Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan tudtátok meg a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok meg a barátnőtök gyűrű méretét?

Figyelt kérdés
Eljegyzési gyűrűhöz szeretném megtudni. Gondoltam már arra is, hogy megkeresem egy régi gyűrűjét és felpróbálom aztán lemérem, de nemnagyon hord sajnos...

2021. máj. 28. 05:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Álmokban lemértr az ujjamat centimérővel :)
2021. máj. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem észrevette, hogy kb akkora a gyűrűs ujjam, mint az ő kisujja, így arra méretezték. Pont jó lett :D
2021. máj. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a régi gyűrűm mérte le, barátnőmnek tolómérővel mérte meg a párja.

Ha netről rendelsz, akkor viszont ne higgy a mérettáblázatoknak. 3 számmal nagyobb lett a gyűrű, mint a tényleges méretem.

2021. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elcsentem egy régebbi gyűrűjét és magammal vittem az ékszerboltba.
2021. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudta, mert én sem hordok gyűrűt. Kicsi lett, alig tudtuk felhúzni az ujjamra, viszont utólag ingyenesen módosítottak a méreten (más kérdés, hogy mivel nem hordok gyűrűt, így éj sem tudtam mekkora kell, így aztán ezután pedig túl nagy lett). Hogyha olyat választanál, aminek lehet változtatni a méretén (nem körbeköves, körbemintás), akkor szerintem ez a legegyszerűbb. Kb. be tudják neked lőni, ha megmondod, hogy mennyire vékony/vastag a barátnőd ujja, esetleg viszel egy képet, vagy szemre hozzáméred egy ujjadhoz. Utána pedig sok helyen ingyen vállalják a méretigazítást. Inkább legyen egy picit nagyobb, mint kisebb, hogy azért az öröm meglehessen, és fel tudja húzni rögtön a gyűrűt.
2021. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha régebben hordott, akkor be lehet vonni az anyukát, hogy nosztalgiázzanak, próbálják fel a régi gyűrűket, ékszereket stb mikor náluk vagytok és megjegyzi, melyik volt jó.

A másik, hogy egy barátnőjét megkéred hogy menjenek el vásárolgatni és egy boltba próbálgassanak gyűrűket. Ő megjegyzi melyik volt jó rá és megvan a méret

2021. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az asszony gyűrűs ujja kb. akkora, mint az én kisujjam, de így is nagy lett 2 mérettel kisebb kellett, úgy hogy cseréltettük, mivel körbe köves, így másikat hozattak, pár nap alatt megjött.
2021. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Jut eszembe, húzz valamit az ujjára. Nekem a párom a pezsgősdugót tartó drótból hajtogatott egyszer "gyűrűt". Számomra ez egyáltalán nem volt gyanús, beszélgettem, közben az ujjamra húzta, aztán felpróbálta magának, hogy melyik ujjára jó. Így utólag visszagondolva lehet hogy hülyén nézett volna ki, de elvihette volna a drótot az ékszerboltba.

A tolómérő előtt az említett barátnőm meg ugyanilyen módon topjoy kupakot kapott gyűrűnek.

#3-as voltam.

2021. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is pont az volt mint a 2-es kommentelőnek. :)
2021. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam egy gagyi bizsugyűrűjét kicsit deformált volt, azt vittem be ékszerészhez. Szeremcsére jó méret lett a választott gyűrű😁
2021. jún. 2. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!