Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagy elvárás, ha egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, ha egy bizonyos típusú gyémánt gyűrűvel kérjék meg a kezem?

Figyelt kérdés
Amik nekem tetszenek 1-2 millióba kerülnek, úgy érzem kicsit drága, de mégis ha valaki annyira szeret, akkor megadja a módját a lánykérésnek.

2020. nov. 15. 18:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Bocs az elírásokért, az autorrect javítgatott bele.
2020. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
34%
ha a pasid gazdag, igenis várd el a gyámánt eljegyzési gyűrűt, a lehető legdrágábbat. Ugyanis a gazdag pasik sajnos nagyon nehezen maradnak meg egy nő mellett egy életen át. Szinte biztos hogy 40 éves korodban cserélni fog egy fiatalabbra. Hiába vagy okos, jólelkű, intelligens, sajnos a férfiak azt gondolják ha valamit pénézrt megvehetnek, hát miért ne. Egy gazdag férfit se ismerek, aki rendes és hűséges lett volna végig. Az a gyémántgyűrű neked befektetés lesz válás esetére, abból ki tudsz venni egy albérletet, amikor kidob mert rádunt.
2020. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
89%
Neked nem vennék, a barátnőm meg nem igényli. :)
2020. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Angel3000 ***** válasza:
0%
Szia! Szeretem, ha van igénye egy nônek! Most tudsz jòl vàsàrolni gyémànt gyûrût,- jò szàzalékot kaphatsz az àrbòl! Minden jòt!
2020. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 peca1000 ***** válasza:
15%

Én az asszonyt bevittem az ékszerboltba. Max. 30 EF-ért választhatott eljegyzési gyűrűt. Megvettem neki, Karácsonykor az apja előtt kértem meg a kezét (úgy akarta), és ezzel letudtam.


Rá egy évre elvettem, szűk családi körben egy ebéd az étteremben, azt ki lett pipálva, szája be lett fogva, többet nem ba...szogatott, hogy vegyem már el. :) Ez volt 8 éve

2021. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!