Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha csak terhesen kéri meg valaki a párja kezét és gyorsan letudnak egy pocakos esküvőt?

Figyelt kérdés

Tudom semmi közöm hozzá, de véleményem lehet.


Ha valaki ismeri a magyar influencer világot :D Akkor ott van Papp Inez, ő ihlette a kérdést. Szituáció: 4 éve vannak együtt a párjával. Tervezetten terhes lett, majd már így, terhesen megkérte a kezét a srác és össze is házasodtak, kis esküvőjük volt. A gyerek jövőre születik.


Nos én ezt a kombinációt nem értem. Azt igen, ha két ember nem akar házasodni, csak gyereket. De akkor ők nem is házasodnak össze. Azt is értem, ha becsúszik véletlenül a gyerek, már amúgy is tervben volt az eljegyzés, az esküvő, de az élet így hozta, hogy a terhesség előbb volt. Meg ugye van az a gyakori eset, amikor házasság, gyerek sorrendben csinálják. De ezt a szitut nem értem. Tehát terveznek gyereket, megbeszélik, hogy akkor most összehozzák. De akkor még szó sem volt házasságról. Majd amikor már terhes, akkor csinálnak mindent. De ha már akarnak esküvőt, miért nem előbb azt ejtették meg? Nem a pénz hiánya miatt, mert csak a család volt jelen és esküvői ruha se volt, a pali egy inget sem vett fel.


Akivel ugyanez volt, miért alakult így?


2022. dec. 23. 11:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
58%

És akkor mi van, ha pocakos esküvő volt? Nekem is az volt. Na és akkor mi van? Mi is 4 éve együtt voltunk, a 3. évben tettem le a fogamzásgátlót. Tervezett baba volt, kb félév alatt jött össze. 24 hetes voltam, amikor összeházasodtunk. Én nem ragaszkodtam annyira ahhoz, hogy csak esküvő és utána gyerek. Aztán a férjem mondta, hogy régóta gondolkodott rajta, de elodázta a dolgot. Aztán amikor baba lett akkor döntötte el, hogy elvesz. Egyébként nálunk anyagi megfontolásból nem volt előbb esküvő. Ígyis egy millióra jött ki, úgyhogy nek volt lagzi, csak egy polgári szertartás. Nekünk ez így tökéletes volt. Az, hogy valaki szerint szánalmas, hát azt pont telibe szrom. 😄 Igenis gyönyörű ruhám volt, gyönyörű sminkem volt, gyönyörű frizurám és ragyogtam, mint egy angyal. A kislányunk pedig ott volt velünk végig, amikor összekötöttük az életünket. Senki sem tud mondani nekem olyat, ami miatt rosszul érezném magam vagy megbántam volna. Megvolt a maga meghitt varázsa annak a pillanatnak. Az, hogy te mit gondolsz az senkit se érdekel. Tudod, olyan, mint a sgglyuk. Mindenkinek van, de senki se kíváncsi rá. 😉


Na, le lehet pontozni a véleményem miatt.

2022. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező amúgy attól, hogy te neked ez a véleményed, attól másnak mások a nézetei.

És nem illik másokat lenezni csak mert neked nem tetszik.

Ne hogy úgy járj, mert ilyen előítéletekkel téli vagy hogy téged még csak el sem vesznek 3 gyerek után sem, mert teherbe ejt az elsővel még házasság előtt és nem fog elvenni hiába fogsz hisztizni. 🤡

2022. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
66%
A 12-es vagyok: Rendes esküvő volt, több 10 fővel. (Templomi nem, egyikünk se vallásos, sőt.) A házasságot megbeszéltük, de én nem vagyok romantikus típus, így nem hiányzott a meglepi meg az extra helyszín, egyéb a lánykéréshez. Mondjuk úgy, hogy bizonyos élethelyzetekben, amiben még korábban nem voltál, nem tudhatod fixre, mit fogsz reagálni, hogy fogsz érezni.
2022. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
61%
Valamelyik fel vagy csalad vallasos es fattyunak nezik a gyereket ha nincs eskuvo.
2022. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
20%
Hogy válás lesz a vége.
2022. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mások hogyan élik az életüket, hidegen hagy. Több családtagom is terhesen ment férjhez. Magam részéről, én megbeszéltem a férjemmel, hogy esküvő előtt nincs gyerek és kész. Nem fogok az anyakönyvvezető előtt nagy pocakkal állni. Férjem is hasonló véleményen volt, hogy kövessük a sorrendet; házasság, saját otthon, gyerek. Viszont, az ha más ezt másképp csinálja, nem azt jelenti hogy az rosszabb vagy elítélendő, sőt.
2022. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem erdekelne az egesz, ha nem az folyna a csapbol, hogy ha valaki bejelenti, meghazasodik, az az elso kerdes, terhes e a no.

Valamiert mostanaban az lett a furcsa, ha valaki ugy hazasodik, hogy meg kozelebe sincs a gyerekvallalasnak, mint pl en. Egy regi ismerossel futottam ossze a multkor, beszelgettunk errol, mondtam, hogy tavasszal ferjhez megyek. Erre rogton azt kerdezte, miert, jon a baba? Es nem o volt az elso, sokan rakerdeztek, ami engem kicsit bosszant. Ezek szerint manapsag baba nelkul nem is lehet hazasodni?

2022. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
#27 Azt én is utálom :D Vagy azt hiszik, hogy ezért kell összeházasodni, vagy azt, hogy a nászéjszakától kezdve próbálkoznak is kisbabával...
2022. dec. 23. 18:04
 29/40 anonim ***** válasza:
77%
Mi előre megbeszéltük, hogy a pozitív terhességi teszt lesz a lanykérés. Nekem masodik hazasságom, azt mondtam, hogy ha nem lesz gyerek, nem akarok hazassagot. Neki ez oké volt. Aztán pozitív lett a teszt, 6 honapos terhes voltam, mikor összehazasodtunk. Jol tettük, jó kis hazasság ez, már 2 gyerekünk van és boldog vagyok, hogy másodjára má nem csesztem el.
2022. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
30%

Hiba volt feltenned a kérdést, mivel láthatod a szavazások arányából is, hogy ide főleg olyan nők járnak, akiket gyerek nélkül a kutya sem vett volna feleségül. Jóhogy a keresztvizet is leszedik rólad meg a veled egyetértőkkel. Kedvencem az olyan mentegetőzés, hogy "amúgy is elvett volna, csak ez meg az közbejött, meg terhesen AKARTUK az esküvőt"... atyaég. :D


A kérdésre a válasz: szánalmasnak tartom.

2022. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!