Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit gondoltok? Férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Férjhez menni nem akarok, de egy szép arany karikagyűrűt szeretnék jelképnek. Párom nem akar esküvőt, azt mondja nem a papír a fontos. Gyűrűt sem akart, de az én unszolásomra vettünk egy pár ezüst karikagyűrűt.

Figyelt kérdés
Én 36N vagyok Ő 40F,3 éve élünk együtt, van egy gyönyörű pici babánk. Szerintetek ez a helyzet rendben van?
2011. nov. 23. 23:35
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Tehát igazából csak a külsőségek miatt akarsz gyűrűt. Ha házasságot nem akarsz minek a gyűrű? Azért mert az első nem sikerült, nem biztos, hogy a második sem fog.
2011. nov. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
67%
Az én szüleim (anyukám és a nevelőapám, akit igazi apának tekintek) együtt vannak 18 éve, nem házasok, de nekik is van aragy karikagyűrűjük.
2011. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg véleményt, mindegyik értékes gondolat! Valóban nem vágyom esküvőre. Ahogy említettem voltam már egyszer házas - mással - de nagyon rossz volt az a házasság. Úgy értem nehéz volt tőle szabadulni. Ha házasodnék és nem lennék boldog, megint végig kellene járnom azt a hosszadalmas tortúrát amiben már egyszer részem volt. Ezért nem fontos a házasság számomra. Ha mostani párom tegyük fel, megkérné a kezem, hosszasan elgondolkodnék hogy igent mondjak e. Az ezüst gyűrűvel pedig az a gondom hogy CSAK AZÉRT VAN mert én akartam hogy legyen, és nem azért mert a párom szorgalmazta a vásárlást.Szerintem az igazi karikagyűrű aranyból van, ezért is vágyom rá, meg persze hogy Ő lepjen meg önszántából, ne nekem kelljen elrángatni az ékszerészhez pl. Az mostani ezüstöt pedig azért nem hordja a munkahelyén mert a munkavégzésben zavarja, tehát ezzel nincsen baj, felveszi magától ha nem dolgozik. Úgy látom szívesen hordja tényleg.
2011. nov. 24. 13:37
 24/40 A kérdező kommentje:
Az én lakásomban lakunk.
2011. nov. 24. 13:42
 25/40 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy egy karikagyűrűnek attól van érzelmi jelentése ha a pasi veszi a nőnek és magának. A mi esetünkben ez nem így volt, én akartam hogy legyen ő meg nem, csak az én kedvemért vettük meg - ezért vagyok valóban elégedetlen, ahogy egyik kedves válaszoló is írta. Az ezüstöt is valószínűleg elfogadnám, ha ő lep meg vele pl karácsonykor és családi körben pl átadja. De nem így volt...
2011. nov. 24. 13:53
 26/40 anonim ***** válasza:
Nálunk elso év után meg volt az eljegyzés. Arany karikagyuru, mindketten hodjuk minden nap. De nekem egy ido után kevés volt, szerettem volna már a felesége lenni és nem csak a barátnoje vagy a menyasszonya. 4 év járás után házasodtunk ossze és most 11 hos a kislányunk.
2011. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Én nem voltam házas még, nem is szeretnék, mert félek, mi lesz ha nem jövünk ki és még a bíróságon is végig kell csinálni a szakítást, a válást. De én is szeretnék karikagyűrűt. Igaz most kicsit elgondolkodtatott az egyik válaszoló, hogy egy gyerek jöhet a férfiaknak, az esküvő nem biztos. A gyerek nem is érték ma már, elég szomorú.
2011. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

"Az én lakásomban lakunk."


Erre tippeltem.

Ez nyomós érv, hogy Veled maradjon, ha nincs sajat lakasa.

A leírtak alapjan lehet, hogy CSAK ezen múlik részéről...

Esetleg el is látod őt, nem kell mosnia, mosogatnia, főznie magára?

Megfordult már a fejedben, hogy a szakitast hogy kiviteleznetek? Nem lenne SZIVED elkuldeni, ugye, mert nem tudna hol lakni? ... Ezen is mulik, hogy még egyutt vagytok, ugye?

2011. nov. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Ugyan már, előző, nem biztos, hogy nincs lakása.

De ha így is lenne, nem kell az ördögöt a falra festeni, nem minden kapcsolat a kihasználásra épül.

2011. nov. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Ha szakításra kerülne a sor, lenne hová mennie. Inkább a gyerek miatt nem szeretném ha szakítani kellene. Szerintem nem könnyű az élet sem egy gyereknek, sem egy anyukának egyedül.
2011. nov. 25. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!