Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Ti melyiknek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyiknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Október 30-án lesz 4 éve, hogy együtt vagyok a kedvesemmel. Anno, az első randink délelőttre sikerült, de délután egyikünk sem akart elszakadni a másiktól, így hozzám mentünk haza, főztünk egy finom vacsorát, boroztunk egyet, beszélgettünk. Minden évben 'megismételjük' ezt a napot, ugyanígy, és mindig nagyon jól sül el, igazából már most tervezgetjük a napot. :)

Kedvesem nagy álma, hogy eljusson egyszer Párizsba, és most az évfordulónkra tekintettel sikerült lefoglalnom egy 4 napos kiruccanást oda, igaz nem 30.-ra, hanem 20-tól 23-ig.

Most fogom megkérni a kezét, de nem tudom eldönteni, hogy 30-án tegyem-e ezt, vagy odakint, álmai városában? Melyik lenne romantikusabb?

Családtól, barátoktól, munkatársaktól nem akarok véleményt kérni, mert nem szeretném, ha a hozzám közeli emberek közül bárki is hamarabb tudná ezt meg, mint Ő.

30/F


2011. szept. 28. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
71%
hát Drágám, Párizsban :)
2011. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%
Látom többen párizsra szavaztak, nekem mégis a 30.a különleges. Annak a napnak már hagyománya van. Szerintem úgy lenne a legjobb, hogy elmentek városnézni, nyaraltok, s harmincadikán ugyanúgy megtartjátok a szokásos ceremóniát, és akkor. S így tuti meglepetés lesz, a párizsi út után szerintem karácsonyig nem is álmodna meglepetésről:)
2011. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont erre gondoltam, mint az előttem válaszoló:) Ha mér szóbakerült az eljegyzés, valamikor, akár csak egy röpke gondolat, hogy mit szólna hozzá, akkor számít rá. És ha ott vagytok Páriszban, biztos eszébe jut, hogy lehet hogy itt esetleg?:) és ha ott nem, szerintem a 30.-ra már nem gondol:) én a 30.-át választanám
2011. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
100%
Én Párizsban, egy pici, hangulatos kis étteremben kérném meg. :)
2011. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó az érvelés a 30-a mellett, csakhogy: ha számít rá, és Párizsban várja, akkor csalódott lesz, hogy nem... És ez egy kis keserűséget ad majd a dolognak, hiába, hogy utána egy héttel meglesz a lánykérés, az már nem lesz ugyanaz.
2011. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

Még nem került szóba az eljegyzés, maximálisan meglepetésként szeretném az egészet intézni.

Most már csak azt kell eldöntenem, hogy Párizsban hanyadik napon álljak elé?... szerintem az elsőn, vagy a másodikon fogok, mert végig izgulnám csak az egész utat akkor, ha az utolsó napra halasztanám.

2011. szept. 28. 12:12
 27/62 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig az a kínos, ha nemet mond. :) Na jó, nem stresszellek tovább.

Szerintem második nap jó lesz. :)

2011. szept. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:

Ne idegesíts! :D

Az bíztat, hogy nyáron voltunk a legjobb barátnője esküvőjén, és megkérdezte tőlem a kedvesem a templomban, hogy egyszer mi is ott fogunk állni, ugye? :)

2011. szept. 28. 12:17
 29/62 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz baj. :D

De a meglepetésre ne is számíts, eszerint már fél éve jobban tudja, mint Te, hogy mi a következő lépés. :D:D:D:D

2011. szept. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 A kérdező kommentje:
Na jó, de a nők már kicsi koruk óta ezzel vannak elfoglalva, hogy egyszer esküvője lesz, nem? :D
2011. szept. 28. 12:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!