Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagy elvárás, ha egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, ha egy bizonyos típusú gyémánt gyűrűvel kérjék meg a kezem?

Figyelt kérdés
Amik nekem tetszenek 1-2 millióba kerülnek, úgy érzem kicsit drága, de mégis ha valaki annyira szeret, akkor megadja a módját a lánykérésnek.

2020. nov. 15. 18:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
94%

Meglepett, hogy mennyi normalis valasz van itt.


A fenti osszeg egy havi bevetelem lenne, szoval siman beleferne. Viszont valoszinuleg eddig el sem jutnank a kapcsolatban, jobban szeretek a sajat ertelmi szintemen allo holgyek kozul valogatni, abba pedig biztosan nem fer bele ez a... khm... fukszos hozzaallas.


Van uzlettarsam, aki hasonlo anyagi korulmenyek kozott el es hat, nem eszbeli kepessegek alapjan valasztott part, ott latok ilyeneket, amikor a falurol felkerult “mennyecske” hirtelen nagybilagi damanak akar latszani, csak epp kilog a kapanyel. (Es kozel sem altalanositok, falun is ugyanannyira elnek ertelmes emberek, mint mashol, de az emlitett leanyzo egy falusi panelproli, hogy teljes legyen a kepzavar. :) )

2020. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ohh, azok a ribik a nyomomba sem érnek.
2020. nov. 15. 20:13
 23/35 Noren1989 ***** válasza:
94%
Emberek, ne etessétek a trollt 😕😉
2020. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Kedves 21-es, most elég nagyot tévedtél. Messze állok ettől a felfogástól. Azt tudni kell még rólam, hogy a párom kiment külföldre pár hónapra, hogy vegyen magának egy rohadt drága autót, addig engem ugye egyedül hagyott, s ezt mind a saját célja miatt. Ha erre képes volt elvárok egy ilyesmi gesztust, ami kárpótol ezért. Nem feltétlenül kell 2 milliós gyűrű, de érezzem már azt, hogy érek neki annyit, hogy nem egy olcsó gyűrűvel kéri meg a kezem azzal a fejében, hogy úgyis elválunk :D mert itt ez a normális felfogás úgy tűnik. A gyémántot szeretem nagyon, mert gyönyörűnek találom, számomra jelentéssel is bír.
2020. nov. 15. 20:21
 25/35 anonim ***** válasza:
94%
Te mikor tettél utoljára bármit érte?
2020. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Sokat teszek a kapcsolatért, nyilván nem csak erről szól az egész. Most feltettem itt ezt a kérdést, aminek ez a témája, attól még hiba lenne azt hinni, hogy csak ez érdekel. Természetesen én is tudom, hogy ez meredek elvárás, azért kérdezem idegenek véleményét erről. A szívem mélyén mégis úgy érezném ha valaki nem foglalkozna semmit az eljegyzéssel csak venne egy olcsó gyűrűt, akkor az nem szeret eléggé, ha számba vesszük a tényt, hogy igenis telne rá meg minden egyébre is mellette.
2020. nov. 15. 20:31
 27/35 anonim ***** válasza:
88%
"A szívem mélyén mégis úgy érezném ha valaki nem foglalkozna semmit az eljegyzéssel csak venne egy olcsó gyűrűt, ...." Aki odalök neked 5 millát, mondván nesze, szervezd meg, itt a gyűrű, az rengeteget foglalkozott az eljegyzéssel. 😅
2020. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként biztos lesz olyan balfácán aki is elveszi. :)
2020. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés, mindenki látja.


De ennek ellenére leírom, hogy nőként egyáltalán nem zavarna ha akár 10-20 ezres gyűrűvel kérné meg az a személy a kezem, akit igazán szeretek :-)

2020. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan mutasd már meg, milyen gyűrűt szeretnél 1-2 millióért:D


Egyébként a gyűrű árának semmi köze nincs ahhoz, hogy a másik félnek mennyit jelentesz, mennyire tisztel, mennyire szeret.


Én speciel pont azon akadtam volna ki, ha egy méreg drága gyűrűt kaptam volna. 1-2 millió forintért inkább menjünk el közösen nyaralni vagy vegyünk valami hasznosat. A szeretet kifejezésére egy olcsóbb gyűrű és tokéletes.

Az enyémben cirkónia van. Mugy finom se lenne róla, nem vagyok ékszerész, nem tudom megállapításani egy fénylő kődarabról, hogy gyémánt-e vagy sem. Csak onnan tudom, hogy picit be kellett vetetni, és ott a papírra leírta az ékszerész a kő típusát.

Kicsit sem érdekel, hogy nem gyémánt. Iszonyatosan boldoggá tett vele a párom.

2020. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!