Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagy elvárás, ha egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, ha egy bizonyos típusú gyémánt gyűrűvel kérjék meg a kezem?

Figyelt kérdés
Amik nekem tetszenek 1-2 millióba kerülnek, úgy érzem kicsit drága, de mégis ha valaki annyira szeret, akkor megadja a módját a lánykérésnek.

2020. nov. 15. 18:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is az 50 ezer teljesen reális. Azt az 1-2 milliót ha nagyon elakarnám költeni inkább az esküvőre szánnám.
2020. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
93%
8-10 millás szart már fel se vennél mi? 😅
2020. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
81%
Jesszus. Nőként mondom hogy szerintem 50000 is sok. Nekem mindössze annyi az elvárásom hogy ne 5000 alatt legyen, de bőven elég egy olcsóbb nemesacél gyűrű. Akkor már baj van ha valakinél ezen múlik az igen. Dolgozz, tapasztald meg hogy mennyi munkával és idővel jár 1 milliót összegyűjteni, és azután legyen nagy a szád.
2020. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, a párod időben rájön, hogy csak a pénzéért vagy vele.
2020. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
90%
Én nőként biztos kiakadnek ha a párom 100 ezer forintnal drágább gyűrűt venne. Pedig jól keres. De ennyi pénzt más ezerszer értelmesebb dolgokra is el lehet költeni. Mondjuk nekünk jó a kapcsolatunk és nem kell hogy flancolassal igazolja a szerelmet. Gyanítom rólatok ez nem mondható el
2020. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
89%

Ki is borultam volna, ha a párom egy millió forintot elszórt volna egy gyűrűre. Annyi értékesebb és jobb dologra lehetne költeni, hogy mást ne mondjak, utazásra, ahogy mi tettük, bár még az se közelítette meg a milliós határt.


Az én eljegyzési gyűrűm ezüst volt, amibe maga a párom gravírozott bele és forrasztotta rá egy darabkát abból a kvarckristályból, amit egy erdei túránk során találtunk. Fogalmam sincs, hogy mennyit szánt rá, de nem is érdekel. Nem abban mutatkozik meg, hogy mennyire szeret, hogy mennyit költ rád.


Ne haragudj, de nagyon rosszul látod a dolgokat, ha a kapcsolatodat egy X forintos címkével látod el. Te mikor vettél neki utoljára akárcsak fele ennyibe kerülő akármit?

28/N

2020. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Mennyi irígy emberke 🤣
2020. nov. 15. 19:59
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
Mire irigy? A nemlétező gyűrűdre? XD
2020. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
94%
Vajna Timi vagy Vasvári vivi vagy?
2020. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ. Ha te gazdag vagy, és gazdag pasit is választasz, akkor még oké.


Viszont ha szegény csajként bele akarsz ülni a jóba, hát, nem dicsérlek meg, mondjuk úgy.

2020. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!