Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párommal már több mint 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal már több mint 1 éve vagyunk együtt, és nemrég azt mondta, hogy olyan ajándékot ad karácsonyra, aminek Ő is örülni fog. Szerintetek egy gyűrű lesz? Vagy szerintetek egy gyűrű még korai? Azt mondta, hogy majd a szüleim előtt bontsam ki.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 09:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet két repjegy lesz benne,mentek valamrre nyaralni.
2010. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem először tanuld meg, hogy kell leírni azt hogy "muszáj" .. aztán férjhez mehetsz.
2010. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Ez engem is érdekel. DE(!) nyugtass meg, hogy legalább a fősulit végzed, nem a közepet.!
2010. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Az Egyetemen fogok jövőre végezni !
2010. dec. 12. 16:41
 15/25 A kérdező kommentje:
-> 16:06 <- Ha jól tudom kérdeztem valamit, és nem a helyesírásról... Az, hogy véletlen, hogy ír le valaki valamit, attól még nem kellene kioktatnod! És milyen joggal írod Te azt, hogy mikor menjen az Ember férjhez, tudtommal egy házasság nem azon múlik, hogy *5 legyen a helyesírása!
2010. dec. 12. 16:46
 16/25 anonim ***** válasza:
74%

1év az nem egy hosszú idő még,ez az egyik (persze hogy ez nem gátolja a jó házasság tényét).De a te érdekedben mondom hogy ne éld bele magadat,mert velem is előfordult az ami sok nővel.Mindig vártam-vártam és álmodoztam,hogy "na talán majd most...".Eljött a karácsony és akkora titkolózásban volt hogy azt hittem,hogy "na majd most tényleg..."Tehát karácsony lett,ott volt egy fa alatt egy nagy doboz.Gondoltam meg akar tréfálni és egy nagy dobozba rakott egy kis dobozt,amibe a régen várt gyűrűm lesz.Erre kibontottam és egy nagy plüss rénszarvas volt,aminek a polóján a mi közös képünk volt...hát volt pofára esés!!! :D

Persze nem feltétlenül nem is kell rá gondolni,de ne meséld be magadnak mert iszonyatosan nagy pofon lesz ha nem gyűrű lesz a fa alatt!

Ha mégis???

AKKOR GRATULÁLOK ÉS SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!:D

2010. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
szia! na mi lett a karácsonyi ajándékkal? Drukkoltam
2010. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én is várom már hogy mi lett belőle! :)
2010. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A várva várt eljegyzési gyűrű lett. Nagyon boldog voltam mikor átadta egy rózsa kiséretében. Úgy volt, hogy 25.-én Ünnepelünk, de végül Szent estén történt meg. Amig nem gyűlt össze a család apraja nagyja, amig csak kettesben voltunk.
2010. dec. 29. 19:33
 20/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok és sok boldogságot!
2010. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!