Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor akarja meg kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor akarja meg kérni a kezem szerintetek?

Figyelt kérdés

Én itthonról dolgozom. Tegnap reggel bekapcsoltam a laptopom és nem indult ezért muszáj voltam a barátom laptopját bekapcsolni azon dolgozni. Amúgy sose használom az ő gépét.

Megnyittam a böngészőt és ott voltak elmentve gyűrűs oldalak. Annyira örültem neki🤩

6 hónapos terhes vagyok ,3 éve vagyunk együtt.


2021. jún. 19. 23:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Terhes vagy tőle, és a lánykérésen rugódzol?
2021. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
A legpontosabb választ a kérdésre, csak a párod tudná megmondani!
2021. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Július 12-én.😉
2021. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen nem bírom rom felfogni, hogy emberek gyereket csinálnak, de nem beszélnrk a következő zos jövőről, házasságról
2021. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

B+, felnőtt emberek miért nem beszélnek egymással?

Hogy képzelsz el valakivel közös jövőt, főleg 6 hónapos terhesen, ha ilyet nem mersz megkérdezni..

2021. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%

Nyugalom kedves válaszolók. A hölgy nem szeretne konkrét választ kapni, csak egy kis irigységet akart kicsikarni a szinglikből, hogy ő milyen jól elvan és mennyire boldog.

Kedvesem, én egy szálat sem irigyellek. A terhesség miatt felpüffednek az ujjaid, utálni fogod a nagy melegben a gyűrűt. Egy darabig pedig tuti nem lesz esküvő, hiszen ott lesz a baba, nincs idő mellette szervezkedni. És hát lássuk be, egy baba érkezése még a legstabilabb kapcsolatokat is megtépázza. De persze hajrá, sok sikert 😘

2021. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
39%
Alaposan le lett hordva a kérdező, pedig vannak olyan kapcsolatok, ahol mindketten hosszú távon el vagytok köteleződve a másik mellett, a házasságról annyit tisztáztok, hogy nem fontos és nem ezen múlnak a dolgok, de valahogy a srác mégiscsak elkezdi tervezgetni a lánykérést egyre nagyobb lelkesedéssel, a lány meg mégiscsak tökre örül neki.
2021. jún. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

Majd egyszer. Lehet, hogy soha, mert most jött rá, hogy elég drága mulatság.

Másrészt ha megkér, akkor mi van? Szülés előtt már úgyse fog elvenni. Pont most házasodott meg a kolléganőm a párjával. Őt is terhesen kérte meg a férfi. A gyerek most 10 éves, ő volt a koszorúslány. (Más téma, hogy szerintem 3 éven belül ők válni is fognak.)

Nézd meg, hogy mikori mentés. Ha friss, akkor lehet, hogy idén megkér, mondjuk még szülés előtt. De ha a terhesség előtt mentette el, és még semmi, akkor csak tervben volt.

2021. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%

"Kedvesem, én egy szálat sem irigyellek. A terhesség miatt felpüffednek az ujjaid..."


Én sem irigylem, de nem azért. Az majd elmúlik. Hanem azért nem, mert szül bele a vakvilágba, anélkül hogy bármi jövőképet kialakítottak volna a pasijával, és még ő érzi magát megtisztelve. :) Bár mondjuk a kérdező is ugyanannyira felelős a helyzetért. Nem védekeznek, mert ezek után tuti nem tervezett baba, hizsen még a házasságot sem beszélték meg.

2021. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
14%

9!

Igen, erre ki sem tértem a válaszomban, de teljesen igazad van. És még azt várja hogy irigyeljük őt

2021. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!