyan sűrű ma itthon, hogy a nő visz haza jelentősen többet. 😄
2020. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
#15: több van, mint gondolnád.
2020. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
#15: sok férfi eleve kerüli a nála sikeresebb nőket, mert kicsi az önbizalma.
2020. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
63%

Ma már nem lenne szabad azt nézni , hogy ki keres többet.


Ráadásul az álláshirdetések többségénél azt látni, hogy női kollégákat keresnek. Nagyon sok munkahely van és munkakör ahová kifejezetten nőket részesítik előnyben.

2020. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
8%

#18


Nem ma már tényleg nem lenne szabad racionális alapon döntéseket hozni párkapcsolati témában, hiszen látszik milyen kevés házassága végződik válással.

Ez egy tuttti dolog. Ha egyszer összeházasodtatok soha nem mentek szét és nem kell majd pereskedni évekig.

Szerencsére nem ez a korszellem.

2020. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Èn nem pontoztam le SENKIT! a màsik meg az, hogy engem nem èrdekel a dolog! Ha el vesz el , ha nem nem! Nem ez a fontos!! Hanem ne kapjuk el a corona vìrust! 🤗

Èn csak azèrt kèrdeztem mert itt kinnt Nèmetorszàgba is sok ilyen làny van aki, szeretnè màr 2 èv utàn. Csak a VÈLEMÈNYETEKRE voltam kìvàncsi màr meg sem haragudjatok..!Az eddigi vàlaszokat köszönöm a NORMÀLIS!! Vàlaszolòknak 🤗

2020. júl. 4. 13:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!