Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Érdemes folytatni vele ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni vele ha feltételekhez köti az eljegyzést és a házasságot?

Figyelt kérdés
azt mondta párom, hogy majd akkor fog igent mondani ha majd képes leszek jobb körülményeket biztosítani, mert ő nő és gondolnia kell arra hogy a férjének mennyire stabil az egzisztenciája, neki gondolnia kell a leendő gyerekeink boldogságára és jólétére is
2022. nov. 8. 20:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
26%

Itt a közeli topikban megtanultam ma, hogy egy magára valamit is adó nő csak úgy vállal gyereket, ha azt bármikor képes egyedül is eltartani, mert a férfiak bármikor léphetnek.

Ha folytatom az így magamévá tett gondolatot, akkor hagynod kéne egy ilyen életképtelen nőt, aki felelőtlenül rád szeretne támaszkodni a gyerekvállalásban.

2022. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Alapvetően megtépném az anyagias nőket, de aki csóró és/vagy agybeteg az ne akarjon kölkedzeni, elég ha a saját életét keseríti meg, nem kell a saját önző szar vágyai miatt a gyerekeit is elérhetetleníteni mielőtt egyáltalán megszületnének. Kutya sem való mindenkinek, lakás sem jár mindenkinek, a pulya sem kötelező csak azért, mert akarod és van életképes spermium benned.


Szívesen!

2022. nov. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
És szerintem alap, hogy gyerekvállalásnál MINDKÉT szülő beszámítható. Attól, hogy a nőd/faszid jól keres vagy lelkileg ép, semmi alól nem szabadna, hogy téged mentesítsen
2022. nov. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

11

Félre ertelmezted.

Ez azt jelenti, hogy alapvetően a szülőknek kell olyan anyagi körülményeket teremteni, ahova lehet gyereket vállalni. Az az optimális, ha anya apa együtt van.

Ugyanakkor ha bármi van, és valami miatt nem működik a kapcsolat, a nőnek akkor is gondolnia kell arra, hogy 100-ból 99-szer nála marad a gyerek, így el kell tudni tartania egyedül is.

Ez a felelősségteljes hozzáállás kapcsolatban ÉS egyedulallokent.

2022. nov. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Igaza van, de az egzisztencia megteremtésében neki is oda kell tennie magát 50%-ban.

Az sajnos nem biztonság egy nő számára,ha a férjének pénze van.

Én ūgy mentem férjhez, hogy volt megtakarított pénzem, amihez a mai napig nem kellett hozzányúlni.

2022. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen igaza van! Egy nőnek mindig sokkal nagyobb áldozat a gyerekvállalás, hiszen eleve a munkaerőpiacon is megbélyegzett helyzetben van, és akkor a gyerekkel kapcsolatos dolgokról már ne is beszéljünk, így egy gondolkodó nő, aki tovább is néz, mint az orra hegye, ezerszer is végiggondolja, hogy akar-e és kivel ebbe belevágni, hiszen ő húzhatja a rövidebben minden tekintetben. Biztos szeret Téged, hiszen ha nem, akkor már rég otthagyott volna, mert jelenleg biztos nem felelsz meg egy erős családfenntartó szerepnek, amire alapozni lehetne. Abban viszont teljesen igaza van, hogy olyan emberrel kell családot alapítani, ha szeretne, akivel van mire, és akivel potenciálisan nemcsak egy véget nem érő gürizés és felszínen maradás a perspektíva.
2022. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%
Keress olyat aki nem akar gyereket. Vagy ha te akarsz, talán nem ártana tőle függetlenül letenni eztgazt az asztalra
2022. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%

Attól is függ, hogy jelenleg milyen körülmények között vagytok, mert jogos, hogy nem a semmire akar házasodni, hanem szeretne előbb már egy egzisztenciális biztonságot.


"akkor fog igent mondani ha majd képes leszek jobb körülményeket biztosítani, mert ő nő és gondolnia kell arra hogy a férjének mennyire stabil az egzisztenciája"

Ha tényleg így mondta, akkor ezzel az eszmefuttatással így nem értek egyet. Fogalmazhatott volna úgy is, hogy akkor mond igent, ha már EGYÜTT megteremtettétek a jobb körülményeket. Mert így az jön le, hogy ő otthon vakarózik és nem akar se dolgozni, se semmit csinálni, de a férj azért legyen egy aranytojást tojó tyúk.

2022. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Kései Sirató ***** válasza:
97%

Milyenek a körülményeid, kérdező? Dolgozol, van egyáltalán jövedelmed? Van lakásod, vagy albérletben élsz, esetleg a szüleiddel?

Ha ő is dolgozik és hozzáteszi az ő részét, akkor van benne igazság, de ha rajtad akar élősködni, akkor inkább szakíts vele!

2022. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a párom (Nő vagyok) magától mondta, hogy a semmire ne csináljunk gyereket és emiatt 2 éve megállás nélkül gürizik (lassan össze is házasodunk), tőlem csak annyit vár el, hogy ne meresszem otthon a s*ggem, dolgozzak én is (ahol tetszik), de szerinte főleg az ő feladata eltartania majd a családját. Édesapám is így gondolkodik és nagypapám is így gondolkodott. Én azt hittem minden férfi így gondolkodik. Számomra durva, hogy vannak férfiak, akik meglepődnek azon, hogy ők férfiak 😀 Már az őskorban is a férfi tett arról, hogy legyen mit enni (vadászat). Nem is értem a kérdést. Számomra az lenne logikus, ha a barátnőd írna ide, hogy hozzád merjen-e menni. Ha te is így értve tetted fel a kérdést, akkor ok...

Nem vagyunk anyagiasak! Szerintem az nem anyagiasság, hogy nem akarunk éhen halni egy gyerekkel, hanem a legtermészetesebb és legősibb igény.

Az pedig, hogy az okos nő akkor szül, ha egyedül is fel tudná nevelni, tök jól hangzik, csak ha mindenki így gondolkodna, már kihalt volna az emberiség, mert 100-ból 95 nő nem merne szülni.

2022. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!