Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hölgyek, számít az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, számít az eljegyzési gyűrű értéke?

Figyelt kérdés

(Biztos van már sok ilyen kérdés, de lusta vagyok keresgetni, bocsi)


Tervezem megkérni a párom kezét, aztán felvetődött bennem ez a kérdés. Ő nem túl anyagias, ahogy ismerem nem számít neki a gyűrű ára, de legbelül lehet ő is vágyna egy nagy értékű pl. gyémánt gyűrűre, mint a filmekben. 25 éves vagyok, sose volt a családom eleresztve, így nyilván ilyesmi nem lesz. Csak érdekel, hogy hogyan vélekednek a nők. Csak őszintén hölgyeim!



2022. nov. 24. 10:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

20. Hiába kötözködsz, és pontozol le,🖕, én erről nem nyitok vitát. Nekem nem kell 20 ezres eljegyzési gyűrű sem. Az acélgyűrűm szép és tartós. Nem vaskarika. Pont tökéletesen megfelelt a lánykéréshez. Ennyi.

Te meg hordd akkor a 20 ezres gyűrűdet ha erre élvezel, és neked ez a legfontosabb a lánykérésben, de ettől még nekem nem kötelező ugyanígy gondolkodnom.

2022. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%
Nen akarlak elkeseríteni, de ha valaki 0%-ot kap, az azt jelenti, hogy egynél több felhasználó pontozta le. 20ezres gyűrűre nemigen lehet élvezni, at az alsó kategória, onnan kezdődnek a gyűrűk árai. Te meg élvezz az olcsójános pasidra... 😀 Ha már ilyen bunkók vagyunk.
2022. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%
22! 👍🏻😂
2022. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%
Úgy vagyok vele ahogy már előttem is írták páran, hogy a férfi anyagi helyzetétől is függ. Ha csóró egyetemisták vagyunk akkor megfelel akár a függönykarika is vagy valami 20 ezres félbizsu. De ha jól élünk és a pasinak is rengeteg pénze van akkor igenis beárazza a szándékát az hogy egy 10-20 ezres vackot dob hozzád. Tőle megalázó lenne ilyet kapni eljegyzésre. Neki ez annyi volt mint másnak egy hamburgert venni.
2022. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kinek mi a fontos. Nekem a férfi szerelme számít. Nem az, hogy mennyit költ gyűrűre. Ez kizárólag annak számít csak, aki anyagias.
2022. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ne egy 3 ezer forintos bizsu gyűrűvel kérje meg a kezem…de olyan értelemben, hogy 50 ezer vagy 2 millió, az nekem mindegy.
2022. dec. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
És igen, nagyban függ a pasi anyagi helyzetétől. Ha tudom róla, hogy 50 ezres pulcsikat vesz magának, akkor az én gyűrűmmel se sóherkedjen.
2022. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Az értéke nem számít, viszont az hogy illjen hozzám, lássam rajta hogy nem csak megvette az első gyűrűt ami az útjába került, igen.
2022. dec. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekelne, milyen összegű a gyűrű, amit kapok. Ne legyen a leggagyibb műanyagból, ami félbetörik már attól, hogy ránézek. De ezen felül nem számít, mennyibe került. Nem az számít.


Inkább azt nézném, mennyi enegiát vagy egyéniséget tett az eljegyzésbe. Nekem ez sokkal többet mondana.

2023. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!