Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fordult már elő valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő valakivel, hogy nem kérte meg a férfi a nő kezét, akivel eggyüttélt és ez a nőnek nem tetszett, zokon vette? Illetve fordított esetre volt példa, hogy a férfi meg akarta kérni a nő kezét, de nem jött össze?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Valakivel akit ismerek, igen. Az illető mondta, hogy soha nem fog házasságot kötni és gyerekek se kellenek, a nő 12 évet áldozott a kapcsolatra - az egész fiatalságát...
2023. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Én pont fordítva ismerek párt, ahol a férfi állandóan panaszkodott másoknak, hogy méggcsak nem is szerelmes, aztán mégis összeházasodtak, családdá váltak.
2023. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magamat. Több év ment el az életemből amiatt, hogy az akkori párom csak ígérgetett, hogy majd majd... ma már tudom, hogy a majdból semmi nem lesz soha.
2023. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fordultak elő ilyenek.
2023. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Ismerek ilyet. Gimi óta együtt voltak, egy egész évtizeden át tartó kapcsolat volt, és egyszer sem kérte meg a kezét a pasi, végül szakítottak. A csaj most van épp a termékeny évei közepén. Fogalmam sincs, hogy hogy lehet egy ilyen hosszú ideig tartó kapcsolat után felépülni (nyilván annak könnyebb, aki már nem szereti a másikat), de mi lesz azzal, aki igen? Szerintem egy életre szóló sérülést szenved.

Pasik, ha nem érzitek úgy, hogy az igazival lennétek együtt, bármennyire is nehéz, adjatok helyet másnak, ne vegyétek el a helyet attól, aki igazán szeretni tudná helyettetek.

2023. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem már a komolyodó kapcsolat elején érdemes tisztázni, hogy házasság-gyerek(ek) szóba jönnek e egyáltalán. Akkor fel sem merülnének ilyen kérdések, mindenki tudná, hogy mire számíthat a másiktól.

Úgy látom - nagy általánosságban! - hogy akit nem kérnek meg 1-2 év alatt és nem vesznek el max. a 3-ik évben, azt nem is fogják.

2023. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
6: szerintem ez nem ilyen fekete-fehér, alapból gáz úgy belekezdeni egy kapcsolatba, hogy ilyen szintű biztosítékot várunk egymástól. Az ember nem így működik: aki eddig nem akart gyereket, az később még meggondolhatja magát, és ez fordítva is érvényes. Ez a téma olyan 3-4 hónap után lehet aktuális, ha ezt az időintervallumot értetted "komolyodó kapcsolat" alatt, akkor egyetértek veled. Abban is egyetértek, hogy akinek 2 év után sem kérték meg a kezét, annak már valszeg azután sem fogják (max. kényszerből), és ha továbbra is együtt maradnak, akkor ott valami már elemi szinten romlott a kapcsolatban, csak egyikük sem akar foglalkozni a problémával.
2023. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
igen. nalunk. 7 eve vagyunk egyutt. van 5 eve lakunk egyutt. van egy 17 honapos kislanyunk. en nagyon nagyon szivesen hazasodnek o nem. azaz ugazsag ez egy ideje ranyomta a kapcsolatunkra a belyeget es lassan nem is erzem ugy hogy vele fogom, szeretnem leelni az eletemet. bant nagyon hogy nem akar elvenni...igen
2023. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
8: Van egy 17 hónapos kislányotok, ennél szebb ajándékot nem is kaphattál volna. Viszont jogos a dühöd, most már ne bánd, csak te is megérdemled, hogy szeressenek, úgy ahogy megérdemled. Ezt kimondom kategorikusan, aztán lehet nem-egyetérteni, de az a férfi, aki nem kéri meg a párja kezét, az nem szerelmes.
2023. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
*hopsz, kétszer írtam, hogy megérdemled. De így is van.
2023. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!