Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ugye biztos lehetek magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye biztos lehetek magamban / magunkban?!?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk és meg szeretné kérni a kezem a párom. Ha megkérné rögtön igent mondanék viszont még korainak érzem.

Szóval a lényeg hogy imádom szeretem és igen, vele tudnám elképzelni a jövőjét de még kicsit korai nekem. De tuti hogy Ő kell nekem :)

Járt így valaki? Hogy 1-2 evvel az után volt eljegyzes, mint amikor mar beszéltetek róla hogy huu de jó volna?!?! :))


2011. júl. 10. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nyugodtan mondhatsz igen.. nem muszáj mindjárt össze házasodni ráértek 5-6 év múlva is.. És ha eljegyeznek lehet szakítani is... Ez csak egy jelkép.:)
2011. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem semmit nem kell elkapkodni. Fiatalok vagytok még. Ha megkéri a kezed, akkor sem kell egyből esküvő. De ti érzitek. Amit én látok: akik fiatalon házasodnak, hamar el is válnak. Csak egy példa: Egy barátnőm 19 évesen ment férjhez, előtte 2 évig együtt voltak, 3 év múlva elváltak. És sok ilyen van. A másik véglet meg az, hogy egymás agyára mentek. gondolj bele... még csak 18 vagy. 30 év múlva még csak 48 leszel.. Én azt ajánlom, ne siessétek el!
2011. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondhatsz igent, de esküvő mindenképp később legyen ha korainak érzed. Nem biztos az hogy majd elhagyjátok egymást. Anyuék is ennyi idősen ismerkedtek meg, 21 évesen házasodtak és már 22. éve együtt vannak :) Sok boldogságot :)
2011. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

korai, de nem baj. ha az én párom kérné meg a kezem , igent mondanék, pedig csak 18 vagyok én is. 4 éve együtt vagyunk, mindenen együtt mentünk keresztül-és ebben volt jó és rossz is, de jóval nagyobb részben jó, mert mégis együtt maradtunk minden ellenére, akármi történt is:)

mondhatsz igent, esküvő ráér még. bár szerintem nincs értelme 5-6 évig jegyben járni.

2011. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%

Hát előző válaszoló írta hogy akik korán esküdnek korán is mennek szét! Egy egy sztereotípia! Akik fiatalon jönnek össze gyakorlatban jobban össze szoknak,az esély rá hogy vmi olyan sérülésen menjenek keresztül ami ridegé tegye őket kevesebb! 26-28 évesek több szakításuk volt már,30 fölötti agglegényeknek pedig már vannak olyan megrögzött szokásaik amit egy nő meg sem tud változtatni.

Ha elég éretten gondolkodtok akkor lazán együtt lehettek egy életen át is. Nővérem 18 évesen házasodott össze sógorommal eredmény 3 diploma 2 gyerek autó ház 18 éve házasok.

2011. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 yuda ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy az eljegyzés még nem házasság, abból, ha nem úgy jön össze, könnyedén ki lehet hátrálni- házasságba pedig egyelőre még ne menj bele.
2011. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondhatsz igent, az még nem kötelez semmire. De pár évet szerintem várjatok a házassággal, mert még fiatalok vagytok.
2011. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Persze a házasság még odébb van. Arról is beszéltünk már. Kb 20-21évesen szeretnénk, és akkor már babát is :)

2011. júl. 10. 15:49
 9/10 phoenix9876 válasza:
nem tudom miert kell ragaszkodni az ilyen regimodi szokasokhoz, mint az eljegyzes, hazassag, stb. Az ilyenek harmada valassal, masik harmada rossz,elrontott elettel folytatodik. Nem a papir szamit, hanem az, hogy legalabb 1-2 evet tudtok e elni boldogan egy haztartasban.
2011. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Éltetek már együtt?Magatokat tartjátok el? Van közös jövőképetek,tervetek ?
2011. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!