Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha eljegyeznek össze “illik”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljegyeznek össze “illik” költözni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményekre.

Ez ilyen kimondatlan elvárás?



2022. jún. 9. 00:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
63%

Nem csak nekem röhejes, kb mindenki ezt írta.

Azért ne ess teherbe, mert nem is ismered még a pasit (amíg nem éltek együtt, addig nem ismered igazán). Ismeretlennek meg felelőtlenség szülni. De ha nem is akarsz akkor jó. Az eljegyzés úgyis csak egy jelentéktelen semmiség, és még a házasság sem jelent sokat a mai világban. Szóval azt csak nyugodtan, max elváltok ha kiderül, hogy nem illetek össze.

2022. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
63%

Nem gondoltalak egyetemistának a helyesírásod miatt, illetve a stílusod is középiskolásra utal.

A 100 év eljegyzést én írtam. "Fél- egy év ,de aztán lehet megnyerem az 5 ös lottót és csak 2 hét." Ezen azért gondolkodj el. Valóban eljegyzés után 0,5-1 évvel már az emberek többsége összeházasodik, de ha ez így van, ők már 3-5-10 éve együtt élnek. Ha te ragaszkodsz ahhoz, hogy csak eljegyzés után költözöl össze, akkor nagy butaság lenne rögtön elkezdeni tervezni az esküvőt, lehet 2 hónap után kiderül, hogy egyáltalán nem tudtok együtt élni.

2022. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
63%

Én sem mennek hozza olyanhoz, akivel nem éltem együtt.

Amugy amíg nem tudtok össze költözni, minek akartok eljegyzest? Ezt nem egészen értem. Mármint nem gond, ha tervben van, de először miért nem költöztök össze, hogy lássátok, működik e a kapcsolat és ha igen, akkor utána eljegyzés ?

Vagy ha esetleg szétmentek és lesz egy következő srác, akkor ő is jegyezzen el, mielőtt össze költöztök? Azért ez így elég meredek.

Hogy van időd két szakot csinálni és mellette dolgozni? Ez is érdekel.


23N

2022. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!