Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor a párotok először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a párotok először megemlítette, hogy szeretné megkérni a kezeteket, mennyi idő múlva tette meg?

Figyelt kérdés

Természeresen olyan pároktól kérdezem, akiknél ez sejthető volt, és nem teljes meglepetés.

A párom az elmúlt hónapban konkrétan rákérdezett, hogy szerintem lehetne - e idén eljegyzés. Nagyon boldog voltam, ez látszott is rajtam, de mondtam, meg kell kérjen, hogy ez kiderüljön. Aztán azóta kétszer is utalt rá, a vágyairól beszélt, meg hogy soha nem volt senkivel ilyen boldog, meg hogy majd meg fogja tőlem kérdezni stb, szóval konkrétat nem mond, mert akkor szerinte nem teljesül, de utalgat gyakran. 1 hete be akart vinni egy ékszerboltba is, meg kérdezgette, milyen gyűrű tetszik nekem....

Én elváltam, szóval azért kicsit óvatos vagyok, de szeretem őt nagyon és boldof vagyok vele. Eddig még sosem kérték meg a kezem, csak megbeszéltük az exszel,

hogy összeházasodunk és ennyi. Szóval most nagyon izgatott vagyok.

Együtt élünk. Ő még sosem volt nős, mert eddig nem akart.

Mennyi idő általában innentől, hogy megtörténjen a megkérés? Mik a tapasztalataitok?


2022. aug. 24. 11:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miután átbeszéltük a házassággal kapcsolatos elképzeléseinket, kb 4-5 hónap múlva kérte meg a kezemet a férjem.
2022. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Aki megemlitette meg szeretné meg ilyenek azok soha nem kértek.meg.


Aki megkért az meg nem emlegette meg nem utalgatott, nem kerdezgetett nem puhatolozott, hanem megkért. (1 éves kapcsolatba

2022. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
n).
2022. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
1-es vagyok: amúgy az én férjem sem lebegtette ezt a megkérés dolgot, hanem egyszer csak egy hétköznap este beállított egy gyűrűvel és feltette a kérdést. Csak beszéltünk házasságról, aztán ő pár hónap múlva így tett. Szintén jó 1 éves kapcsolat volt akkor. 1,5 évre rá volt az esküvőnk.
2022. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt szeptember :) tehát 4 hónaon belül :)
2022. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Ez inkább tűnik valami játszmázásnak, mint komoly szándéknak. Ha meg akarna kérni megkérne, nem mismásolna, meg utalgatna, nem lebegtetné a mézesmadzagot, hanem cselekedne.
2022. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
A gyengejellemek akik meg se kérik a nőt hanem elotte körömrágva hozzák témába hát nem tudom hol van bennük a férfi.
2022. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly augusztusban egy átsörözött este után jegyezte meg, hogy már 4 éve együtt vagyunk. (augusztusban ismerkedtünk meg) Hogy ennyi idő után már illene elvennie, hisz a babaprojekt is futott már akkor. Sose akart megnősülni, legalábbis a barátai mind ezt mondták. Aztán erőt vett magán és karácsonykor megkérte a kezem. Ő gondolom magában régóta pedzegette, de nekem csak 4 hónappal a lánykérés előtt hozta fel. Idén márciusban pedig össze is házasodtunk.
2022. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Ugyan engem még nem kértek meg, de több exem is már pár hónap után felhozta, hogy 1 év után biztosan megkérik a kezem. Csak én addig szakítottam🤣Nem kétlem, hogy komolyan is gondolták. Én mondjuk így 26 évesen nem is maradnék olyan kapcsolatban, ahol 2 év után nem kérnek meg. Tehát olyan biztosan nem lesz, aki csak lebegteti meg ígérgeti évek után, mert annyit nem fogok várni.
2022. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Az előttem szólókkal sajnos egyet kell értenem. Én a párommal 6 éve vagyunk együtt. Kb 3 éve voltunk együtt, amikor felhozta, utalgatott rá, hogy szeretné ha a felesége legyek, hogy megfogja kérni a kezem stb. Én akkor őszintén meglepődtem, mert szinte még akkor is gyerekek voltunk, na jó, nem épp, de akkor is 20 évesek voltunk, egyetemet se fejeztük még be, szóval én elmondtam, hogy nyilván én is vele képzelem el a jövőt de jó lenne először egyetemet befejezni, munkát találni, talán összeköltözni ,hogy lássuk milyen az együttélés és utána jöhet a lanykérés. Utána még emlegette, 2 éve sikerült stabil jó munkát találjunk mindketten, azóta várom, de nem maradt más csak a célozgatás meg a vicces burkolt utalások... Pont tegnap tekertem vissza a beszélgetésünket, 2 évvel ezelőttre, ott azt írta hogy mire 6 éves lesz a kapcsolatunk addig biztos házasok leszünk... hát ja, látom 😅. Azóta is várom...

Bennem már nagyon ott van, hogy szeretnék házas lenni, 24 vagyok, 2-3 év múlva szeretnék gyereket is, mert én sem leszek már fiatalabb, szeretnék fiatal anyuka lenni, legalább 2 gyerkőcöt. Telik az idő rohamosan, és csak annyit hallok tőle, hogy most is olyan mintha házasok lennénk egy papír min sem változtat...én úgy érzem hogy szeret, de mintha ezt a házasság dolgot nem szeretné... nem értem igazából.

Ha mással lenne együtt akkor még fogadok 1-2 even belül már eljegyezné. Mert így szokott ugye lenni, hogy vársz éveket, elhagyod és látod hogy az új bnőnek hamar jár a gyűrű.

Én vele képzelem el a jövőm, nem akarnék máshoz hozzá menni, de nem vagyok az a fajta nő sem aki érdeklődik hogy mikor kéred már meg a kezem,nekem az olyan szánalmas még erőltetett, hogy annál már az is jobb ha nem kéri meg a kezem hogy ne mindig ezt kérdezzem már...

2022. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!