Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon rossz, hogy 33 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz, hogy 33 évesen kimaradt az életemből a házasság?

Figyelt kérdés
Olyan válaszadók válaszát várom, akik 33 felett mentek férjhez. 32 éves leszek nyáron és nagyon-nagyon fáj,hogy kimaradt az életemből a házasság. Volt egy 6 éves kapcsolatom. Ott a párom csak kertelt, hogy majd ha meglesz a mesterképzésem (meglett), dolgoztam. Nem tudom, mit higgyek. Közel 1 éve már nem vagyunk együtt. Időközben lett kapcsolatom.Elmondtam neki, nekem ez mennyire fájt az előző kapcsolatomban. Szóba került köztünk a téma, de már annyire félek benne maradni ebben a kapcsolatban. Azt mondta, ő elvenne, de nem tudom. Még nem élünk együtt, bizonytalan vagyok , pedig szeretem. Én nem tudok várni megint 3-4 évet arra, hogy na mikor gondolja úgy, hogy megkéri-e a kezem vagy sem. Szeretem őt, de tényleg nagyon fáj ez nekem.
2021. jan. 7. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Nem idősebb nálam, csak 4 évvel.
2021. febr. 2. 13:58
 52/61 anonim ***** válasza:
Megint kiragadtad a lényeget :)
2021. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
Ha már gyereke van mástól, akkor kicsit reménytelenebb a helyzet, de ez sem igaz mindenkire. Pl. Apám házasodott és gyereket is vállalt másodszorra is, ennek màr 15 éve, azóta is vígan élnek. Meg még sok ilyet ismerek. De olyat is, aki azt mondta, soha többet. Meg kell kérdezned, ő mit gondol, de őszintén.
2021. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim válasza:
100%
kedves kérdező, az a baj, hogy 33 évesen még nagyon gyerek vagy. Megsértődsz mindenen, holott senki sem bánt téged. Szerintem neked kellene egy terápia, ahol saját magadat tudod erősíteni önbizalom téren, vagy helyrerántani a múltbeli dolgaidat. Hogy szeressen/tiszteljen más, ha ennyire nem tiszteled magad és egy sértődős gyerek vagy? Azt viszont megértem, hogy se hitel, se semmit nem vettél fel a pároddal. Ezt még házasságban is meggondolnám, nemhogy anélkül. Esetleg sok-sok együtt töltött év után.
2021. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Ide is leírom, hogy látod, még arról is hazudsz, hogy gyereked született a 6 éves kapcsolatodból. Miért kell letagadni? Naggggyon durva vagy.
2021. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem elege ragorcsoltel a dologra, talán először is el kene gondolkodnod azon, h miért az exen forog az agyad, amikor az uj barátod mar kerek perec őszintén bevallotta, h o igenis el akar kotelezodni melletted! Te se szeretned, ha az uj barátod meg mindig a regi barátnője által okozott sérelmekkel legyen elfoglalva. Ami volt, elmúlt, vége es most mar ideje lenne a jovobe tekintened.


Benned van ez a blokk, ez a gorcsoles, amit ha nem dolgozol fel nagyon hamar, akkor az uj párkapcsolatod rovására fog menni. Mert hidd el, h a párodra is hatással van a negatív energiad....


Javasolni szeretnem, h menj el egy kineziológushoz oldasra nagyon hamar, mert felesleges dolgokon kattogsz es csak magadnak tartasz vele.


Kivanom, h mihamarabb tul tudj lepni ezen a dologon! Puszillak :-)

2021. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
#56 Már egy új kérdése alatt megtudtuk, hogy nincs meg az új párkapcsolata. De nem a szakítás miatt volt kiborulva ott sem, hanem azon, hogy nem lesz ki elvegye feleségül. Szerinted? :)
2021. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
57 azert ez beteg...:D
2021. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

#56 vagyok - nem olvastam végig a kommenteket, szóval nem is csodálkozom, h nincs meg az uj pasi.

De a kineziologia mindenkeppen segítene a kerdezon.


Amúgy pont a D Kosar es a Nazzi jutottak eszembe errol a posztról :-D

2021. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz neked, mrt szellemileg visszamaradott vagy kérdező.
2021. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!