Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha eljegyeznek össze “illik”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljegyeznek össze “illik” költözni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményekre.

Ez ilyen kimondatlan elvárás?



2022. jún. 9. 00:44
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem illem kérdése, inkább szándéké.

Régen csak az esküvő napján költöztek össze, mégis születtek boldog házasságok. Ma már van lehetőség összeköltözni, de 7-8 év együttélés után is ugyanúgy szét lehet menni.


Tanulság: nincs recept. Mivel a mai világban már simán meg lehet tenni, érdemes összeköltözni, mert lakva ismered meg az embert, de sajnos még ez sem garancia semmire.

2022. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%
Eszembe nem jutna bárkit eljegyezni úgy, hogy egy percet sem laktunk együtt. Marhára nem ugyanaz összejárni hónapokig/évekig, mint együtt élni. Gyakorlatilag amíg nem élsz vele, nem is ismered igazán. Akit pedig nem ismerek igazán, azt hogyan akarhatom házastársamnak?
2022. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Valóság, amit írok: mindketten egy gimnáziumban érettségiztek. Már ott szimpatikusak voltak egymásnak, azaz komolyan jártak.

Együtt végezték az egyetemet. Kis időn át éltek együtt, aztán a fiú megvette az eljegyzési gyűrűt...

Vettek autót, lakást (nem tudok házassági szándékukról, de feltételezem, hogy az is lesz).

2022. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%
Eleve nem tudnám komolyan venni az eljegyzést, ha együtt se élünk.
2022. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
A mai világban a legtöbb ember már évek óta együt lakik eljegyzés előtt. Szerintem is vicces úgy eljegyezni valakit, hogy egy percet nem laktatok egy háztartásban. Aranyos, de naív gesztus, kb eljegyez az ember egy ismeretlent. Nem komolyan vehető.
2022. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem illem kérdése.


Nekem az a véleményem, hogy semmi értelme az eljegyzésnek ha még együtt se él egy pár.

(De amúgy nyilván mindenki azt csinál amit akar.)

2022. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Cpt_Obviously ***** válasza:
86%
Nem jegyeznék el olyan lányt, akivel 1-2 évet nem éltem együtt...
2022. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%
Erről volt évfolyamtársam jutott eszembe, naluk is volt eljegyzés aztan mindenki élt tovább a szüleinél, mivel akkor fejezték be a középiskolát, penzük nem volt. Na ennek pl nincs értelme.
2022. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy volt kolléganőm ment hozzá a párjához, akivel egy percig sem éltek együtt. Sőt, két helyen is megrendezték az esküvőt, az egyiket a lány, a másikat a srác lakhelyén. Esküvő után költöztek össze, na én ezt pl. el nem tudnám képzelni.
2022. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%
Én addig nem is mondanék igent a páromnak, ameddig legalább fél évig - 1 évig együtt nem éltünk. Nagyon sok dolog kiderül az együttélésből (ami annélkül nem). És úgy gondolom, hogy felelősségteljesen akkor tudnék igent mondani egy házasságra, ha már éltünk együtt előtte.
2022. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!