Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Ti melyiknek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyiknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Október 30-án lesz 4 éve, hogy együtt vagyok a kedvesemmel. Anno, az első randink délelőttre sikerült, de délután egyikünk sem akart elszakadni a másiktól, így hozzám mentünk haza, főztünk egy finom vacsorát, boroztunk egyet, beszélgettünk. Minden évben 'megismételjük' ezt a napot, ugyanígy, és mindig nagyon jól sül el, igazából már most tervezgetjük a napot. :)

Kedvesem nagy álma, hogy eljusson egyszer Párizsba, és most az évfordulónkra tekintettel sikerült lefoglalnom egy 4 napos kiruccanást oda, igaz nem 30.-ra, hanem 20-tól 23-ig.

Most fogom megkérni a kezét, de nem tudom eldönteni, hogy 30-án tegyem-e ezt, vagy odakint, álmai városában? Melyik lenne romantikusabb?

Családtól, barátoktól, munkatársaktól nem akarok véleményt kérni, mert nem szeretném, ha a hozzám közeli emberek közül bárki is hamarabb tudná ezt meg, mint Ő.

30/F


2011. szept. 28. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
41%

Nem savanyúak a válaszok, tárgyilagosak.

Nem azért tudom jobban, mert nő vagyok, hanem mert okos vagyok. (Megint egy férfi-nő dolgot hozol fel, mint egy csajszi.)


Remélem, az életben azért aranyosabb vagy, és a leendő menyasszonyodnak egy bájosabb arcodat mutatod.

Még egyszer mondom, azért mondtam, mert kérdeztél. Legyetek boldogok nagyon sokáig!

2011. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim válasza:

Juhúúú, nemsokára irány Párizs! :D

Ha úgy gondolod, hogy ideális rá a hely, mivel álmai városa, akkor tedd meg bátran.

De én is osztom azon kevesek véleményét, akik azt mondják, hogy ne ott kérd meg.

Szerintem már csak azért se, mert biztos, hogy alapból boldog lesz attól is, hogy ott lehet.. Álmai férfijával, álmai városában. :) Szerintem már ettől is kiugrik majd a bugyijából. :) ( bocsánat a kifejezésért )

Én a másikra szavaznék. Lehet, hogy úgymond snassz, hogy az évfordulón kéred meg, de másrészt viszont miért ne?! Biztos ennek is nagyon örülne, és talán jobban meg is lepődne attól, hogy csináljátok az úgymond megszokott dolgokat 30-án, és hirtelen előrukkolsz egy kis dobozzal, és megkéred a kezét. :) Egy része megszokott lenne ennek a napnak, viszont a végén lenne egy kis csavar, amire -talán- a párod abszolút nem is számít. :) Ez a nap már amúgy is a Tiétek, miért ne lehetne még emlékezetesebbé tenni!? :)

De, véleményem szerint, ha igazán szeretitek egymást, akkor akár egy séta, akár egy bevásárlás, vagy éppen tv-nézés közben is boldog lenne, ha megkérnéd. :)

Nagyon sok boldogságot Nektek! :) ( bár, véleményem szerint, már meg is van.. :) )

2011. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
én a baszásnak:$
2011. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim válasza:

Szerintem se Párizsban (igaz, későn írok és már nem döntő vélemény), és ne az évfordulón.

Egy nő mindkettő eseményen számít ilyesmire (én is nő vagyok), ha nem számít, de elgondolkozik rajta, vagy képzelődik róla!

Szerintem egy olyan esemény kell akárhol, hogy elmentek túrázni a hegyekbe és mikor felértetek a csúcsra vagy egy szép kilátóba, akkor térdelj le és kérd meg a kezét!


Igazából mindkét ötleted romantikus, és biztos örülne nekik! Én inkább azt mondom, hogy érzés szerint! Ha Párizsba elviszed a gyűrűt, nagyon vigyázz rá, és nagyon dugd el!!!


És ha megkérted akármikor is, írd ide le légyszí, mert nagyon kíváncsi vagyok és roppantul örülök, hogy egy ilyen hapsi el fogja venni azt a menyasszonyt!!!!!



SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!

és ne feledd: érzés szerint! akárhol is kéred meg a kezét, nagyon fog neki örülni!

2011. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:

Azok kedvéért, akik kérték, hogy írjam ki, hogy megvolt-e:

igen :)

Kint kértem meg, első nap, a hotel éttermében, míg vártuk a vacsorát. Alig bírtam megszólalni, mert már akkor sírni kezdett, mikor még csak letérdeltem elé.:)

Amúgy tök rendesek voltak a pincérek, mert látták, hogy mi folyik ott, és adtak egy ajándék pezsgőt, franciául karattyoltak vmit, mire a körülöttünk lévő asztaloknál tapsoltak egyet. Valószínű, gratuláltak :D

2011. okt. 26. 12:25
 56/62 anonim ***** válasza:

:D


Gratulálok!!!!


Nagyon-nagyon -nagyon sok boldogságot!!!!

2011. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

És milyen volt a többi nap? Hogy már jegyespárként töltöttétek? :)


(Apropó, igent mondott? :D)

2011. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Sok boldogságot!
2011. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:

Köszi! Igent mondott :))))

Az összes nap csodálatos volt, az időjárás is kegyes volt, szinte egész végig talpon voltunk. Próbáltunk minden híresebb látnivalót megnézni: sétáltunk a Szajnánál, a tornyot, a diadalívet, voltunk a Louvreban, végigmentünk a Champs-Élysées-n, meg még sorolhatnám, megkóstoltuk a francia konyhát, hát az valami csodálatos! Fantasztikusan főznek!

A moulin rouge-ot csak kívülről néztük meg, mert piszok drága lett volna, s előre kellett volna foglalni a helyet.


Nagyon jól éreztük magunkat! :) Első éjszaka meg szinte végig beszélgettünk, terveztük az esküvőt :))

2011. okt. 27. 13:35
 60/62 anonim válasza:

Úirsten, ennek nagyon örülök!

Hát akkor soksoksoksoksoksok boldogságot!

Ez olyan jóóóóóó, Istenem!!!!! Örülök, hogy jó éreztétek magatokat!

2011. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!