Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit mondjak a barátomnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátomnak ha én akarom megkérni a kezét? L

Figyelt kérdés
egyszerűen csak azt h hozzám jössz-e?
2011. okt. 10. 18:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
olyan jókat tudok derülni azokon a lányokon, akiknek életük nagy céljai közé tartozik a házasság....
2011. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, te nő vagy férfi vagy? Én is abszolút híve vagyok annak, hogy egy nő legyen öntudatos, autonóm, stb. stb. (feminista vagyok), DE ugyanúgy megalázónak tartom a női büszkeségre nézve, ha valaki 6-8-10 évig jár valakivel, aki, abban a tudatban, hogy a párja házasságot akar, nem képes vállalni vele a hivatalos köteléket.

Semmit nem teszel a nőkért azzal, hogy lenézed őket!!!

2011. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 coffeez ***** válasza:
61%
Szerintem meg tök poén :) én is gondoltam rá, de bennem volt az, hogy ha én kérem, akkor nehogy egyszer a fejemhez vágja, hogy Ő még nem is akarta annyira :) Mi beszéltünk róla anno, és Ő is azt mondta, ez a férfi dolga. Persze ehhez az is kell, hogy tudd biztosan, hogy elvenne, max nincs pénz gyűrűre, vagy nem is gondolja, hogy Neked ez ANNYIRA fontos. Végül is nálunk meglepetés volt, vacsora, letérdelés :) Én is letérdeltem, és én is megkértem Őt :) Nekem nagyon szép emlék. Mindketten megkértük egymást.
2011. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
ez egy kicsit olyan ráerőltetős dolog. említsd meg neki a dolgot, hogy gondolt-e már esküvőre, mit szól a dologhoz. De szerintem itt zárd is le a témát...
2011. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%

Ez szerintem nagyon gáz lenne...

Ettől függetlenül a 10:23-as válaszát nem értem.Miért nem lehetne valakinek az álmai között az, hogy a szerelmével összekösse az életét?

2011. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tenném a helyedben. Nő vagyok, de a feministákat nem bírom elviselni, szóval erről szó sincs. Ez rettentő megalázó neked is és szerencsétlen párodnak is.
2011. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Miért, mit csinálnak a feministák, megkérik a férfiak kezét. Jaj istenem az _előbb_ írtam, hogy NEM...
2011. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
40%
VÁGD LE A LÁBÁT.
2011. nov. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!