Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit lehet arra illedelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet arra illedelmesen válaszolni, hogy nálunk "mikor lesz már eljegyzés"?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek pár hónap múlva lesz az esküvője, a másik kezét pár hete kérte meg a párja. Mindannyian 25 évesek vagyunk, régi gimis barátság a miénk, viszont az utóbbi években nagyon ritkán találkozunk, nem az igazi, neten tartjuk inkább a kapcsolatot. Pár nap múlva összefutunk, biztos megkapom a fenti kérdést.

Nem akarok bunkó lenni és igazából tudják mi a helyzet. (Helyzet röviden: 9 éve együtt vagyunk, 6 éve együtt élünk, tanulok még, nincs rendes állandó munkám, épphogy eltartom magam, szóval részemről nincs pénz esküvőre) Plusz mostanság az egyikük, akinek most lesz az esküvője, folyton beszól, irigységet érzek felőle... pedig nincs mire.


Mégis mit lehet válaszolni erre a kérdésre így? Magyarázkodjak azokról az okokról, amikről tudnak? Vagy elég az, hogy "Beszélünk róla, csomó részlet már megvan, de nincs itt az ideje." ? Ez így is van, de tuti belekérdez(nek). Legutóbb is faggattak, picit már unom. Akkor már azzal zártam, hogy "jelenleg a listám végén van, előbb más dolgokat szeretnék elérni". Szeretném, ha békén hagynának már a témával. 25/N



2021. jún. 23. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha eljön az ideje...
2021. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyrészt ahol ezzel nyaggatnak, meg irigykednek, meg beszólogatnak, az nem igazi barátság. Sorry. Felőlem is szoktak érdeklődni a barátaim, de ha épp nem rózsás a szerlemi életem, nem néznek le érte. Meg egyaltalán...mert miért kéne. Nehogymár a(z) (elvileg) barátaid előtt kelljen feszengeni.


A másik, hogy elmondod hogy nincs rá penz, nem olyan a helyzet, nem sürgős. Ennyi.


Különben is 25 évesen nagyon fiatal vagy, nem vagy lekésve semmiről..

2021. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es. Sajnos igen, nem az igazi már ez a barátság, teljesen más utakra sodródtunk. Viszont örülök, hogy ennek ellenére még tartjuk a kapcsolatot, néha találkozunk. Csak jönnek ilyen kérdések, amik picit rosszul esnek, hisz tudják hogy mi a helyzet és mi is akarunk esküvőt a jövőben.
2021. jún. 23. 18:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"tanulok még, nincs rendes állandó munkám, épphogy eltartom magam, szóval részemről nincs pénz esküvőre"


Ezt.

2021. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám hogy még nincs napirenden nálunk.
2021. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem olvastam el a szövegedet. Nos én azt reagálnám, hogy semmikor.
2021. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként ez a világ egyik leghülyébb kérdése :D

Jobb esetben ezt nem szokták a párok előre megbeszélni, hiszen ez meglepetés a nőnek.

2021. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Majd amikor MI akarunk, lehet lapozni.


Egyébként miért tartod olyanokkal a kapcsolatot, akik csak beszólogatni tudnak???

2021. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Nos ha te sem tartod már ezt barátságnak, minek erőltetni az összejárást? Értem én, hogy régen szép és jó volt, de most arról szól az egész, hogy az egyik beszólogat neked, te irigységet feltételezel róla (szerintem amúgy nem irigy, mert ahogy írod, nincs mire, szimplán csak bunkó és rosszindulatú), plusz a találkozó előtt azon stresszelsz, hogy mi lesz majd?

Nekem a kérdés olvasásakor is lejött, hogy az az igazi baj, hogy te is szeretnél esküvőt, de a párod nem akar elvenni 9 év után sem. Ha tényleg csak a pénz lenne a probléma, kis esküvő is van a világon. Szűk család jelenlétében, hétköznap ingyen is összeadnak.

Valószínűleg a beszólogatós lány is ezt látja rajtad, azért csinálja, és ezért esik neked ennyire rosszul.

2021. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 Hiaba vannak együtt 9 éve ha gyerekek voltak amikor összejöttek. Kilenc év nem kevés idő, de azert nem mindegy hogy 30 évesen, felnőttként jöttek össze, vagy kamaszként.


Csak 25 éves a kérdező, hiaba 9 év, ha fiatalok, nincsenek lekésve semmiről.


Arról nem is beszélve hogy nem mindenki akar kis esküvőt, összeiratkozás aztán jónapot módon. Lehet hogy ők nagy banzájt akarnak, amire tenyleg nem telik. Ezért meg senkit se lehet hibaztatni.

2021. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!