Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Másfél éve vagyunk együtt.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyunk együtt.1 hónap múlva összeköltöztünk. Tök jól megvagyunk. Közös a kassza és a tervek. Hol marad az a rohadt gyűrű?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:30
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
10 éve lesz,hogy együtt élünk a párommal.Gyerekünk is van már,nem volt eljegyzés eddig (az anyagiak miatt,a gyűrűk árának mindig megvolt a helye),mégsem rinyáltam.Most már én is vágyom rá,anyagilag is jobban állunk...és a párom is célozgat a dologra :)).
2011. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látszik én kivétel vagyok.3 hónap után leszek el jegyezve,és nem ez lesz az első leánykérésem:) ez lesz a 2.

Úgy látszik bolondítom a férfiakat:)DE ettől függetlenül még nem költözök vele össze,sőt össze sem házasodunk legalább 2-3 évig.

2011. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Tök mindegy ,hány lánykérés volt már,nekem sem ez lenne az első de az egyetlen akinek igent is mondanék.Ennyi!:-)
2011. nov. 12. 08:40
 44/49 anonim ***** válasza:
Csigavér. Nem kell agresszívoskodni. Miért ennyire fontos a gyűrű? Lehet, a párodnak lényegtelen... Mi is lassan két év éve leszünk együtt, másfél éve élünk együtt. Nálunk szóba került már esküvő, de csak beszéltünk róla, és nem erőltetem. Majd ha ő is úgy gondolja. Nem ez a szerelem fokmérője.
2011. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező kommentje:


Tök mindegy ,hány lánykérés volt már,nekem sem ez lenne az első de az egyetlen akinek igent is mondanék.Ennyi!:-)

Sajnálom, de ez a tipikus esete annak, amire azt szokás mondani, hogy így jártál. ha egy pasas igazán odavan érted, másfél év alatt már bőven fog rá tenni célzást, hogy házasság szintén veled képzeli el a jövőt. Ez nem ugyanaz, hogy akkor azonnal meg is kéri a kezed, de támpontot mindenképp ad. Ez tapasztalat. 3 komoly kapcsolatom volt eddig, ebből 2 alkalommal 1 év után már felmerült a PASI részéről, hogy én lennék az a nő számára, akivel házasságra szeretne majd lépni a nem túl távoli jövőben. A 3. pasi meg soha nem mondta. Amikor én kérdeztem meg, hogy mik a tervei ilyen téren, el szeretne-e venni a jövőben, jöttek a hebegések-habogások. Mint valamivel később kiderült, annyira soha nem szeretett mint a 2 másik előző, megközelítőleg sem. Én meg kihajítottam, engem senki ne vegyen el csak azért, mert kihisztizem, elég szánalmas lenne.

2011. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonym0117 ***** válasza:
A páromat 2008-ban ismertem meg, s 2009-ben jöttünk össze. Annak már 2 és fél éve. Nagyon szeretjük egymást, s közösen tervezzük a jövőnket. Megértjük, és támogatjuk egymást mindenben. 1 hónapja, hogy együtt is lakunk. Így fog kiderülni, hogy valóban tudunk-e együtt élni. Ez most lényegtelen.. Szóval, a párom májusban érettségizett, és azt mondta, hogyha meg lesz az érettségije, akkor eljegyez. Én akkor nagyon örültem neki, aztán rájöttem, hogy ne azért kérje meg a kezem, mert megígéri, hanem azért, mert érzi, és "előre akar lépni" .. és tényleg, hogy még komolyabban gondolja a kapcsolatunkat. Ennek már fél éve, november van, és még mindig nincs gyűrű az ujjamon. Ettől függetlenül ugyanúgy szeretem a páromat, és tisztelem. Várom a pillanatot, de az akkor szép, amikor valóban jön, nem pedig azért, mert épp hisztizel, vagy kiborulsz, mert még nincs a kezeden! Kitartás! :)
2011. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:

Remélem még olvasod!

Nem emlékszem pontosan, de azt hiszem úgy írtad 2 hónapja beszéltetek már róla, igaz? ( ha nem 2, akkor néhány.)


Na most nagyon figyelj! Az azóta eltelt idő nagyon rövid! Megtudta, hogy te is ezt szeretnéd, hát most kezdett igazán izgulni! Rá ne ijessz a türelmetlenségeddel! Megtudtad, hogy így tervezi, hát hadd csinálja ahogy akarja. Ugyanazt akarjátok, de ő most izgulhat hogy hogyan csinálja, gyűrűt keres, stb.

Nyugodj meg ebben, hogy ugyanoda tartotok. Tudja mit vársz tőle, hát bízz benne!


Ha tényleg sok idő telik el, beszélj róla újra, de semmiképp ne használd a "Hol marad az a rohadt gyűrű?" mondatot!:) Ne ijeszd meg. Csak beszéljetek róla! Mondd el hogy fontos neked, de azt is, hogy nem sietteted.


Biztos jó a kapcsolatotok, tényleg bízz benne! És nyugodtan nyafogj itt, ha ettől őt nem bántod!:D

Akit zavar, majd nem olvassa el.


Egyébként mi a párommal majdnem másfél éve vagyunk együtt, néhány hónapja együtt élünk. Előtte 1 éven át udvarolt és általánosból ismerjük egymást. Többször is beszélünk eljegyzésről, vágyom rá, de teljesen elégedett vagyok vele, hogy így tudunk beszélni mindenről. Tudjuk, hogy együtt akarjuk leélni az életünket. Tervezgetjük a kis házunkat, a gyerkőcök nevét, de fiatalok vagyunk, ráérünk még.

5 éven belül legalább egy pocakot szeretnék, de egy lépést se akarok kihagyni! most élvezem a pucér pénteket és az egyéb együtt éléssel járó jó dolgokat.;)


Minden jót és szépet kívánok nektek!

19/L

2011. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod igazán kedves és hasznos hozzászólás.
2011. nov. 25. 00:03
 49/49 anonim ***** válasza:
33%
Végre már egy normális ember, aki elvárja azt, hogy egy kapcsolatot fel kell vállalni felelősen! Igenis, tessék összeházasodni, a boltban sem kölcsönkéri az ember a cipőt, hanem megveszi. Tudom, tudom - nem jelent semmit, meg így nem kell az ügyvédnek fizetni a válásért - de könyörgöm: milyen kapcsolat az, amelyiket már az elején ilyen gondolkodással indít valaki, hogy mi lesz, ha elválunk? Végre egy gyöngyszem, akinek a kapcsolat az nem "összedörzsöljük amink van" - hanem annak a csúcsa, a házasság. Nekem az a határozott véleményem, hogy mindazok, akik ennek az ellenkezőjét hirdetik, valójában önbizalom és a másik iránti bizalomhiányban szenvednek. Az élet rendje a házasság!
2011. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!