Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mostanság a férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság a férfiak miért akarnak hamarabb gyereket és miután terhes lesz a barátnőjük, meglesz az eljegyezés?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj, de egyrészt a gyerekvállalást sokkal nagyobb döntésnek és elkötelezettségnek tartom, mint a kapcsolat lepapírozását. Másrészt meg valljuk be, emberek vagyunk, és az emberi kapcsolatok sokszor nem az örökkévalóságnak szólnak. Lehet, hogy te most nagyon szerelmes vagy, de semmi garancia rá, hogy 5 év múlva is az leszel. Szerintem sokkal fontosabb lenne inkább azt megtanulnia a társadalomnak, hogy hogyan kell éretten és felnőttként kezelni egy kapcsolat végét. Akár szakítás akár válás van. A gyereknek is az a legfontosabb, hogy ha a szülők szét is mennek X év után, hogy lássa, hogy ez nem a világvége és a szülei képesek ezután is együttműködni és az ő érdekét nézni.
2022. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem írtad, hát elvált vagyok két gyerekkel, de hiszek a házasságban, nekem az a "normális", "egészséges" közeg, ahol nincs fal köztünk. És inkább csalódjon az ember, mint behúzott kézifékkel éljen, mert nem mer elköteleződni, mert mi lesz ha ez meg az. Nincs világvége. Nekem volt így 20 évem, amíg többségében jó volt, ezért hálás vagyok. Mindig kettőn áll, de ismerek közelebbről jó házasságokat és olyanokat, akik tényleg szerelmesek 70-80 évesen is. Én is erre vágytam, vágyom. Ettől még sem a gyereket, sem a szerelmet nem tartom az életem céljának vagy mércéjének, hanem ajándéknak. A gyerekkel való kapcsolatból meg van egy intenzívebb szakasz, aztán remélhetőleg bátran repülnek maguktól. A társ meg jó lenne, ha maradna a B oldalon is társnak. De azt sem gondolom, hogy bármilyen kapcsolat odaszánás nélkül, csak magától nem tud működni, pláne nem állandó eufóriában. Kell az érzelem, de az nem elég, mert kételkedve, bizonytalankodva, akarat nélkül és csak elvárásokkal biztos nem megy ez se. 10.
2022. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nos, en nem vallalnek gyereket olyannal aki nem akar papirt; hiszen miert akar tolem valaki gyereket, ha arra nem hajlando, hogy egy szamara semmitero papirt alairjon? Ha azt akarja, hogy onkent es dalolva hordjam ki, szuljem es neveljem a gyereket, akkor tiszteljen mar annyira, hogy el is vesz.

Isten lassa lelkem, nem tartom kevesebbnek vagy ertektelenebbnek az elettarsi kapcsolatokat a hazassagnal -bar valahogy az ismerosi koreimben megis hazassagot kotnek (vagy terhesseg alatt, vagy mar gyerek utan)- de lassan ott tartunk, hogy annak kell magyarazkodnia, aki hazasodni akar.

2022. máj. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Kb. 5-7 évvel ezelőtt még alig-alig lehetett egy férfiból kierőszakolni az eljegyzést meg az esküvőt úgy, hogy a csaj "véletlenül" teherbe ejtette magát. Írtak egy apaságit és kész. Most, hogy már pénzért megéri gyereket csinálni (CSOK, babaváró), a pasik úgy vannak vele, hogy ha már úgyis fel van koppintva a csaj, miért ne vennék el? A babaváróra csak úgy jár pénz, ha házasok.
2022. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

#7

Én egyet értek a #8, #10, #12,#13 válasszal.

És annyit tennék hozzá, hogy nekünk nem volt milliós lagzink.

Csütörtök délelőtt, a hivatalban esküdtünk, se fehér ruha, se öltöny, se virágok.

Aztán elmentünk fagyizni.

Aki nem akarja a rongyot rázni, annak nem kell, ennél bármelyik randi többe kerül.

De ettől a házasság szentsége még valós dolog,és az is marad.

2022. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%

#szerintem 14-nel az igazság.

Tényleg inkább annyi változott hogy a támogatások miatt most legalább terhesen osszehazasodnak. Korábban meg még akkor se.

A nők meg inkább a gyerek miatt siettetnek eleve a dolgot, ezért nem vártak és várnak a házasságra. Így hát rajtunk a sor hogy a következő generáció kedvet meghozzuk a házassághoz

2022. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!