Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért így kérte meg a kezem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így kérte meg a kezem? Nálatok hogy volt ez?

Figyelt kérdés
Reggel fél 6-kor felébredtem a párom is mondta hogy csinál reggelit én addig még aludtam és mikor vissza bejött a szobába akkor kérte meg a kezem😅 Még félig aludtam, azt sem tudtam mivan álmodok-e 😂
2021. febr. 23. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hozzá mész, megkérdezhetnéd tőle is.
2021. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem fürdeni, egy szál törcsibe mentem be a szobába.. mindenhol gyertyák majd letérdelt és elszavalt egy szerelmes verset remegő hanggal. Totál lesokkoltam 😃 romantikus is volt és ez a pillanat tényleg csak a miénk volt ☺️ Na és abszolúlt nem számítottam rá
2021. febr. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Madridban voltunk februárban és a gyerekem szülinapját ünnepeltük, nekem tüdőgyulladásom volt, elképesztően rosszul voltam, nem tudtunk kimozdulni sem úgyhogy vettünk kenyeret és szendvicseztünk, teáztunk az apartmanban. A fiamnak odaadtam a tányért, ő meg pakolt össze mert előre hozta a repjegyünket, hogy haza tudjunk menni mert már nagyon durván köhögtem és 40 fokos lázam volt. Szóval ott voltunk a kis lyuk apartmanban, én tettem a gyerek elé a száni kis szendvicset, én visszafordultam hozzá és ott térdelt a gyűrűvel. Több szempontból is emlékezetes volt...
2021. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Praktikusan működik az agyunk. Abbol indulunk ki,hogy egy romantikus helyen biztos rájössz mi a terv. Reggelente miután visszatér az agyunkba a vér akkor jobban működik. Szóval garantáltan jól átgondolta és őszintén csinálta az egészet.

Ő ismer. Amúgy higomat is pont így kérte meg a párja. Hétvégén ágyba a kaja és megkérdezte.

2021. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ó kedves utolsó! Marha praktikusan.. 😆 Ez csak egy agymenés a pasiknál, ugyanis van, aki azért húzza az időt akár hónapokig, mert annyira készül rá: "Úristen olyan időpontot és helyet kell választanom, amikor MEGLEPŐDIK!"

Hát úristen :D Én majdnem szakítottam a barátommal, mert már 2 éve és 8 hónapja jártunk, de még mindig nem lépett. Ő kb 8 hónapig tervezte. Ez tök jó, szép és cuki, de mi ebből semmit sem látunk, csak azt, hogy valamilyen oknál fogva hezitálás van, telik az idő és nem történik semmi, biztos sohasem akár elvenni stb. Őszinte leszek, én nem lepődtem meg! Nagyon-nagyon boldog voltam és nyilván nem mondtam, de az is bennem volt a boldogság mellett, hogy "Na végre b+!". És ezt marha sok nőtől hallottam már. Ne csináljátok ezt!!! 😂😂😂 Valójában nincs olyan, hogy meglepődik a nő, hiszen ha egy jól működő kapcsolatban van, akkor mi azon olyan meglepő, hogy megkérik a kezét? Maximum épp abban az pillanatban nem számít rá. Na és??? Úristen higgyétek el, hogy semmit sem jelent az időpont!!! Egy nő ugyan olyan boldog, ha számít rá, mint ha nem! Teljesen mindegy! A kérdező is nyilván azért tette fel ezt a kérdést, mert ő sem értette a miértet, miközben valószínűleg az ő párjának is hasonló agymenése volt az időt illetően.

2022. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!