Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Ti melyiknek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyiknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Október 30-án lesz 4 éve, hogy együtt vagyok a kedvesemmel. Anno, az első randink délelőttre sikerült, de délután egyikünk sem akart elszakadni a másiktól, így hozzám mentünk haza, főztünk egy finom vacsorát, boroztunk egyet, beszélgettünk. Minden évben 'megismételjük' ezt a napot, ugyanígy, és mindig nagyon jól sül el, igazából már most tervezgetjük a napot. :)

Kedvesem nagy álma, hogy eljusson egyszer Párizsba, és most az évfordulónkra tekintettel sikerült lefoglalnom egy 4 napos kiruccanást oda, igaz nem 30.-ra, hanem 20-tól 23-ig.

Most fogom megkérni a kezét, de nem tudom eldönteni, hogy 30-án tegyem-e ezt, vagy odakint, álmai városában? Melyik lenne romantikusabb?

Családtól, barátoktól, munkatársaktól nem akarok véleményt kérni, mert nem szeretném, ha a hozzám közeli emberek közül bárki is hamarabb tudná ezt meg, mint Ő.

30/F


2011. szept. 28. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
60%
Kint kérd meg a kezét. Ezt az évfordulózást sose értettem, nekem elég lesz majd a házassági évfordulót ünnepelni, végül is az a lényeg :) Nekem mondjuk sose volt olyan kapcsolatom, hogy "na, akkor ma van 28.-a, innentől kezdve járunk", hanem mindig fokozatosan jöttünk össze, és egyszer csak észrevettük, hogy már ki tudja mióta "járunk".
2011. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Én is jó ötletnek tartom Párizst, csak az volt bennem, hogy az Eiffel torony előtt már olyan sokaknak kérték meg a kezét... de ez a éttermes dolog, ez tetszik! Majd keresünk ott valami szép éttermet, és ott fogom megkérni.


11:08-as: mi is régebb óta ismertük már egymást, de okt. 30. volt az az első nap, amit csak kettesben töltöttünk.

2011. szept. 28. 11:15
 13/62 A kérdező kommentje:
11:02-es: Mondd, hogy még minden szép és jó köztetek, hisz úgy látszik, a nyomotokban vagyunk! :) :D
2011. szept. 28. 11:16
 14/62 anonim ***** válasza:
100%
Párizsban szerintem is! :)
2011. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%
Párizsban, az Eiffel torony tetején! Az olyan szép lenne! :))))) ♥
2011. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk pedig okt. 27-én lesz 10 éve hogy együtt vagyunk.

Amúgy én is Párizst mondom.

2011. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy Párizsban, ez nagyon romantikus!

Ha eljut álmai városába és még meg is leped egy lánykérővel,huh, tuti lesz a siker, én biztosan ennek örülnék

2011. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
Jujj, de szép sztori! Szerintem is Párizs! De ne az Eiffel toronynál hanem Montmarte bármely részén! Olyan szép! Jajj de irigykedem most!
2011. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
83%
Párizsban szép a nyár. Illetve a leánykérés!
2011. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%

Párizs. De ne az Eiffel torony előtt. Legyél mindig készenlétben, és ha eljön, érezni fogod, hogy itt a pillanat. Lehet, hogy ez csak egy pad lesz a Szajna partján valahol, de akkor az CSAK a tietek lesz! ;) És lesz egy olyan hely, valahol, talán meg se találjátok többet, de tudjátok, hogy van, ahol ez történt.


Az évfordulót tartsátok ugyanúgy, ez aranyos. :)

2011. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!