Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Másfél éve vagyunk együtt.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyunk együtt.1 hónap múlva összeköltöztünk. Tök jól megvagyunk. Közös a kassza és a tervek. Hol marad az a rohadt gyűrű?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
46%

Ha gyűrűt húzna az ujjadra, nem szeretnéd jobban. Ő sem téged. Maximálisan szeretitek egymást.


Egyébként ha meg annyira akarod, hogy nagyon de nagyon, akkor kérd meg te a kezét. Ha az már nem megy, akkor mégis csak megy a gyűrűtlen élet.

2011. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
43%
én mindig furán néztem azokra a lányokra akik nyavalyognak a gyűrűért, és lám, lám, most itt vagyok, és most már én vágyok, rá hogy elvegyem a barátom :D próbálom elhessegetni a gondolatot, de valahogy nem megy. persze ezt a világért se mondanám neki. szépen kivárom míg magától lép. :)
2011. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Csak azt szeretném mondani, hogy a fiúk nem gondolatolvasók. Nekik igenis meg kell mondani, hogy mit szeretnénk, mert senki sem gondolatolvasó. Hidd el azzal csak magadnak ártassz, ha ezen rágódsz és idegesíted magad, míg neki fogalma sincs róla, hogy mi bajod. Én amúgy 10 év együttjárás után kaptam gyűrűt, ebből 3 év volt az együttélés. Nem kell persze konkrétan azt mondani, hogy "mikor veszel már el", csak pl. hagyj megnyitva egy netes oldalt, ahol épp gyűrűket nézegettél, aztán ha szóba hozza akkor elmondod, hogy neked fontos a házasság, stb-stb.
2011. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Hogy beszélhetsz így? Elvileg egy értelmes ember vagy. És erre ideírsz egy ilyen trágár mondatot. Én speciel 4. évfordulónkon kaptam gyűrűt, de sosem gondolkoztam volna ilyeneken. És annál jobban esett az a gyűrű! Másfél év amúgy nagyon kevés idő!
2011. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Figyi valaki 7 éve jár a barátjával és még sehol a gyűrű ne nyávogj nem vagy macska!
2011. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Ha neked ennyire fontos a házasság akkor minek ugrottál és költöztél vele össze 1 hónap után. Nem értelek.. mi csak a házasság kötés után költöztünk össze és így volt a legjobb.

Minek felborítani a sorrendet ha meg itt a házasság fontosságról értekezel?

2011. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók!Köszönöm a válaszokat egyik-másik rengeteget segített.Nem hinném viszont,hogy trágár lennék csak szeretem a dolgaimat tisztán látni egy eljegyzés egy előrelépés egy üzenet egy nőnek arról,hogy az illető az adott élet helyzetben úgy érzi vele élné le az életét,megállapodik és mivel hamarosan családot szeretnénk én úgy képzelem hogy házasság első lépésként az eljegyzés a legmeghittebb családi légkör amit egy kisbaba és az én lelkivilágom kívánhat..

A nők türelmetlenek és álmodozóbbak mint a férfiak ebben a témában.Zárás képen az a nő aki tényleg úgy érzi hogyb tiszta szívből tudja hűségben,becsületben,egymást támogatva majomszeretetben élni az életét a férfi mellett igen jogosan várja ezt a szép és emlékezetes lépést ami egy életre csodás emléket ad.

2011. nov. 11. 22:05
 38/49 anonim ***** válasza:

Tudod én is így gondoltam 25 évesen. Aztán jött a baromi nagy csalódás.. a szertete nem volt más mint érzelmi zsaroláson alapuló kapcsolat.... paff voltam.

Aztán megimsertem a férjem: kislépések (3 év alat igaz) vezettek a házasságunkhoz. első randi, elsó csók 300 km távolság áthidalása.. 1,5 év után eljegyzés, majd végre 1 év után egy városba kötlzötünk majd a 2,5 éves fordulón házasság. Aztán összeköltözés és baba csaldá . mostanra már 2-t neveülnk teljes az egyetértés

2011. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Kérdező! Te is ismered a mondást, néma gyereknek az anyja se érti a szavát.

Szerintem másfél év járás után korai a gyűrű, na meg az 1 hónap összeköltözés se nagy idő. Lehet, hogy bejön a dolog és boldogok lesztek egymással, de pl nem egy ismerősöm volt ott, hogy együtt voltak 6-7 éve és egyszer csak olyan disznóságok történtek, hogy utána azt is megbánták, hogy megismerkedtek egymással.


Beszélgessetek a pároddal a közös jövőről, hogy egyáltalán mit szólna hozzá, ha 1 év múlva jönne egy baba. Ha szóba kerül, akkor te is megismerd az álláspontját. A gyűrűt nem kell erőltetni, ha szeret, akkor előbb utóbb megkapod.

2011. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

5 év után lettem eljegyezve. Mondjuk nekünk még nincs meg a lehetőség a közös együtt élésre.

Nyugi.

2011. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!