Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Ti melyiknek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyiknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Október 30-án lesz 4 éve, hogy együtt vagyok a kedvesemmel. Anno, az első randink délelőttre sikerült, de délután egyikünk sem akart elszakadni a másiktól, így hozzám mentünk haza, főztünk egy finom vacsorát, boroztunk egyet, beszélgettünk. Minden évben 'megismételjük' ezt a napot, ugyanígy, és mindig nagyon jól sül el, igazából már most tervezgetjük a napot. :)

Kedvesem nagy álma, hogy eljusson egyszer Párizsba, és most az évfordulónkra tekintettel sikerült lefoglalnom egy 4 napos kiruccanást oda, igaz nem 30.-ra, hanem 20-tól 23-ig.

Most fogom megkérni a kezét, de nem tudom eldönteni, hogy 30-án tegyem-e ezt, vagy odakint, álmai városában? Melyik lenne romantikusabb?

Családtól, barátoktól, munkatársaktól nem akarok véleményt kérni, mert nem szeretném, ha a hozzám közeli emberek közül bárki is hamarabb tudná ezt meg, mint Ő.

30/F


2011. szept. 28. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
11:02 vagyok: minden tökéletes, nemsoká össze is házasodunk, jövő nyáron. :)
2011. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:

Én sem tudok sztárokat felsorolni...

De ennyi erővel semmi használati cikket se vehetnénk meg, amit sztárok reklámoznak..

2011. szept. 28. 13:40
 43/62 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: PÁRIZS!!!:)


Sok boldogságot!

2011. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
0%

"Én sem tudok sztárokat felsorolni...

De ennyi erővel semmi használati cikket se vehetnénk meg, amit sztárok reklámoznak."


Elég nőies a logikád. (értsd: totálisan értelmetlen)


Igen, biztos rossz ember vagyok, amiért elolvastam egy headline-t, és nem felejtettem el.

Ez a példa meg a sztárokról és a reklámról annyira rossz, hogy az nem igaz.


Szerinted egy sztár által reklámozott porszívót megvenni ugyanaz, mint egy leánykérést lemásolni?


Reklámokban személytelen használati tárgyak szerepelnek. Bár nem vágyom eljegyzésre, szerintem azért az valamivel személyesebb. Nem is értem, hogy jött ez a példa.

2011. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

Kedves 14:33, miért vagy ennyire keserű?


Senki nem mondta, hogy rossz ember vagy. Senki nem támadott rád.


(Megjegyzem, nem kicsit irigykedem a leányzóra, de tudom, hogy majd ha én kerülök oda, nekem is szép élmény lesz, csak mi még nem vagyunk ilyen régóta együtt a párommal.)

2011. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

14:33

Hát mert kb annyi értelme van a te általad vázolt gondolatnak is...

Nőies a logikám? Savanyú válaszaidat olvasva úgy gondolom, hogy rég lehettél már rendesen elkapva... talán hiányzik neked, és visszatérnél a 'vidám oldalra'. :)

Na, de lezártam, mert a nők úgyis mindig mindent jobban tudnak...


Palm, ne irigykedj, és én is sok boldogságot kívánok neked/nektek! :)

2011. szept. 28. 14:53
 47/62 anonim ***** válasza:

Nem olyan irigykedés, ami rossz, csak afféle sóvárgás, hogy nekemis legyen majd szép... :)


Meg szerintem mind irigykedünk kicsit a barátnődre - hamarosan menyasszonyodra - csak van, aki bevallja, van aki nem. ;) De azért szívből kívánom, hogy legyen szép, hosszú, közös életetek! Meg nekem is! :D

2011. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
a helyzet, hogy nekem otthon kérte meg a párom a kezem a 4. évfordulónkon. Nekem így volt romantikus. Igaz, én nem szeretem párizst. A másik, hogy én számítanék rá az ilyen kiruccanások alkalmával. Túl romantikus. Én az évfordulót javasolnám. De elfogult vagyok, nem szeretem a franciákat. De viszont, ha a párod romantikusabb alkat, és ennyire szereti Párizst, akkor szerintem is ott kérd meg. Sok boldogságot!
2011. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:

Úristen hát szerintem ha Párizsban megkéred a kezét, azt fogja hinni, hogy álmodik!Nagyon boldog lesz a csajszi!

Én már kb. 5 éve álmodom ilyenről.

Előre is gratulálok, legyetek tényleg nagyon boldogok, tartsatok ki egymás mellett, mert a mostani világban nagyon nehéz őszinte, hűséges, figyelmes, segítőkész és mindig barát párt találni!!!

2011. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

tegnap 11:29

Nekünk október 27én lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk. Úgyhogy kellemes évforduló ünneplést szűk egy hónap múlva!

2011. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!