Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit mondjak a barátomnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátomnak ha én akarom megkérni a kezét? L

Figyelt kérdés
egyszerűen csak azt h hozzám jössz-e?
2011. okt. 10. 18:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Már bocsi, de ha nekem a barátnőm megkérné a kezem sugárban hánynék a szánalomtól. Ez az én dolgom! A FÉRFI dolga!!! Komolyan mondom nem tudom mi van a mai világgal...pedig nem vagyok prűd, én is fiatal vagyok, de rosszul vagyok ha egy csaj akar felszedni (szeretek udvarolni), attól még jobban hogy megkéri a kezem. WTF?????????????????? Egy nő őrizze már meg a méltóságát és maradjon nő. F/22
2011. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
67%
Csak kérdezem: a "rávezetés" "célozgatás" stb. mivel jobb? Akkor is te provokálod ki, és akkor sem ugyanolyan, mintha a párod magától tenné. A Kérdező legalább egyenes akar lenni, ez szerintem még mindig "jobb"!
2011. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Ha a hapi csak az időt tölti, amely gyorsan szalad, de esze ágában sincs a hölgyet feleségül kérni, ő minek "vesztegesse" az idejét.

A férfi még 50 éves kora után is nemzőképes marad, míg egy nő életében erre vannak "ideális" életkor-határok.

Ha valaki csak szórakozna velem, én is szeretnék mielőbb tisztán látni.

2011. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy a lány "provokálja" ki a dolgot, de máskülönben honnan a búból tudná az a pasi, hogy a lány szeretne a felesége lenni? Egy "fiúkérés" szerinted jobb? Hát nem. Egyik sem jobb. Az lenne a legjobb, ha erről komolyan tudnának beszélgetni, elmondani egymásnak erről a véleményüket. Ez lenne a tiszta. Esetleg egy határidőt is meghúzni KÖZÖSEN. De mivel a mai pasik legtöbbje szörnyen mulya, ezt szóba sem lehet nekik hozni ,mert fejvesztve menekülnek a "én nem akarom magam lekötni 6 év járás után" népszerű mondatocska mögé bújva.
2011. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"máskülönben honnan a búból tudná az a pasi, hogy a lány szeretne a felesége lenni?"


MOndjuk ha tegyük fel, 6 éve járnak, annyi idő alatt már csak megismerte a gondolkodását, jövőképét, stb. (Az én párom pl. már 2 év után tisztában van ezekkel)

Ha nem vette a fáradságot, hogy megismerjen, vagy "zárójelbe teszi", hoyg nagyon jól tudja, szeretnél házasságot - akkor meg nem kell "férjül venni"...

2011. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%

Akkor te nagyon szerencsés ember vagy :)

De hidd el, nem mindenki fogja meg az Isten lábát, és igen is, vannak olyan szerencsétlen egyedek, akik akár 6-7 év járás után sem képesek felfogni, hogy a büdös életben nem lesz belőlük feleség az illető pasi oldalán...egy próbát azért megérdemelnek. :)

2011. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy látom a kérdező még elég fiatal, mivel lánynak titulálja magát. Mellesleg nem mindenkinek ez az életcélja, hogy feleség legyen, tehát nem mindenkinek elpazarolt évek ha nem veszik el...sőt. Amúgy szerintem is szánalmas, hogy még ő kéri meg a kezét. Ha annyira komoly a kapcsolat, akkor biztos szóba jön, de így ráerőltetni, nagyon gáz...szerintem a pasi menekülni fog. Nem csodálom!
2011. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
27%

OMG! akkor majd vegyél felcsatolhatót, és megcserélhetitek az ágybeli szerepeket is.


miért kell lelkileg kasztrálni szegény barátodat? ha ő elérkezettnek látja az időt, majd megkér. ha nem, akkor kopogtass olyan pasik ajtaján, akik legalább annyira házasságmániásak mint te, és el van intézve a dolog.


attól, h nincs papírotok a kapcsolattól, még lehettek boldogok, de ezzel egy életre leírhatod magad a srácnál...

2011. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
ha te kéred meg, csak egy választ kaphatsz: hogy nem! hiszen ha el akarna venni, akkor már ő maga megkért volna.
2011. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk az volt a szitu, hogy már egy ideje a levegőben lógott az eljegyzés, csak nem mondtuk ki. Én célozgattam ezerrel, de ő nem szólt semmit. Ilyenkor a napok is hónapoknak tűnnek. Így nem bírtam tovább, egy romantikus napon, mikor láttam hogy örül, boldog, hozzábújtam, és félősen megkérdeztem, hogy mit szólna hozzá, ha a nyaraláskor eljegyeznénk egymást.

Nagyon örült össze-vissza puszilgatott, csókolt, hogy ő is pont ezt találta ki :). Nagyon megkönnyebbültem, eltűnt a bizonytalanság. Megbeszéltük, hogy úgy csinálunk mintha semmi sem történt volna, és majd a nyaraláson meglepődök, de csak nem bírtuk ki, onnantól kezdve, folyton gyűrűket néztünk (karikát, nem köves lánykérőt), így hamarosan (még a nyaralás előtt) fel is húztuk, és külön örültünk hogy már egyből karikát vettünk, így mindkettőnk ujján ott volt a jel hogy összetartozunk. Végig a keresgélés alatt is nagy volt a boldogság, mindenki előtt titokba tartottuk, nagyon izgi volt.

24N

2011. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!