Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon rossz, hogy 33 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz, hogy 33 évesen kimaradt az életemből a házasság?

Figyelt kérdés
Olyan válaszadók válaszát várom, akik 33 felett mentek férjhez. 32 éves leszek nyáron és nagyon-nagyon fáj,hogy kimaradt az életemből a házasság. Volt egy 6 éves kapcsolatom. Ott a párom csak kertelt, hogy majd ha meglesz a mesterképzésem (meglett), dolgoztam. Nem tudom, mit higgyek. Közel 1 éve már nem vagyunk együtt. Időközben lett kapcsolatom.Elmondtam neki, nekem ez mennyire fájt az előző kapcsolatomban. Szóba került köztünk a téma, de már annyire félek benne maradni ebben a kapcsolatban. Azt mondta, ő elvenne, de nem tudom. Még nem élünk együtt, bizonytalan vagyok , pedig szeretem. Én nem tudok várni megint 3-4 évet arra, hogy na mikor gondolja úgy, hogy megkéri-e a kezem vagy sem. Szeretem őt, de tényleg nagyon fáj ez nekem.
2021. jan. 7. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2021. jan. 7. 12:43
 12/61 anonim ***** válasza:
86%

Nincs mit sajnálj.☺

Igy alakult, en sem sajnálom már.

Viszont eljetek együtt egy keveset, vagy sokat, es legyen meg az összhang, az ertékesebb lesz mint a fogadalom.

2021. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
82%

33 évesen lemaradtál valamiről? nocsak?


olyan helyen dolgozom, ahol a nők jellemzően diplomások, utána karriert csinálnak.


30 alatt gyakorlatilag nagyítóval kell keresni közöttük a házasokat, a többség 30-36 körül házasodik, és olyan 33-38 között vállal gyereket.


Ez szerintem ma sokkal általánosabb, mint az, amikor valaki itt a GYKn sír, hogy ő 22 éves, és még nem veszi el a párja, csak eljegyezte.

2021. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
67%

Pont ott b...-od el, hogy a kapcsolat minőségét neked az határozta meg, hogy megkéri-e a kezed.

Ha az exed elvett volna egy év után, most egy 32 éves elvált nő lennél. Ez után sírsz?


Azt a férfiak is kb. 1 év alatt fel tudják mérni, hogy merre tartotok, lesz-e ebből lánykérés és esküvő. Aki 3 év után ott tart, hogy talán egyszer, de még nem áll készen, az hazudik. Az csak időt húzza, de nem veled tervez hosszú távon. Hézagtöltőnek használ, amíg nem jön az igazi.

Te döntöttél úgy, hogy benne maradsz a kapcsolatban, mert azt hiszed, hogy ha jókislány vagy, x év után kiérdemled a lánykérést. Ezért nem mertél 3 év után kilépni, inkább 3 évig tuningoltad magad, hogy most, most, de most biztos meg fog kérni, most a nyaraláson, most a szülinapomon, most karácsonykor, de nem szakítasz, hátha Valentin napon. Így ment el 6 éved. Aztán meg szakítás, mert nem illetek össze.

2021. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Most miért engem bántasz, mert szerettem és elhittem a hitegetést?
2021. jan. 7. 12:55
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
De azert mentél tőle kükön, mert nem vett feleségül?
2021. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Nem csak ezért, de ez nagyon rosszul esett.
2021. jan. 7. 13:03
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi olyanokat mond, hogy majd eljön az ideje meg társai, akkor felejtsd el azt, hogy megházasodtok.


Én mint férfi, ha van egy nő, aki bombanő, édes, aranyos, házias, minden téren kiegészítjük egymást és minden téren passzolunk, akkor biztos hogy gyorsan elvenném feleségül, amíg más meg nem teszi helyettem. Persze, utólag válni is lehet bármikor...

2021. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
20%
37 éves nő vagyok, 13 éve élek jól működő párkapcsolatban. Sose éreztem hiányát a házasság kötésnek. Számomra az csak egy papír és nem garancia semmire. Sokan megházasodnak és pár év múlva el is válnak. Ráadásul megy a veszekedés az anyagi javakon.
2021. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán szól nekem a kérdésed, mivel most közeleg a 30. születésnapom (pár nap), és házas sem vagyok. De azért leírom amit gondolok, mivel lassan 7 éve vagyok együtt valakivel, aki nem akar feleségül venni.

Az a baj, hogy akárcsak én, te is évekig benyelted az ígérgetéseket, meg reménykedtél a csodában, mivel szerelmes voltál... és most a jelenlegi párodból akarod kierőltetni az eljegyzést, esküvőt. Sajnos részéről az valahol érthető, hogy 1 év után nem rohan megkérni a kezed. Ezt a volt pároddal kellett volna rövidre zárnod, és kiadni az útját hamarabb. És írom ezt úgy, hogy tényleg ne vedd kioktatásnak, mert én is ebben a cipőben járok.

A lelki részéről meg oldalakat tudnék írni, hogy mennyire eltorzult a személyiségem és mennyire mélyen vagyok a depresszióban emiatt...

2021. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!