Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor a párotok először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a párotok először megemlítette, hogy szeretné megkérni a kezeteket, mennyi idő múlva tette meg?

Figyelt kérdés

Természeresen olyan pároktól kérdezem, akiknél ez sejthető volt, és nem teljes meglepetés.

A párom az elmúlt hónapban konkrétan rákérdezett, hogy szerintem lehetne - e idén eljegyzés. Nagyon boldog voltam, ez látszott is rajtam, de mondtam, meg kell kérjen, hogy ez kiderüljön. Aztán azóta kétszer is utalt rá, a vágyairól beszélt, meg hogy soha nem volt senkivel ilyen boldog, meg hogy majd meg fogja tőlem kérdezni stb, szóval konkrétat nem mond, mert akkor szerinte nem teljesül, de utalgat gyakran. 1 hete be akart vinni egy ékszerboltba is, meg kérdezgette, milyen gyűrű tetszik nekem....

Én elváltam, szóval azért kicsit óvatos vagyok, de szeretem őt nagyon és boldof vagyok vele. Eddig még sosem kérték meg a kezem, csak megbeszéltük az exszel,

hogy összeházasodunk és ennyi. Szóval most nagyon izgatott vagyok.

Együtt élünk. Ő még sosem volt nős, mert eddig nem akart.

Mennyi idő általában innentől, hogy megtörténjen a megkérés? Mik a tapasztalataitok?


2022. aug. 24. 11:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10

Na én pont ezért írtam, hogy aki 2 éven belül nem kéri meg a kezem, az lapát. Az egyik barátnőm már 7 éve együtt volt a sráccal, ugyanígy sehol gyűrű, persze a lány folyton reménykedett, aztán kiderült, hogy a csávónak fél éve már másik barátnője is volt. Amelyik férfi tényleg téged akar, az nem vár 5 évet az eljegyzéssel.

2022. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem telik 5 évbe eldönteni, hogy el akarja-e venni. Kivéve persze ha még diákok, túl fiatalok. Felnőtt korban 2 éven belül szerintem tudja egy férfi.
2022. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

10es vagyok

Hm, baráti körünkben, már szinte mindenki házas, akik jóval utánunk jöttek össze azok is :))

Sok jóra ne számítsak akkor, mi?

2022. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 én a helyedben megmondanám neki, hogy vagy most lépjetek szintet, vagy keresel mást. Hány évet akarsz még arra vesztegetni, hogy hitegessen? Közben szerintem már keresi az utódodat.
2022. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.


Nekem is az a véleményem, hogy aki nem szereti a másikat, az keresi a kibúvót. Én nem presszionáltam a férjemet. Jeleztem neki pár évvel ezelőtt, hogy örömmel töltene el ez a dolog, de ha ő nem akarja, akkor úgy nem kell. Legbelül valahol tudtam, hogyha szánalomból elvesz az valószínűleg tönkre fog menni rövid idő alatt. Úgyhogy tudom mire gondolsz szánalom eljegyezés alatt. Inkább derüljön ki most az, hogy ő nem téged akar, mintha elvenne és gyerek után hagyna ott, mert ő hirtelen szerelmes lett. A helyedben én is átértékelném a kapcsolatot. Ha 6 év után sem vesz el annak tudatában, hogy neked ez fontos (tehát ő pont telibe kulázza azt, hogy neked mi fontos) akkor nagy eséllyel csak parkoló pálya vagy, amíg a nagy ője meg nem érkezik. ☹️

2022. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
33%
Érettségin vagyunk, olyan 2-3. Hónapban mondta hogy jövő év végére szeretné hivatalossá tenni. Szóval érettségi után elkezdjük intézni. Addig meg gyűjtögetünk pénzt munka mellett, illetve tanakodunk mi hogy legyen majd a nagy napra.
2022. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem utalgatott rá, kb egy év után megkérte a kezem a nyaraláson, rá fél évre össze is házasodtunk utána teherbe is estem és azóta már másfél éves a kislányunk.

Én 31, a férjem 32 éves jelenleg.

2022. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Öt éve mondogatja, szóval talán a halálom előtt meg is kér.


Egyébként nem fog, csak néha szóba kerül, de én sem vagyok hülye.

2022. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!