Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha eljegyeznek össze “illik”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljegyeznek össze “illik” költözni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményekre.

Ez ilyen kimondatlan elvárás?



2022. jún. 9. 00:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
38%

Nincs "illik", de idővel nem ártana, ha ez nem csak valami komolytalan bohóckodás, hanem valós szándék a házasságra.

Mi eljegyzés után 9,5 hónappal tudtunk összeköltözni, 1 éves kapcsolatban, amikor a suli befejezése után dolgozni kezdtünk.

2022. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Én abban a helyzetben vagyok ,hogy másfél éve vagyunk együtt ,tudom ,hogy egy éven belül szeretne eljegyezni a barátom ,de én ,mint lány még nem tartok ott anyagilag (talán fejben sem) ,hogy külön költözzek és megkértem ,hogy akkor jegyezzen el ,mikor biztosan tudom majd ezt megtenni és sokan mondták nekem h eljegyzés nem kötelező az összeköltözéssel ,de nem tudom.

Viszont érdekes ,hogy sokan azt írtátok ,hogy eljegyzés előtt ajánlatos összeköltözni ,én régimódi vagyok anélkül nem költözök:D

Mindenki más ugy

2022. jún. 13. 13:18
 23/33 anonim ***** válasza:
63%
Régimódi. Aha, gondolom akkor a másfél év alatt még nem is feküdtél le vele!? Vagy annyira nem vagy régimódi?
2022. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Miért kell rosszindulatúnak lenni:( a kérdésedre meg nem válaszolok ,mert teljesen csak a mi dolgunk
2022. jún. 13. 13:27
 25/33 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj, akkor tök mindegy. A mai világban röhejes együttélés nélkül jegyben járni. De igazából mindegy, semmit nem jelent. Csináld ahogy jónak látod.

Csak teherbe ne ess ilyen felelőtlenül, mert az a nem mindegy.

2022. jún. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Ez hogy jön ide? Semmilyen teherbe esésről nem volt szó most, nem tizen éves vagyok ,én csak egy véleménykutatást csináltam kb most.

Ami neked nem fér bele ,attól még nem röhejes…a felelőtlenség sem tudom hogyan jött, de ne aggódj ,ha teherbe is esnék bármikor ,helyt állnék:)

2022. jún. 13. 13:35
 27/33 anonim ***** válasza:
64%

Tehát neked az eljegyzés nem jelent semmit, csak azért kell, mert úgy illik. Akkor teljesen mindegy, hogy mikor jegyez el, lehetsz 100 évig is menyasszony, nem kell összeköltözni, a gyűrűvel meg villoghatsz a barátnőknek.

Hány éves vagy?

2022. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ez is hogy jött…..milyen villogás? Milyen barátnők? Két mondatot kiforgattál? Nem írok többet ,szörnyű a rosszindulat az emberekben
2022. jún. 13. 13:42
 29/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlen rosszindulat, de nagyon logikátlan, ahogy gondolkodsz.
2022. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Az a logikátlan ,amiket kiveszel egy-egy mondatból ismeretlenül . Milyen 100 év? Fél- egy év ,de aztán lehet megnyerem az 5 ös lottót és csak 2 hét.

A teherbe esés egyáltalán nem tudom ,hogy jött ide ,huszon évesen teljesen normális lenne és akkor nyugodj meg nem külön lennék:) ,de ha valki úgy tudja megoldani ,ahhoz sincs köze senkinek

Én csak mostanában hallottam ,hogy az eljegyzés nem feltétlen jelent összeköltözést stb és ezért tettem fel a kérdést ,mert nekem is érdekesen hangzana h valakit eljegyeznek és nem költöznek össze ,de a válaszokban is olvashatod ,hogy bőven van olyan.

Velem nem tudom mi lesz ,csak gondolkodom lányosan ilyeneken. ,2 szakon vagyok egyetemen ,mellette dolgozom( mielőtt ebbe kötnél bele ,nyugodj meg mindennapos kapcsolatom van a barátommal ,megoldjuk bőven együtt vagyunk.

Csak gondolkodom ,ami nem bűn:)

2022. jún. 13. 13:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!