Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért érzem rosszul magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem rosszul magam, hogy eljegyezte a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy exem, a második egészen pontosan, bár ez nem is lényeg. Több éve szakított velem, azóta nem is beszeltunk, nem kerestem és nem is nézegettem. Ma egy közös ismerostol megtudtam, hogy eljegyezte a barátnőjét.

Azóta voltak kapcsolataim, a jelenlegi nagyon kiegyensúlyozott és boldog, valamiért mégis rosszul esett ez a hir. Nem érzek már semmit az iránt a férfi iránt, nem akarok tőle semmit és mint mondtam, nem is kerestem, egyszerűen csak kicsit így érzem, mintha nagyon surgetne engem a sok eljegyzés, ami egy ideje körülöttem zajlik,pedig csak 24 éves vagyok.

A párommal beszeltunk erről, de meg nincs itt az ideje, másfél éve vagyunk együtt.

Az az exem eléggé elbánt velem, egy gyogy kapcsolat voltam a számára és talán emiatt esik rosszul, hogy engem sosem tisztelt annyira, mint a mostani párját, pedig valószínűleg vele is ugyanúgy viselkedik, mint anno velem.


Valaki volt hasonló helyzetben?


2022. aug. 24. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Burkoltan le is írtad. Azért, mert te is megérdemelted volna tőle a tiszteletet, amit nem kaptál meg, és ez rosszul esik.

Ne hibáztasd magad, nem a te érzéseddel van gond. De próbálj azért túllépni ezen, leragadni sem lenne egészséges. Főleg hogy most jó a kapcsolatod.

2022. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Engem is zavarna. Kicsit olyan, mintha ő előbb ért volna révbe. Meg ha rosszul is bánt velem, nem akarom, hogy neki összejöjjön az élet, meg sajnálnám a csajt is, remélném, hogy őt nem bántja. Pedig tudom, hogy egy eljegyzés nem minden, de mégis úgy van kicsit a nőkbe kódolva ez a dolog, hogyja fogsz egy férjet, akkor az életed pipa.
2022. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedvesek vagytok. Kicsit félve irtam ki a kérdést, hogy irigy el gondolnak majd. De igen, úgy érzem, ahogy az egyes írja.

Hogy neki utánam egyből összejött az első barátnő és már házasság előtt állnak, nekem meg utána volt meg egy párom és csak másfél éve vagyok a mostanival, akivel szerencsére tényleg nagyon jó minden és kilátásban van az eljegyzés is(tavasszal költözünk saját házba majd).

2022. aug. 24. 21:16
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra hogy szerencsétlen csaj azt hitte kifogta Amerikát.. 🤣

És igen, viselkedésre nem hinnem hogy változott a srác.

Szóval fullra felesleges rosszul érezned magad. Most sokkal előrébb vagy, mintha még vele lennél és csak bántana.

2022. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

Azért zavar, mert sokkal jobban örülnél neki, ha boldogtalannak, sikertelennek látnád!


Miért nem ismered ezt be? Kinek akarsz hazudni, nekünk, vagy magadnak?


Ti nők nagyjából mind ilyenek vagytok. Ez jól látszik az 1-es válaszon is, aki szerint nincs semmi gond azzal ha bosszant mások boldogsága, sikeressége.


De bizony, hogy van gond az érzéseddel! Ezt úgy hívják, hogy irigység!

2022. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen, arra irigy vagyok, hogy ő utánam egyből megtalálta élete párját, nekem meg meg volt zátonyra futott kapcsolatom és egy év szinglisegem. Nem is tagadtam ezt. De nem rájuk vagyok féltékeny, úgyhogy ez nem talált.

És nincs ilyen, hogy “ti nők”. A férfiak sem egyformák és a nők sem, de lehet, ezzel újat mondtam 😉

2022. aug. 24. 21:23
 7/19 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen mindegy miket irkálsz, mert már az is beteges, hogy a több évvel ezelőtti exeddel foglalkozol. Tök mindegy milyen aspektusban teszed!
2022. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mindig kötekedtek, mindig beszólogattok, pedig semmit nem értetek a párkapcsolati problémákhoz, mert sose volt, sose lesz részetek párkapcsolatban. Ti incelek mind ilyenek vagytok.
2022. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Az 5-ös vagyok!


8-as!


Látod ez az alapvető különbség kettőnk között. Én a kérdésre válaszoltam, te meg nekiállsz személyeskedni egy olyan emberrel, akiről fogalmad sincs, hogy kicsoda, hogyan éli az életét!


De hát ez a gyakoris női logika!


Nem tetszik a válasza=incel! :)



Márpedig bárki bármit mond, aki egy olyan emberrel foglalkozik, akivel évek óta semmi közük egymáshoz, annak bizony nincs rendben az élete. Akár férfi az illető, akár nő.

2022. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bocs, te álltál neki személyeskedni, hogy biztosan irigy vagyok meg foglalkozom az exemmel. Le vám írva vagy húsz helyre, hogy mióta szakítottunk, évek óta nem beszeltunk, nem tudtam róla semmit. Nehezen megy a szövegértés ?
2022. aug. 24. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!