Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon rossz, hogy 33 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz, hogy 33 évesen kimaradt az életemből a házasság?

Figyelt kérdés
Olyan válaszadók válaszát várom, akik 33 felett mentek férjhez. 32 éves leszek nyáron és nagyon-nagyon fáj,hogy kimaradt az életemből a házasság. Volt egy 6 éves kapcsolatom. Ott a párom csak kertelt, hogy majd ha meglesz a mesterképzésem (meglett), dolgoztam. Nem tudom, mit higgyek. Közel 1 éve már nem vagyunk együtt. Időközben lett kapcsolatom.Elmondtam neki, nekem ez mennyire fájt az előző kapcsolatomban. Szóba került köztünk a téma, de már annyire félek benne maradni ebben a kapcsolatban. Azt mondta, ő elvenne, de nem tudom. Még nem élünk együtt, bizonytalan vagyok , pedig szeretem. Én nem tudok várni megint 3-4 évet arra, hogy na mikor gondolja úgy, hogy megkéri-e a kezem vagy sem. Szeretem őt, de tényleg nagyon fáj ez nekem.
2021. jan. 7. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
84%

A házasság KÖZÖS döntés! Az, hogy te hagytad magad hitegetni, a te hibád is. Arra vártál, hogy majd romantikusan letérdel, és megkér?

2 év után házasodtunk a férjemmel, és mivel terveztük az életünk, gyerek, ház, stb, megbeszéltük, hogy összeházasodunk az év nyarán. Aztán megkért gyűrűvel is, de ez inkább csak egy gesztus.

Egyébként 33 évesen nem maradt ki az életedből még a házasság. Vagyis igen, az eddigi életedből kimaradt, de hát és? Még lehetsz házas. Egyik barátnőm 40 múlt, és most lesz az esküvője. Nem kell ezen ennyit agyalni.

30N

2021. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
64%

Jó de utolsó, neked sosem kellett várni. Nem túl sok együttérzesrol tanúskodik a válaszod.

És de, marhára más huszonévesen házasodni és marhára más negyvenevesen. Nem jó érzés leszakadni a korbeliektol. Nem azért mert ciki hanem mert biztonságérzetet ad hogy jó úton jársz illetve a hasonló élethelyzetben lévőkkel könnyebb kapcsolatteremtés is

2021. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
87%
Meg a válás is, meg könnyen lehet, hogy az egyedülálló anyaság is.
2021. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
84%

Ha a párom azért erőltetné a kapcsolatunk gyors tempóját, mert nem akar lemaradni a korabeliektől azon nyomban repülne.

Minden ember egyedi, minden embernek a saját tempóját, érzéseit kellene követnie nem azt nézni hogy mit diktál a társadalom...sokkal boldogabb világ lennénk és 1000% hogy sokkal kevesebb válással.


Ja és:

"Az hogy az én utam más még nem jelenti azt, hogy eltévedtem."

Erről ennyit.

2021. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen más huszonévesen meg 30 felett, főleg 40-hez közel házasodni. Mindenkinek egy üde arcú, fiatal és szép lány jut eszébe, ha a "menyasszony" szót hallja, nem egy "érett" asszony, halvány szarkalábakkal a szemei körül.
2021. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
74%

#25: Kit érdekel? Egy nap az esküvő az életedből, sőt annyi se, mert többnyire délután van a szertartás.

Emiatt, hogy üde, rózsás babapofival vonulj a násznép előtt, nem érdemes elrontani az életed egy rossz házassággal.

Akinek 20 évesen ott a nagy Ő, az nyugodtan menjen hozzá 22 évesen és sok boldogságot! De akinek 20, 25, vagy 35 éves korig nem toppant be az, akivel egy életet le tud élni, az ne menjen férjhez. Csak ha 35 évesen elvált nő akar lenni.

2021. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen "nem tudok még megint 3-4 évet várni" típusú gondolkodás miatt ugranak bele az emberek egy kaki házasságba, csak azért hogy na, ez is ki legyen pipálva és jöhessen a gyerek. Én ugyan pártolom a házasságot, magam is abban élek, de nem gondolom, hogy ennyire görcsösen kell hozzá ragaszkodni. Egy éve vagytok együtt, mit vársz? Hogy máris kérje meg a kezed?
2021. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
86%
Tudod mikor érdekel engem, hogy a kortársaim férjhez mentek e már? Én nem vagyok férjnél, de boldogabb az életem, mint az övék. Mindig csak panaszkodnak, hogy jaj sok a veszekedés, nincs szex, a gyerek így meg úgy lefáraszt...ezt irigyled?
2021. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Az elmúlt 10 évben sok olyan kapcsolatom volt, amiből végül nem lett házasság. Voltak 2 éves kapcsolataim és a legutóbbi 6 évig tartott. Utóbbiban eleve 25 éves voltam és azt hittem, hogy mondjuk 3 év múlva meglehet ugorni azt a szintet, hogy egyáltalán lehessen erről beszélni. Soha nem mondtam az akkori páromnak, hogy vegyen el, csak megkérdeztem, neki mi a véleménye a házasságról. Amikor azt mondta, hogy az csak egy papír, elmondtam neki higgadtan, hogy elfogadom, de akkor engedjük el egymást. 15 évvel idősebb volt nálam. Én mondtam neki, hogy semmi gond, de szomorú, hogy 3 év alatt nem jutottunk el erre a szintre, amikor is uyganúgy letettem a fizetésem és segítettem neki, mellette álltam. 28 éves voltam, amikor szerettem volna férjhez menni és ez tényleg komolyan megfordult a fejemben. Több esküvőn is voltunk és amikor megkérdezték, hogy nektek, mikor lehet feldíszíteni a termet, mindig csak egy kést éreztem a szivemben. 32 éves létemre pedig belefáradtam ebbe az egészbe.
2021. jan. 7. 18:19
 30/61 anonim ***** válasza:
50%
Ugye te már kérdeztél ezzel kapcsolatban? Te vagy az, akinek gyereke is van ebből a 6 éves kapcsolatból? Azért 15 korkülönbség nem semmi...
2021. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!