Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha csak terhesen kéri meg valaki a párja kezét és gyorsan letudnak egy pocakos esküvőt?

Figyelt kérdés

Tudom semmi közöm hozzá, de véleményem lehet.


Ha valaki ismeri a magyar influencer világot :D Akkor ott van Papp Inez, ő ihlette a kérdést. Szituáció: 4 éve vannak együtt a párjával. Tervezetten terhes lett, majd már így, terhesen megkérte a kezét a srác és össze is házasodtak, kis esküvőjük volt. A gyerek jövőre születik.


Nos én ezt a kombinációt nem értem. Azt igen, ha két ember nem akar házasodni, csak gyereket. De akkor ők nem is házasodnak össze. Azt is értem, ha becsúszik véletlenül a gyerek, már amúgy is tervben volt az eljegyzés, az esküvő, de az élet így hozta, hogy a terhesség előbb volt. Meg ugye van az a gyakori eset, amikor házasság, gyerek sorrendben csinálják. De ezt a szitut nem értem. Tehát terveznek gyereket, megbeszélik, hogy akkor most összehozzák. De akkor még szó sem volt házasságról. Majd amikor már terhes, akkor csinálnak mindent. De ha már akarnak esküvőt, miért nem előbb azt ejtették meg? Nem a pénz hiánya miatt, mert csak a család volt jelen és esküvői ruha se volt, a pali egy inget sem vett fel.


Akivel ugyanez volt, miért alakult így?


2022. dec. 23. 11:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
88%
Egyebkent az en ismeroso koromben nagyon keves az olyan par, akik nem hazasodtak ossze a gyerek utan es eljegyzes sem volt. Nagyobb reszuknel vagy meg terhesen volt az eskuvo, vagy a gyerek 1-2 eves koraban, de mindenkeppen volt. Az mas kerdes, hogy a par honapos kapcsolatokban becsuszott a baba, gyorsan osszeroffentettek egy lagzit es azota mar nincsenek egyutt (max papiron a csoknak/babavaronak koszonhetoen), de eleg itt is korbenezni, tele a gyakori olyan kerdesekkel (a napokban is volt egy) hogy “x eve egyutt vagyunk x szamu gyerek van es megsem akar elvenni” vagy “azt mondta eljegyez ha teherbe esek, mar x honapos vagyok es meg el sem jegyzett”
2022. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
74%
Semmit. Pont annyira tartom különlegesnek, vagy furának, vagy általánosnak, mint az összes többi verziót. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó. De, hogy nehogy miattam hamar megöregedj, leírom az én opciómat. Soha nem akartam férjhez menni, viszont mindig akartam gyereket. De belátom, hogy hivatalos ügyekhez jól jön az a papír, főleg, ha gyerek is van, sok minden egyszerűbb. Illetve, ha életem szerelme házasságot szeretne, ki vagyok én, hogy megfosszam ettől? Vagyis egy 2 tanús aláírást el tudok képzelni. Csakhogy nekem továbbra is a GYEREK a prioritás. Így semmiképp nem szeretnék úgy járni, mint itt az oldalon is már jó pár kérdező, hogy tartották a klasszikus sorrendet, majd a pasi az esküvő után közölte, hogy a gyerekkel még várna. Majd jövőre, majd, ha lesz házunk, majd ekkor, majd akkor. Aztán kiderül, hogy ő tulajdonképpen egyáltalán nem akar gyereket soha. Hát, köszi. Tehát bevállaltam egy esküvőt, amit a hátam közepére nem kívánok, aztán meg szívjak a válással is. Hát, nem. Ha van gyerek, akkor értelmet nyer a jogi procedúra, egyéb esetben viszont nem. Egy 2 tanús aláírást meg nyugodtan meg lehet ejteni, pocakosan is, semmi jelentősége.
2022. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
45%
Lassan már annak a nőnek kell rosszul éreznie magát, aki nem terhesen vagy gyerek(ek) után áll az oltár elé. Ha pedig ráadásként a vőlegényének/férjének még "volt képe" emlékezetessé, romantikussá tenni az eljegyzést, akkor azt jobb eltitkolni, mert eltiporja a dühöngő, pulyás menyasszonyok hordája. :D
2022. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
9%
Pocakjuk csak férfiaknak van.
2022. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
#33 Igen, amikor itt volt egy olyan kérdés, hogy nem vett gyűrűt a srác és csak úgy légből kapva feltette a kérdést, a kérdező volt 100 kommentben szidva, hogy mekkora p.icsa, hogy nem örül ennek és neki elvárásai vannak, a konyhában gyűrű nélkül a legjobb a lánykérés... Terhesen persze :D
2022. dec. 24. 08:31
 36/40 anonim ***** válasza:
42%

Szánalmasnak tartom. Szerintem az egész egyszerűen megalázó, ha a nőt csak akkor kéri meg a párja ha az terhes lesz/ azért kéri meg mert terhes lett.

A komoly házassági szándék nem egy terhességen alapul.

És Ez olyan mintha csak a leendő gyerek miatt tartaná méltónak arra , hogy házastársak legyenek, amúgy addig a pontig elég lesz csak barátnőnek.

Önmagàért nem kéri meg a nőt, mert azt akarja, hogy a felesége legyen, csak ha terhes lesz. Nagyon gáz.

A nagy hasas fehér ruhás bohóckodás esküvő meg a röhejes kategória. Nyugodtan lehet lepontozni, akkor is így gondolom.

2022. dec. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
86%
Annyi biztos, hogy én nem ilyen sorrendben csinálnám, de mások élete engem hidegen hagy.
2023. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
71%
Hűha. Sok badarsagot olvastam itt.. Ami fontos én gyerek előtt házasodtak, deee valaki azt írta, hogy aki kismama az eltorzult😂Láttam én már olyan menyasszonyt (inkább menyasszornyt) hogy a vendégek többsége azon csodálkozott a férfi mit lát ebben a noben. Nem volt baba a pocakja an, de sok babás anyukát láttam aki még szülés után is szepsegkiralyno volt hozzá képest.
2023. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
36%
38. Mert te aztán biztos tökéletes külsővel rendelkezel. Ja nem, mert ilyen nem létezik. Mindenkin lehet talàlni hibát, nincs tökéletes ember. Senkinek semmi joga nincs a másik kinézetén gúnyolódni, ítélkezni. Az a férfi okkal választotta azt a nőt, nem minden a külső, de az ilyen felszínes emberek persze ezt nem tudhatják. Nem kellene irigykedni a "kedves vendégeknek". Szánalmas.
2023. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
31%
Ott senki nem irigykedett elhibeted🤣😂De egy pl volt arra, hogy azért mert valaki kismama meg lehet bőven jobb no, mint aki nem szült. Én csak az igazat írtam le, igen nagyon sok pénze van a nőnek, most már sok mindent értünk így utólag a ferjemmel😁
2023. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!