Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Ti melyiknek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti melyiknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Október 30-án lesz 4 éve, hogy együtt vagyok a kedvesemmel. Anno, az első randink délelőttre sikerült, de délután egyikünk sem akart elszakadni a másiktól, így hozzám mentünk haza, főztünk egy finom vacsorát, boroztunk egyet, beszélgettünk. Minden évben 'megismételjük' ezt a napot, ugyanígy, és mindig nagyon jól sül el, igazából már most tervezgetjük a napot. :)

Kedvesem nagy álma, hogy eljusson egyszer Párizsba, és most az évfordulónkra tekintettel sikerült lefoglalnom egy 4 napos kiruccanást oda, igaz nem 30.-ra, hanem 20-tól 23-ig.

Most fogom megkérni a kezét, de nem tudom eldönteni, hogy 30-án tegyem-e ezt, vagy odakint, álmai városában? Melyik lenne romantikusabb?

Családtól, barátoktól, munkatársaktól nem akarok véleményt kérni, mert nem szeretném, ha a hozzám közeli emberek közül bárki is hamarabb tudná ezt meg, mint Ő.

30/F


2011. szept. 28. 10:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

De, csakhogy nem mindenkinek teszünk rá célzást... ;)


Még nem is írtam: sok-sok boldogságot nektek! :)

2011. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. szept. 28. 12:25
 33/62 anonim ***** válasza:
91%

Én leszek az elenyésző kisebbség, de:

- soha nem álmodoztam esküvőről

- Párizs a legsablonosabb város egy eljegyzéshez. Hiába kedvenc város, nem kell ahhoz nagy kreativitás, hogy repjegyet vegyen a férfi egy adott városba. Számomra ez hiányozna, hogy nem személyes. Szerintem naponta mennek oda eljegyzésre párok.

Bár velem lehet a baj, ha mindenkinek ennyire tetszik.

24/L

2011. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:

Egyszer lehet, te is megtalálod azt a fickót, akivel majd álmodozol róla.

Egyébként egy szóval sem mondtam, hogy milyen kreatív és romantikus vagyok, mert minek hazudjak. Hidd el, azzal is megszenvedtem, hogy hogyan tudjam meg, hogy mekkora gyűrű kell az ujjára, de végül sikerült. És hogy mennyire személyes? Nem miattam megyünk Párizsba, nem én álmodom róla évek óta, hanem Ő. És hogy mégis boldog vagyok, mert odamegyünk? Igen, azért mert Ő boldog lesz, mert egy álma teljesül majd... vagyis ha minden jól megy, akkor kettő...

2011. szept. 28. 12:36
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát Kedves utolsó,pedig állati nagy dolognak számít a mai világban az,ha egy férfi megengedheti magának, hogy repülőjegyet vegyen magának és a párjának egy külföldi 4 napos utazásra....Szóval igenis nagy kreativitás kell hozzá,és anyagiak is!Ez becsülendő szerintem!


Én szerintem elájulnék a boldogságtól,ha valaki elhívna egy 4 napos külföldi útra és megkérné ott a kezem:)

Szóval Kérdező,ott kérd meg!Ha már délután Párizsba értek,akkor már az első este megkérheted a kezét:)Szerintem a szállodai szobában is megkérheted nyugodtan,biztosan el fog ájulni az örömtől :D De azért lehetőleg valami szebb helyen kérd meg,akár a champs elysées-n sétálgatva :)

24n

2011. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg.. Ha első este becsempésznéd a párnájára a takaró alá a dobozkát? Amúgy nem valószínű, hogy a lánynak az jutna eszébe, hogy "hú, de sablonos és romantikátlan és kreativitásmentes, hogy itt kért meg"...
2011. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

A terv az, hogy már délután ott leszünk, így még az első nap sem kizárt.

Az ötlet jó, de nem alszik párnával. :)

2011. szept. 28. 12:59
 38/62 A kérdező kommentje:
A Champs Élysées-t esélyesnek látom. :)
2011. szept. 28. 13:01
 39/62 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, véleményt kérdezett, és csak a sajátomat tudtam elmondani.


NEKEM akkor is az jutna eszembe, hogy hány sztárról olvastam, hogy itt kérték meg a kezét. DE ez csak én vagyok!!!


Egyébként megtaláltam az emberem, de akkor sem álmodozok. Legalább a férfiak ne általánosítsanak.

24/L

2011. szept. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
Sajna lehet műveletlen vagyok, de fingom nincs, hány sztárt kértek meg Párizsban, de nem is érdekelne.
2011. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!