Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Neharagudjatok de lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neharagudjatok de lenne egy kèrdèsem. Amit nem èrtek ezzel az eljegyzèsi dologgal Ti hogy vagytok vele? Titeket mikor jegyeztek el? Gondolom nem 2-3 èv utàn?! 24/L

Figyelt kérdés
1 hete csak azt olvasom hogy,ez 24 az 26 èves meg mèg nem kèrtèk meg a kezüket meg hogy majd a pasi tudja! Magyaràzzàtok màr, el nekem hogy mennyi a tènyleges "reàlis" idő, hogy eldöntse a pali hogy mikor kèri meg a hölgyik-e kezèt?? Èn is 24 vagyok 3,8 ève èlünk együtt a kezdetektől, de engem nem èrdekel ez a dolog! Nekem elèg lenne egy civil partnersègi pappìr, màsnak meg gyűrű kell meg esküvő.?! (Èn nem èrtem ezt!)
2020. júl. 4. 09:41
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van.. Jòt ìrtàl..

De gondolom az èlettàrsi kapcsolat pappìr is hasonlò.

2020. júl. 6. 16:35
 32/45 anonim ***** válasza:
37%

#28. Valójában minden eljegyzés közös megegyezés.


Általában a férfi felteszi a kérdést, és a nő mond rá valamit. Ha igent, akkor ugyanazt akarják mindketten.

2020. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
De gondolom van olyan is ami "meglepetès" kènt èri a nőt, vagy az nem gyakori?
2020. júl. 6. 22:12
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

29 évesen, 2 év 2 hónap együttélés után kérte meg a kezem, 9 hónappal később házasodtunk össze.

(Az összeköltözés előtt 4 hónapig jártunk együtt)

Mindkettőnknek fontos a házasság, engem a lánykérés meglepetésként ért, de persze beszéltünk a közös jövőről előzőleg.

2020. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
75%

24 éves voltam, 2,5 hónap utàn kérte meg a kezem, màsfél év utàn hàzasodtunk. Most màr 10 éve vagyunk együtt😊

Mindkettőnknek fontos a hàzassàg. Engem nem érdekel ki hogyan él, jàr valakivel, együtt éldegélnek a pasijukkal/ csajukkal, vagy összehàzasodnak- e. Nekem az én életem a fontos, és nekem bizonyos idő utàn igenis derogàlt volna, hogy évek utàn is csak a baràtnője vagyok a pàromnak. Nekem ez hosszútàvon egyszerűen kevés lett volna és ennyi. Viszont mi egyetértettünk ebben a kérdésben, ő is ugyanúgy szerette volna hogy a felesége legyek, biztosak voltunk magunkban, a kapcsolatunkban, az érzéseinkben, szóval viszonylag hamar megesküdtünk, és azóta is boldogok vagyunk együtt.

2020. júl. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
0%
Hihi ismét betaláltam az ostoba rétegnél:D
2020. júl. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Milyen ostoba rèteg??

Irigykedsz ha valakit nem jegyeztek el? Vsgy nem is akar hàzasodni??!

2020. júl. 7. 22:12
 38/45 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd vissza a válaszaim és abból kiderül.
2020. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

Személy szerint én sosem akartam, nemis akarok és nem is fogok akarni esküvőt. Utálom az egészet és a hercehurcár , ami körülötte van. Nem beszélve arról , hogy minek nekem kéne egy papír arról , hogy szeretem a másikat. Szeretet nem ettől függ.

De valószínüleg ha jövendőbeli párom akar majd esküvőt , akkor úgyis kedvére teszek majd. De jobban örülnék ha hasonló felfogású lenne mint én:) 24F

2020. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Az én kezemet az exem 1 hónap után kérte meg, és elvileg komolyan gondolta akkor is, mert elméletileg az exéhez képest, aki mellett érhetetlen módon lehúzott 5 évet (mert amúgy elmondás alapján az nem volt kapcsolat igazából az utolsó 3 évben), sokkal jobb voltam. Hát azért azt túlzásnak tartottam, 1 évvel később megint szóba került az, akkor már jobbnak láttam az esélyeket, utána meg lassan "tervezgettünk". Így visszagondolva inkább kérjen meg vki később, együttlakás után stb., mint elhamarkodottan, mert visszanézve, jó, hogy nem házasodtunk meg. Egyikünk sem volt egy szilárdabb életszakaszban, és egyre jobban kiütköztek az utolsó 2 évben a különbségek. Most meg akkor itt állnék vagy elválva, vagy értelmetlenül erőlködve azon, hogy egy sz.r kapcsolatot megpróbáljak megjavítani.
2020. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!