Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rosszul eshetett neki? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul eshetett neki? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A barátom megkérte a kezemet. Először azt hittem, hogy csak viccel, mert amúgy mindig poénkodik, így amikor elővette a gyűrűt, hangosan kinevettem és röhögve azt mondtam neki: "Biztos nem!", de aztán láttam az arcán, hogy ő komolyan gondolja. Mit tegyek most? Azóta alig beszél velem. :(
2022. aug. 31. 09:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%

Ha eddig nem volt gyűrű, akkor le kellett volna h essen neki hogy ez most több, komolyabb.

Eddig akkor nem nevette ki és nem utasitotta el, különben nem kérte volna meg élesben a kezét. Erre pont amikor számít akkor húzta le a wcn, ezt nehéz kiheverni.

2022. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

Bár így olvasva a kérdést elég fiatalnak és eretlennek tűnik a kérdező, lehet még csak 20-as évei elején jár és valóban nem való neki házasság, vagy nem vele. Hiszen akkor számított volna rá vagy nem röhög hanem könnybe lábadt szemmel örül.


Bár azért kívánom hogy happyenddel vegzodjon, vegulis szeretik egymást nem meg csalás csak félre értés, botlás.


Szerintem kérdező valami ultra romantikus helyzetben és monologgal hogy mennyire szereted kérd meg a kezét te. :)

2022. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%

Rokonom története :, nő, 15 évesen jött össze a pasival aki kicsit idősebb volt nála. 18, 5 éves volt amikor megkerte a kezét a pasi de ő elutasitotta, mondván hogy fiatal még. Utána csak főiskola után kérte meg ismét, az bő 4 év volt, addig kiderült hogy valóban egy életre gondolják együtt és akkor igentmondott.

Szóval nem minden nem, nem. 😂

2022. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

Oké, hát ennek azért nyilván előzménye van, ahogy írta a kérdező, "mert amúgy mindig poénkodik".

(Megjegyzem, kellene a francnak egy mindig poénkodó, akiről még a komoly pillanatokban sem lehet megállapítani, hogy komolyan beszél-e, de ez csak az én véleményem.)

2022. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
43%

#9

Már bocs,de itt pont a pasi a "bohóc".

2022. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%

Az első az lenne, hogy őszintén bocsánatot kérj tőle.

A többit meg úgyis megmondja.

2022. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Na beszéltetek azóta?
2022. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

Ismerős csajt valami nagyon hasonlóért dobta ki a barátja szinte rögtön azután, hogy megkérte a kezét.


A csaj persze próbálta kimagyarázni, de ezt nem lehet. Irtó gáz vagy, gyerekes és éretlen.

2022. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
37%
Freudi elszólás
2022. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
81%
Kellemetlen, és nagyon megalázó lehet ez neki. A következő pasidat lehetőleg ne röhögd ki, ha gyűrűt vesz elő, mert az jellemzően komoly...
2022. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!